КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Новини від клініко-діагностичної лабораторії

   Лабораторія стаціонару та поліклініки КНП «Центральна міська лікарня» РМР, яка має в своїй структурі: біохімічні,На зображенні може бути: текст імунологічні, вірусологічні, мікробіологічні та загально-клінічні дослідження, отримала Сертифікат на відповідність ДСТУ ISO 10012:2005 «Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання».
Стандарт установлює вдосконалення системи управління, моніторинг та проведення внутрішніх аудитів.
Є важливим інструментом забезпечення та контролю придатності вимірювального обладнання та процесів вимірювання, що визначає велику роль в контролі якості досліджень. Система сертифікації мінімізує ризики того, що обладнання та процеси можуть дати недостовірні результати, що впливає на постановку діагнозу.
Наявність Сертифікату необхідна згідно умов ліцензійної діяльності закладу охорони здоров’я, який має в своєму складі клінічно-діагностичну лабораторію.
Це означає найголовніше – наша клініко-діагностична лабораторія забезпечує якісний результат роботи: робота професіоналів + достовірні показники обладнання = точність у постановці діагнозу та успішне лікування!