КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Зустрічали делегацію американських медиків та волонтерів Heartbeat Mission

Сьогодні, 31 березня, КНП «Центральна міська лікарня» РМР мала приємність зустрічати делегацію американських медиків та волонтерів Heartbeat Mission.

В цей важкий період, зважаючи на ті криваві злочини, лють та безчинства від яких потерпає наша держава та її народ від російських загарбників, вони прибули підтримати наших медичних працівників, медичні заклади та надати ту посильну допомогу, яку можуть надати, і нашій лікарні, зокрема, адже мають певні можливості та напрацьований досвід роботи в «гарячих точках». Колеги оглянули відділення лікарні, медичне забезпечення, поспілкувались із нашими фахівцями та пацієнтами, які отримали поранення внаслідок ворожих атак. Примітною була особлива уважність та душевний відгук наших гостей до пацієнтів та проведених необхідних трансформацій закладу викликаних потребами часу.

В ході зустрічі було визначено найактуальніші потреби нашого закладу, обговорено шляхи та пріоритетні напрямки подальшої співпраці та підтримки.
Наш заклад, щиро вдячний за допомогу і, як завжди, відкритий до співпраці, готовий вчитись, переймати нове та корисне від досвідчених колег!