КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Відвідання конференції «Сучасні діагностичні, лікувальні і профілактичні технології у практиці інфекціоніста»

4 – 5 жовтня у м. Чернівці проходила Всеукраїнська науково-практична конференція і пленум Всеукраїнської асоціації інфекціоністів на тему: «Сучасні діагностичні, лікувальні і профілактичні технології у практиці інфекціоніста». Відвідала даний захід і завідувачка Обласним інфекційним відділенням для дорослих КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради Максимчук Галина Володимирівна.

Конференцію відкрив професор М.А. Андрейчин президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України. Даний захід об’єднав близько 150 лікарів та науковців різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини, викладачі вищої медичної школи) з усіх областей України. 2 дні були присвячені активному обговоренню найактуальніших питань інфектології. Особливу увагу було приділено питанням імунопрофілактики в Україні та пов’язаним з ним ризикам, проблемі трансмісивних інфекцій у нашій країні. Висвітлювались питання ВІЛ-інфекції, туберкульозу та вірусних гепатитів, адже це соціально значимі інфекційні захворювання, які є вкрай актуальними. Також серед обговорюваного були протозойні інфекції, гельмінтози. А ще зупинились на темі кору, адже з 2017 року спостерігається різкий спалах захворюваності на цю недугу.

Відбувся також пленум Громадської організації «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів», де свою доповідь «Надання допомоги інфекційним хворим в умовах реформи медичної галузі» представив президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НАМН України, професор М.А. Андрейчин. Лікарі та науковці мали можливість поспілкувались про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні різних інфекційних недуг та обмінятись досвідом.