КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

20 вересня – День міської лікарні

     20 – вересня щороку відзначається День міської лікарні. Згідно архівної довідки, виявляється нашій лікарні трошки більше 190 років!!! Адже перші відомості про Рівненську лікарню відносяться до 1830 року. В «Описи делам Волынского приказа общественного призрения по счетному столу» є заголовок справи «О Ровенской городской больнице»… Сама справа не збереглась, тому точну дату заснування лікарні встановити не вдалось. За ці роки вона пройшла складний шлях становлення, розвитку до сучасного багатофункціонального закладу, який надає, як ургентну, так і планову медичну допомогу усім, хто її потребує.
Наша історія глибока і багата, і найбільша її цінність у людях, тих, хто пішов за покликанням, присвятив себе медицині, які створювали, будували, наполегливо працювали і відновлювали, і продовжують розвивати наш медичний заклад за для надання вчасної та якісної медичної допомоги хворим.
Як завжди у цей день, в капличці, що у приймальному відділенні, настоятель о. Володимир Свято-Преображенської парафії православної церкви України Рівненської єпархії проводить богослужіння за здоров`я нашої медичної родини та за спомин колег, кого вже з нами, на жаль, немає.
Сьогодення випробовує нас на міцність, спонукаючи з гідністю виконувати покладену на нас місію, зміцнювати лікувально-діагностичний потенціал, підвищувати якість, обсяги медичної допомоги, переходячи на новий щабель розвитку, бути вірними собі та своєму покликанню.
На зображенні може бути: 1 особа, небо та дерево