КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Проведено чергову операцію аортокоронарного шунтування на працюючому серці

Пацієнт стабільний і йде на поправку!!

Нині проводить реабілітацію, розширює руховий режим, активно рухається по палаті!І це після декількох днів після складної операції на серці!

 16 квітня, у КНП «Центральна міська лікарня» РМР вже вкотре було проведено операцію аортокоронарного шунтування на працюючому серці. Завдяки плідній співпраці із колегами з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України такі оперативні втручання набули системного робочого характеру, і що не може не радувати, ввійшли в буденність.

Щодо пацієнта: це рівнянин 55 років, поступив у відділення інтервенційної радіології (кардіології) та реперфузійної терапії два тижні тому з клінікою нестабільної стенокардії, вперше виниклою. Коронарографія показала багатосудинні ураження, після консультації з кардіохірургом хворий був кваліфікований до аортокоронарного шунтування. Завдяки фаховості лікарів відділення, вчасній діагностиці та оперативному втручанню, життя пацієнту було врятовано! Швидко, а головне – Вчасно! А тому закликаємо, відчувши якісь негаразди звертатись по допомогу. Ми щиро вболіваємо за наших пацієнтів, і бажаємо якнайшвидшого одужання.

А ще, як завжди, безумовно, вдячні команді столичних фахівців! Далі буде…