КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Проведено операцію аорто-коронарного шунтування на працюючому серці

   18 лютого у КНП «Центральна міська лікарня» РМР вже вкотре, було проведено операцію аорто-коронарного шунтування на працюючому серці.
Завдяки плідній співпраці із колегами з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України такі оперативні втручання набули системного характеру та увійшли в повсякденну робочу практику нашої лікарні.
На сьогодні, пацієнт стабільний та йде на поправку! На третю добу після оперативного втручання переведений у Відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії. Де проходить післяопераційну реабілітацію, він активно рухається та чудово себе почуває.
Щодо пацієнта: це рівнянин 50 років, він поступив у відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії два тижні тому з клінікою нестабільної стенокардії, вперше виниклою. За результатами коронарографії було діагностовано багатосудинне атеросклеротичне ураження коронарних артерій. Після консультації з кардіохірургом Доманським Тарасом Миколайовичем хворий був скерований для аортокоронарного шунтування. Завдяки фаховості лікарів відділення, вчасній діагностиці та оперативному втручанню, життя пацієнту було врятовано!
Закликаємо рівнян, відчувши зміни в стані здоров”я своєчасно звертатись по допомогу до медиків та не займатись самолікуванням. Вчасно надана медична допомога збереже життя.