КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Вперше в Рівненській області та в м. Рівне виконана бімамарна аутоартеріальна реваскуляризація міокада за методикою off pump

   І знову у нас нові досягнення, 4 березня в КНП «Центральна міська лікарня» РМР вперше в Рівненській області та в м. Рівне виконана бімамарна аутоартеріальна реваскуляризація міокада за методикою off pump ( працююче серце), у пацієнта після венектомії завдяки співпраці з командою хірургів з інституту їм.О.О.Шалімова, Артур Володимирович Габрієлян, Taras Domanskyy, Олег Береговой.
70 річний рівнянин поступив у відділення вір з клінікою нестабільної стенокардії після проведеного обстеження діагностували багатосудинне ураження коронарних судин він був кваліфікований до аортокоронарного шунтування.
   Але оскільки у нього була проведена венектомія обох нижніх кінцівок то командою кардіохірургів було прийнято рішення проводити шунтування саме таким методом.
   Операція пройшла успішно, у пацієнта ранній післяопераційний період, він сповнений оптимізму і чекає повернення до активного способу життя .