КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Урочисте освячення Животворчого Хреста та пам’ятного каменю

  8 листопада, у Дмитрів день, відбулось урочисте освячення Животворчого Хреста та пам’ятного каменю, що знаходяться на території КНП «Центральна міська лікарня» РМР. Освячення проводив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Розділити з нами цю духовно важливу для нас подію були запрошені представники влади міста, області, депутати та громадські діячі.
Встановлення пам’ятного каменю відбувалось в той час, коли людство зіткнулось із пандемією COVID-19, коли лікарі працювали на межі своїх можливостей, щоб врятувати кожного, а доброчинці об’єднували зусилля, щоб допомогти медичним закладам, ми гостро потребували духовної опори та віри в свої сили за для боротьби над підступною хворобою, за для перемоги життя над смертю. І саме пам’ятний камінь є символом самовідданої жертовності медичних працівників та доброчинців у часи боротьби з корона вірусною хворобою.
Нині, ми знову постали перед великим викликом, ми боронимо свою державність і волю, ми молимось за наших захисників, і віра у велику перемогу нашого народу проти тих, хто безжально хоче стерти нас із рідної землі, об’єднує наші серця. Ми об’єднані твердою, як цей символічний камінь вірою. Ми здобуваємо нову перемогу у жертовній любові спільно діючи в ім’я України і особисто кожного. Бо, з нами правда і з нами Бог!
Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон разом з о. Володимиром провели молитву також у капличці лікарні за всіх, хто лікує, лікується, трудиться в лікарні і її доброчинців. Усі присутні також побували у нашому «підземному містечку», обладнаному усім необхідним, протирадіаційному укритті.