КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Допомога колегам із міської лікарні м. Херсон

Серце стискається від знання того, що пережили люди, на щойно деокупованих територіях, і в яких умовах їм зараз доводиться працювати. Днями із Херсону повернувся наш головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» РМР Євгеній Кучерук та заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Раїса Харитонюк(Рая Харитонюк) , куди вони разом їздили із Волонтерський рух Ukraine For Heroes з гуманітарною місією. Місто постійно під обстрілами, немає світла, води, вони втомлені фізично і морально. Але вони незламні! Попри всі труднощі вони працюють, вони борються, допомагають один одному.
Колектив нашої лікарні, щоб хоч трохи допомогти та підтримати колег із міської лікарні м. Херсон, знаючи їхні потреби в найнеобхіднішому зібрали теплі речі, продукти, засоби медичного призначення, солодощі, будівельну плівку, ліхтарі та павербанки та ін.. і передали це все херсонським колегам.
В.о. головного лікаря, КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім Є. Є. Карабелеша” ХМР тендітна жінка, Ганна Володимирівна, проте вона з усім справляється, попри вибиті вікна, холод, обстріли, заклад продовжує лікувати хворих та надавати допомогу постраждалим.
Як чудово бачити очі, які світяться добром та любов’ю! Ми дякуємо за вашу невідступність, за вашу оборону нашої спільної свободи! І впевнені, що завдяки таким невтомним людям, щирим патріотам, нашим спільним зусиллям і хоробрості наших воїнів, ми незабаром святкуватимемо нашу омріяну перемогу!
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі