КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Поліклініка

Актуальна допомога вторинного та третинного рівня надається за адресами: вул.. М. Карнаухова 25-а та вул. Фабрична 10 (консультативне відділення «Північне»). Також у складі підрозділу функціонує цілодобовий міський травмпункт та денний стаціонар для хворих соматичного профілю. Допомога надається лікарями наступних спеціальностей: неврологія, отоларингологія, інфекційні хвороби, дерматовенерологія, імунологія, травматологія, кардіологія, нефрологія, хірургія (зокрема і проктологія), урологія, ендокринологія, фізіотерапія та реабілітація, ультразвукова діагностика. Всі лікарі атестовані на вищу категорію, частина має наукову ступінь.

В приміщеннях за адресою М. Карнаухова проводять консультативний прийом лікарі стаціонарних відділень: стоматологічного(щелепно-лицевої хірургії), нейрохірургії, ортопедії та відновного лікування.

Для покращення якості діагностики та лікування захворювань органів зору придбано апарат оптико-когерентної томографії, єдиний  серед закладів комунальної власності і найсучасніший. При наявності Е-направляення на консультацію до офтальмолога, обстеження (за наявності показів) можна пройти безкоштовно (без направлення – платна послуга).

В кабінетах фізіотерапії можна отримати консультацію: лікаря фізіотерапевта, реабілітолога чи пройти курс лікування або реабілітаційних процедур після перенесених травм, захворювань нервової системи та ін.. випадках. В арсеналі кабінетів – теплові процедури: УВЧ-терапія, Промінь-2, Солюкс, ультразвукова терапія, ампліпульс-терапія, лазеротерапія, лікувальний та оздоровчий масаж, лікувальна фізкультура.

В структурі поліклініки КНП «Центральна міська лікарня» РМР функціонує консультативний кабінет Рівненського обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру для прийому амбулаторних хворих. На базі якого здійснюється діагностика та лікування захворювань печінки.

Проводиться лікування пацієнтів з хронічним вірусним гепатитом В та хронічним вірусним гепатитом С за державні кошти, в рамках виконання державної цільової програми.

Прийом ведуть лікарі:

  • Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, Заслужений лікар України, завідувачка Рівненського обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру(РОЛДГЦ) – Мартинюк Галина Андріївна.

Контактний тел..050-147-57-74

  • Лікар-інфекціоніст вищої категорії Годунок Оксана Федорівна.

У хірургічних кабінетах проводяться планові та невідкладні оперативні втручання. Зокрема проводяться оперативні втручання на венах нижніх кінцівок в амбулаторних умовах та консервативне лікування захворювань артеріальних і венозних судин різних локалізацій.

Лікар-хірург В. Антонюк-Кисіль – доктор медичних наук, лікар вищої категорії.

Контактний тел..067-92-01-333

В денному стаціонарі соматичного профілю надають медичну допомогу лікарі вищої категорії за спеціальністю неврологія, терапія (ревматологія), офтальмологія, гастроентерологія.

Надаються платні послуги: 434 різновиди та 188 лабораторних обстеження.

Такі послуги надаються за бажанням або у разі відсутності Е–направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

Уточнити графік прийому лікарів, записатись на прийом, дізнатись про платні послуги (та вартість) можна при особистому зверненні в реєстратуру:

  • 63-54-25; 
  • 068-052-36-07;
  • 096-194-95-50 вул. Карнаухова 25-а

та 60-95-78 або 096-81-29-362 консультативне відділення «Північне» вул.Фабрична 10 або скористатись онлайн-записом за посиланням https://bit.ly/3hiaERg