КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Терапевтичне відділення №1

Завідувачка відділенням Варварук Зінаїда Дмитрівна

Терапевтичне відділення № 1 функціонує на 45 ліжок, з яких 10 призначені для лікування хворих пульмонологічного профілю. Відділення повністю укомплектовано лікарями, медичними сестрами та молодшим медичним персоналом. Відділення очолює Зінаїда Дмитрівна Варварук – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи більше 30 років.

Також у відділенні працюють лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії Бичкова Алла Миколаївна, стаж роботи 45 років;
лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії Ігнатюк Тамара Йосипівна, стаж роботи більше 25 років;
лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії Гаврилюк Вікторія Григорівна, стаж роботи більше 20 років;
Медичні сестри є великою силою та допомогою лікарям у лікуванні хворих. За роботу середнього та молодшого медичного персоналу відповідає старша медична сестра вищої категорії Кузьмич Алла Миколаївна.

На стаціонарне лікування у відділення приймаються пацієнти з недугами нирок, суглобів, захворюваннями органів дихання, системними захворюваннями, цукровим діабетом, отруєннями різної етіології, тощо. Також у відділення госпіталізуються хворі для діагностики та встановлення діагнозу, якщо це неможливо на догоспітальному етапі.

Відділення оснащено системою постійної подачі кисню для пацієнтів з дихальною недостатністю. Також є палата постійного динамічного спостереження за станом пацієнтів із захворюваннями органів дихання та цілодобового моніторингу життєвоважливих показників. Іншими словами, ми даруємо друге, вільне дихання нашим пацієнтам.

Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії Бичкова Алла Миколаївна
Лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії Ігнатюк Тамара Йосипівна
Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії Гаврилюк Вікторія Григорівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Терапевтичне відділення КНП «ЦМЛ» РМР працює під девізом: «Наша мета – Ваше здоров′я».

Наш телефон: +380970309006