КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

ДОПОМОГА З ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

    Військовий з Великобританії Гері Кармайкл збирає кошти на допомогу медичним закладам в Україні. Ще на початку війни вінНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні побував у КНП «Центральна міська лікарня» РМР, де познайомився з колективом закладу, його діяльністю та дізнався про його потреби. А нещодавно завдяки йому, БО «Ashford Canterbury Help for Ukraine» та Валентині МакДонах Рівненська ЦМЛ отримала благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання.
– Ми отримали 4 SAM-апарати для нашого відділення та відділення травматології, – розповідає завідувач відділення ургентної хірургії КНП «ЦМЛ» РМР Віталій Хмилецький. – Це дорогі вакуумні апарати, які використовуються для лікування гнійних ран. Ми мали подібне обладнання і раніше, проте його не вистачало. А тим паче воно потрібне зараз, коли щотижня до нашої лікарні госпіталізують 15-20 поранених військових. Тож така допомога є якраз на часі.
Також, за словами Віталія Олексійовича, благодійник передав лікарні витратні матеріали для наркозно-дихальних апаратів, а саме зволожувачі повітря та шість ящиків одноразових систем для годування тяжкохворих.
– Ми щиро вдячні Гері Кармайклу за те, що він перейнявся нашими проблемами, за надану допомогу та сподіваємося на подальші тісні зв’язки з ним і співпрацю, – каже Віталій Хмилецький.
Газета “Медичний вісник +” Дана РОМАНЮК