КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Візит Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка

20 грудня, для КНП «Центральна міська лікарня» РМР відбувся важливий історичний день. Із робочим візитом завітав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та спільно із представниками влади міста та області, медичною громадськістю урочисто заклали капсулу під будівництво сучасних трансплантаційних операційних. Наша лікарня уже має свої напрацювання і здобутки: здійснено чотири мультиорганні забори та чотири пересадки серця, а тому потреби в просторих, сучасних операційних, викликані необхідністю подальшого розвитку. Планується, що реконструкція частини хірургічного корпусу з добудовою 4-го поверху, де власне і будуть операційні, що відповідатимуть найвищим міжнародним стандартам, триватиме близько року. Загальна вартість будівництва майже 30 млн. грн.., залучатимуться кошти із бюджетів різного рівня.

Міністр відзначив досягнення керівників Рівненських міських лікувальних закладів, у тому числі героїзм, професіоналізм (найнижчий в Україні показник летальності!), сумлінну працю медиків КНП «Центральна міська лікарня» РМР у боротьбі з COVID-19, вручивши Почесні грамоти та подяки від МОЗ України.

«У цьому закладі я був минулоріч у березні і вже тоді пересвідчився в героїзмі працівників, які рятують від коронавірусу. Лікарня, яка пролікувала велику кількість людей і вже впроваджує інноваційні методи лікування…      Загалом українська медична система готова до великого поштовху у трансплантації», – зауважив Віктор Ляшко.

Також Віктор Кирилович оглянув кисневу станцію та медичний центр “Фрезеніус”, що готується до відкриття. У ньому пацієнти з хронічною нирковою недостатністю зможуть проходити життєво важливу процедуру гемодіалізу, причому жителі міста Рівне та області будуть отримувати потрібну допомогу – безкоштовно! Для лікарні, відкриття діалізного центру створює додаткові передумови для успішної підготовки хворого з нирковою недостатністю для подальшої пересадки донорської нирки, як наслідок, – дає можливість повернутись до активного життя!

Наша лікарня йде шляхом стабільного розвитку, щоб бути потужним сучасним медичним закладом України завдяки наполегливій праці та підтримці небайдужих людей, і сердечно вдячна усім, хто сприяє та допомагає нам на цьому шляху!

Але особливої подяки заслуговують люди, які повсякчас підтримують та допомагають нашій лікарні – народний депутат України Олександр Ковальчук та депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко. Саме за ініціативи Олександра Володимировича відбулась ця знакова зустріч із Міністром охорони здоров`я України, а також було сторено та відправлено подання до МОЗ України про нагородження Почесними грамотами медичних працівників Рівного, результатом якого є отримані почесні відзнаки представниками нашого колективу. Також Олександром Ковальчуком було залучено 10 млн. з державного бюджету (як народному депутату від м.Рівне) якраз для будівництва операційних трансплантаційного відділення.

Від усього колективу КНП”Центральна міська лікарня” РМР висловлюємо щиру вдячність Олександру Ковальчуку за усі  зусилля та всебічну допомогу нашій медичній установі.