КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Участь у науково-практичній конференції ”Успіхи та актуальні проблеми трансплантації і донорства органів в Україні”

 18 березня, пройшла II науково-практична конференція”Успіхи та актуальні проблеми трансплантації і донорства органів в Україні”. На ній були присутніми 1.5 тис.слухачів в режимі online. Реально прийняти безпосередню участь на конференції offline мали можливість тільки ті заклади, які потрапили до пілотного проекту органної трансплантації.

КНП “ЦМЛ” РМР є єдиною лікарнею в області яка має ліцензію на трансплантацію органів та визначена кабінетом міністрів опорною лікарнею у Рівненській області в цьому напрямку.

За 2020 рік. в Україні було проведено 140 трансплантацій. Це аж ніяк не покриває існуючих потреб. Щорічно наша держава витрачає понад 1 млрд грв на трансплантацію органів українцям закордоном. Тисячі співвітчизників знаходяться на листку очікування та чекають свого щасливого шансу на життя. На конференції були обговорені актуальні проблеми ціє галузі. Трансплантація перестає бути унікальним явищем в нашій країні. Багато чого залежить від усвідомлення важливості проблеми донорства. Завдяки розвитку трансплантології в нашій державі тисячі українців отримують ще один шанс на повноцінне життя…