КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Подяки від пацієнтів

Пацієнти, які лікуються від короновірусу у Рівненській ЦМЛ дякують медикам.

Родина Станкевичів, яка проходила тут лікування від ковіду подарувала ковану троянду.

Старша медсестра офтальмологічного відділення Леся Колоскова люди, яких виписують додому пишуть слова подяки медичним працівникам.

– Нам надзвичайно приємно отримувати слова вдячності за свою роботу. Кожен пацієнт, якого виписує лікар додому – це вже перемога. Ми ж зі свого боку страємось допомогти кожному на шляху до одужання.

Пацієнтка Холодкова Т.О.

 

 

“Хочу засвідчити свою повагу та захоплення, спостерігаючи за відданою працею персоналу очного відділення перепрофільованого на COVID,-19, де я знаходилась на лікуванні.

Там чітко налагоджена робота,миттєва реакція на екстремальні ситуації,панічну поведінку хворих. Щохвилиний контроль стану хворих і швидке реагування на їх потреби. Все робиться спокійно, виважено,згідно протоколу і з великою повагою і співчуттям до хворого. Відчуваєш себе захищеним та доглянутим,не всі отримують таку любов і піклування навіть вдома.
Я назвала цих дівчат”нічними феями наших снів”, “денними ластівками нашого здоров’я” та “невтомними бджілками чистоти і порядку”
Буду молитися за весь медперсонал цього відділення в ці святкові дні,як за своїх рідних.
Тільки жаль крає моє серце,що така героїчна праця наших медпрацівників так мало цінується керівництвом нашої України.
Слава нашим справжнім героям!!!
Р.S. Під моїми словами я думаю підпишеться кожний пацієнт цього відділення
Весь медичний персонал я назву поіменно,коли буду звертатись з подякую до інших вищих інстанцій”
5.05.2021р

 

 

«Перебувала в терапевтичному відділенні№1, хочу висловити подяку лікарю Бичковій Аллі Миколаївні та всім медичним працівникам відд ілення за чуйне ставлення та професіоналізм, щирість та людяність» (Карнух В.Р.)

 

 

Гнійна хірургія

«Ми хворі палати№3 висловлюємо велику подяку лікарю Качановській Наталії Борисівні та медсестрі Дзинковській Катерині Сергіївні, всьому медичному персоналу за їх кропотливе, чуйне відношення до хворих, за повсякденний важкий труд. Низький уклін Вам! Ви наші герої!»

Пацієнтки Паламарчук Т., Благовірна М.К., Булавська Г., Бех В.

 

«Щира подяка завідуючому травматологічного відділення Нарсії В.І. та лікуючим лікарям Гончаруку Г.В., Сац В.В. та всьому медичному колективу травматології за професіоналізм, чуйність, увагу, доброту та за ваші золоті руки. Бажаю здоров’я, успіху у вашій нелегкій, але благородній справі»

Вдячні пацієнти: Костюк М.І., Луканова Н.В.,Коток О.М., Чернюк Г.А.

 

«Щиро дякую лікарю-терапевту Бичковій Аллі Миколаївні та всьому колективу медичних працівників терапевтичного відділення №1.

Окрема подяка головному лікарю ЦМЛ – Кучерку Євгенію Філімоновичу.

У відділенні створені усі умови для швидкого одужання пацієнтів. Велику роль при цьому відіграє згуртована колективна праця терапевтичного відділення №1 ЦМЛ, яке працює. Як єдиний організм, кінцевою та остаточною ціллю якого є швидке одужання хворого пацієнта..

Спасибі за професіоналізм, щире та чуйне ставлення до кожного пацієнта, за готовність допомогти.»

Вікторія Красуцька (Степанюк), журналіст, «Видавничий Дім «ОГО»», журнал «Рівняни»

 

«Висловлюю велику подяку всьому колективу відділення ортопедії за турботу і ласку, за тепле відношення, за терпіння і організованість в роботі. Величезна подяка Чеховичу Г.Г. за його нелегку працю, за турботу, за тепло і добро! Це лікар від Бога і я дуже вдячна, що лікувалась в нього!Також велика подяка старшій медичні сестрі Пашко Інні»

Палецька Г.Д.

 

«Якщо у Станіславського театр починається з вішалки, а потім мистецтво. Так і в кардіологічному відділенні №2 мистецтво милосердя проявляється прямо при вході у відділення. У цьому відділенні лікуюсь не вперше, зміни в порівнянні з минулим надзвичайні! Коли заходиш ті бачиш таку красу, то вже легше дихається…Тому хочеться подякувати всім … молодшому медперсоналу, буфетницям, медичним сестрам за терпіння і любов до людей. Велике надбання для кардіології №2 – її керівництво – завідувач Сірко В.А. та старша медсестра Васечко Т.І… Дякую уклінно за перебування та лікування у вашому відділенні!

І наостанок – привітання і подяка головному лікарю Є.Ф. Кучеруку!»

Обухова О.Ю.

 

«Хочу висловити велику подяку за чуйне ставлення, людяність, професіоналізм, терпіння і справжню мужність лікарям з відділення ургентної хірургії Жилінському А. П. та Хмилецькому В.О. і побажати їм ще більшого успіху у їхній нелегкій праці…»

З повагою Косюк Т.С.

 

«Ми пацієнти палати№4 хочемо подякувати лікарю Бичковій Аллі Миколаївні і всьому медичному колективу терапевтичного відділення №1 за чуйне ставлення до нас хворих. Коли заходить до нас Алла Миколаївна, вона своєю усмішкою, добротою лікує всіх нас, весела, приємна – просто лікар з великої букви!»

Пацієнтки: Скорич Н.Є,Захарчук Л.П., Болібрух Г.І.,Чуба М.П.

 

«Ми хворі терапевтичного відділення №1 щиросердечно дякуємо нашим лікарям Тамарі Йосипівні та Вікторії Григорівні та всьому медичному персоналу, які чуйно і з повагою відносяться до хворих. Ваша професійність вселяє в нас надію на одужання. Дякуємо Вам!»

Пацієнтки: Кам`янська Ганна, Косменчук Катерина, Кривульська Марія, Собатюк Тамара,Семенюк Ольга, Мельник Тамара

 

«Хочу висловити щиру подяку лікарю фізіотерапевтичного відділення Смірновій Є.В. за професіоналізм, гарний прийом. Завдяки їй я відчула гарний результат. Також хочу подякувати медсестрам , які мене обслуговували в каб 74,72, 73, 69 та медсестрам басейну. Ще раз дуже вдячна, що пройшла лікування без таблеток та уколів, без «хімії» як у санаторії».

Федюкевич Ф.

 

«Ми, пацієнти терапевтичного відділення №1, висловлюємо подяку завідуючій відділенням Варварук З.Д., лікуючому лікареві Бичковій А.М.,старшому і молодшому медичному персоналу, буфетниці, за їх професіоналізм і чуйне ставлення. Чергові і маніпуляцій ні медичні сестрички вправно ставили крапельниці, миттєво реагували на будь-яку нашу потребу…»

 

«Висловлюю щиру подяку всьому колективу центру артрології та відновного лікування. Особлива подяка завідувачу Чеховичу Г.Г. і лікарю Мазуренко О.Є. за чуйне ставлення та золоті руки»

З повагою пацієнтка Рибченюк Н.В.

 

«Висловлюю щиру подяку лікарю ЛОР відділення Кирничному Артуру Анатолійовичу за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів та відповідальне відношення до професійних обов’язків.»

Пацієнтка Наумець Л.К.

 

«Висловлюю щиру подяку всьому персоналу кардіологічного відділення №2 на чолі із завідуючим відділенням. Дякую, всім без винятку, за професійність,оперативність, чуйність, людяність, надзвичайну терпеливість до хворих пацієнтів…»

З безмежною вдячністю пацієнтка Гуменюк А.О.

 

 

«Хочу висловити подяку працівникам фізіотерапевтичного відділення за професіоналізм, хороше відношення. Я отримала комплекс процедур, які допомогли мені прискорити процес реабілітації після складної травми»

З повагою Крученко Л.О.

 

«Хочу выразить сердечную благодарность доктору физиотерапевтического отделения Смирновой Е. В. И сотрудникам физиотерапевтического отделения за высокий профессионализм, за доброту и человеческое отношение к пациентам. В наше время все труднее встретить такое сочетание в медперсонале…»

С уважением Дорошева Елена

 

«Хочу подякувати усім працівникам кардіологічного відділення №3 під керівництвом Алли Василівни Матвійчук. Їхні доброта, умілі руки, чуйне серце, розум, їхня підтримка в кожну хвилину, дає мені стимул для одужання. Особливо мені хочеться винести велику подяку Галині Яківні, яка приділила мені велику увагу у лікуванні і не дала хворобі прогресувати. Молода, розумна, чуйна, заслуговує великої подяки..»

Пацієнтка Косянчук Г.В.

 

«Я пацієнтка кардіологічного відділення №3, хочу висловити подяку лікуючому лікарю Мовчан Г.Я., всім медсестрам, нянечкам, черговим лікарям. Всім дякую за обслуговування, лікування і поварам та буфетницям за свіжу гарячу їжу».

Пацієнтка Булканова С.І.

 

«Висловлюю подяку всьому персоналу терапевтичного відділення №1 за працю, турботу та професіоналізм. У відділенні створені комфортні умови т а хороша атмосфера для лікування пацієнтів. Це було б неможливо без чудового керівника та лікаря-професіоналу Варварук З.Д. Під її керівництвом протягом багатьох років сформований професійний колектив однодумців-лікарів, медичних сестер, санітарок, які чітко виконують свої професійні обов’язки, допомагають хворим швидко опановувати себе, вилікуватись настроями, надіями, сподіванням. Низький уклін всім працівника відділення»

З повагою Веремчук В.І.

 

«Від щирого серця дякую всім медичним працівникам кардіологічного відділення №1, а саме прекрасним лікарям, медичним сестрам та іншому медичному персоналу – за велику роботу та турботу, високий професіоналізм, чуйне ставлення до здоров’я пацієнтів, за теплоту та увагу, за добре слово, яке лікує краще буд будь-яких ліків. Особлива подяка завідувачці Бурачинській О.Р. стимулу та наснаги у Вашій нелегкій роботі!».

Котюк Г.

 

« …Лікуюсь у кардіологічному відділенні №3, дуже дякую завідувачці – моєму лікуючому лікарю Матвійчук А.В., всім медсестрам та молодшим медичним сестрам, буфетниці за лікування та обслуговування»

Наконечна Н.М.

 

«Хочу висловити велику подяку за професіоналізм співробітників фізіотерапевтичного відділення. Безмежно їм вдячний, вони допомогли вдало підібрати процедури по реабілітації після меніскоектомії та перелому. Допомогли відновитись та відчути себе здоровою людиною»

Герело С.В.

 

«Щиро дякую за роботу медичного персоналу терапевтичного відділення №1. За працю та турботу, уважність щиру допомогу хворим, а особливо Харчук Ірині Вікторівні та Кусік Катерині Сергіївні, Кухарчук Олені Анатоліївні. Особлива подяка лікарю Бичковій Аллі Миколаївні за відданість свої справі та підняття настрою своїм пацієнтам».

З повагою пацієнти: Сенчук Вероніка, Костюк Інна,Кожан Олена,Онищук Тетяна

 

«… Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність та професіоналізм медичного персоналу відділення ургентної хірургії, яке очолює справжній фахівець, хірург з великої літери Жилінський А.П. Багато пацієнтів пам’ятають його ще молодим лікарем, який прийшов працювати до лікарні під керівництвом свого наставника і батька Жилінського П.П., але та людяність і доброта залишились донині. Великі слова вдячності хочу сказати лікарям: Гомзар І.Г.,Скорейко С.М., Паш Р.М., Хмилецький В. О., Скорик Р.В., операційній сестрі Гордєєвій Н.М., яка є фахівцем своєї справи, чуйна і весела, усім медсестрам та молодшим медсестрам. Керівництво може бути спокійним поки працює такий самовідданий колектив ургентної хірургії.»

З повагою Потапчук О. О.

 

«Висловлюю щиру подяку за роботу медичного персоналу терапевтичного відділення №1 За працю та турботу, уважність та щиру допомогу хворим. Також висловлюю подяку за піклування, увагу та кваліфікований підхід зав відділенням Варварук Зінаїді Дмитрівні. Таких людей дуже мало. Окрема подяка медичним сестрам та молодшим медичним сестрам. ..»

З повагою пацієнти палати №8

 

«Щира подяка колективу центру артрології під керівництвом Чеховича Г.Г. за професіоналізм, чуйність, повагу, терпіння до пацієнтів. Щира подяка медичним сестрам та молодшому медичному персоналу. Особлива подяка лікарю Мазуренку О.Є. за золоті руки та відданість своїй справі».

З повагою пацієнти

 

«Хочу висловити свою подяку усьому медичному персоналу терапевтичного відділення, лікарю Гаврилюк Вікторії Григорівні, медсестрам та молодшим медсестрам. Дякую за щире і дбайливе ставлення..»

Пацієнт Янюк

 

«Висловлюю щиру подяку всьому колективу центру артрології, який очолює мудрий, добрий, спеціаліст від Бога Чехович Георгій Георгійович. Дякую лікарям за чуйне ставлення, турботу та професіоналізм: Сороці О.А.,Мазуренку О.Є., Остапенку Р.А., лікарям-інтернам, масажистам, медсестрам та молодшому медичному персоналу, працівникам їдальні…»

З вдячністю пацієнтка Осіпчук М.П.

 

«Хочу висловити подяку за роботу медичного персоналу терапевтичного відділення №1. З повагою і вдячністю: Тарасюк О.Ф.,Гапощук А.В., Отроцюк Л.Б., Кусі К.С., санітарки: Щігільова Л.В., Березовська В.Р.»

Пацієнтка Чепель В.М.

 

Подяка від пацієнтів терапевтичного відділення №1

За те, що ми можем сміятись, рідіти,

І бачити сонце у небі яснім,

Спасибі Вам, люди у білих халатах,

Низький Вам, сердечний уклін!

Пацієнтки Дем`янюк Марія Федорівна, Шведова Раїса Олексіївна, Яремчук Марія Василівна.

 

«Щира подяка та низький уклін колективу кардіології №2, завідувачу відділення Сірко В.А., старшій медсестрі Васечко Т.І., лікуючому лікарю Михайловій А.С., процедурній медсестрі Артемчук Н.Т. за Ваші золоті руки та добрі серця»

Пацієнт Левцещук А.М.

 

«Висловлюю щиру подяку всьому колективу терапевтичного віддлення№1 центральної міської лікарні, який очолює Варварук З.Д. Дякую за чуйне ставлення, турботу та високий професіоналізм Ігнатюк Тамарі Йосипівні та медичним сестрам Гапончук А.В., Отроцюк Л.Б., Тарасюк О.Ф., Кусік К.С., Калінчук Н.М.,Солончук С.В., Ромащук С.А., Герасимчук І.Б., Ковальчук І.Г., Ситник О.В., ХарчукІ, Кухарчук О.А., Кікавській Л.І., Кот Н.Я. за доброзичливість, уважність та підхід до кожного пацієнта»

З вдячністю Осіпчук М.П.

 

«Щиро дякую Вам, Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Деяку О.М., старшій медсестрі Пашко І.М., постовим медсестрам Кухарчук А.В., Галуза К.Ю. та всьому медичному персоналу за чуйність, доброту, уважне ставлення до своїх професійних обов’язків та високий професіоналізм у роботі»

З повагою пацієнтка Садовчук Т.А.

 

Подяка колективу кардіологічного відділення№3, завідуючій Матвійчук А.В. «за людське та професійне ставлення до хворих… бажаю усім здоров’я і професійної вдачі..»

З повагою до всього колективу пацієнт Орловський А.К.

 

Щира подяка колективу відділення кардіології №2 «за руки золоті, уклін доземний»

В. Сірочук

 

Подяка працівникам фізіотерапевтичного відділення(працівникам басейну, ЛФК, озокеритолікування) за професіоналізм, чуйне і уважне ставлення.

Кодомцева З.І.

 

«Хочу подякувати Орел Олені Лукашівні за її сумлінну працю, повагу до людей, взаєморозуміння і допомогу»

Гузич С.М.

 

«Висловлюємо щиру подяку відділенню кардіології №2, лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, усьому медперсоналу, медичним сестрам, а саме:

Васечко Тетяні Ігрівні,Борячевській Ользі Степанівні, Артвинській Світлані Володимирівні,Ланюш Мирославі Адамівні, а також санітаркам за чистоту і порядок Мамчур І.А., Садонюк П.О., буфетницям за гарне обслуговування під час обідів, сніданків та вечерь Соборайчук В.В.,Боровець Г.Ф..»

Пацієнти Булавський А.Ф., Андрушко Я.В.,Васік Т.І., Олексюк С.І., Корнійчук О.А.

 

«Щиро дякую лікарю терапевтичного відділення №1 Бичковій Аллі Миколаївні та всьому медичному персоналу за їх чуйність, уважність і професіональність. Бажаю усьому колективу здоров’я і божого благословення»

Лініщук А.Л.

 

«Хочу висловити щиру подяку завідувачу центру артрології Чеховичу Георгію Георгійовичу за його щире серце, золоті руки, милосердя і турботу про хворих. Подяка усьому колективу, медичним сестрам на чолі з Пашко Інною Михайлівною, санітарочкам, буфетницям за їх чуйне ставлення та професіоналізм»

Ляшик Г.М.

 

«Виношу щиру подяку медперсоналу терапевтичного віділення№1, лікарю Бичковій Аллі Миколаївні, всім медсестрам, санітаркам, робітникам харчоблоку. Дякую за Вашу щиру доброту, професіоналізм. Низький уклін Вам усім».

Приткова Л.І.

 

«Хочу щиро подякувати співробітникам фізіотерапевтичного відділення. В період реабілітаційного лікування, я отримувала ряд процедур. Ці процедури значно покращили мій стан. Велика вдячність і щирі побажання їм, успіху в їх нелегкій праці усьому медичному персоналу. І окрема подяка, многії літа Вам пане Головний лікарю!»

Луцик Е.В. – пацієнтка ортопедичного відділення

 

«Безмежно рада зустріти на моїй рідній Україні чудового лікаря з чуйним і турботливим серцем – Галину Андріївну, за можливість лікуватись в гепатитному центрі. Щира подяка медичним сестрам, які так дбайливо зі співчуттям виконують свою роботу. Я проживаю у штаті Орегон м. Потрленд, а завтра мій літак перелетить океан, а мої хороші враження про моє перебування тут у вашому колективі залишать самі гарні спогади. Я відчула вашу руку допомоги. Ще раз щиро вдячна Галині Андріївні та усьому медичному персоналу гепатитного центру»

 

«Хочу виразити своє вельмишановне «дякую» всьому колективу гепатитного центру. Дякую за вашу увагу, професіоналізм, за ваші ніжні тендітні, чуйні руки, за щирі посмішки».

 

«Подяка лікарю-ревматологу Білоус Тетяні Леонідівні (поліклініка) за уважне і чуйне відношення до хворих. Хворим цього часто не вистачає».

Матвіїва Г.М.

 

«Щира подяка Бичковій Аллі Миколаївні, медсестрам Отроцюк Лілії Борисівні, Харчук Ірині Вікторівні, Герасимчук Ірині Борисівні, Кусік Катерині за добре серце, професійні навички та небайдужість до пацієнтів. У відділенні створені комфортні умови, ідеальна чистота, гарні охайні палати та атмосфера. Дякую усім!»

 

«Від щирого серця хочу висловити подяку працівникам офтальмологічного відділення, виразити щиру вдячність лікуючому лікарю Данилець Людмилі Іванівні, медсестрам Юрко Ользі Феофанівні Конасовій Оксані Петрівні, Конько Інні Степанівні, Ващук Тетяні Василівні, Капустінській Ірині Анатоліївні, Яремчук Тетяні В’ячеславівні, а також старшій медсестрі Домбровській Любові Іванівні, молодшому медичному персоналу, працівниці буфету.»

 

«Щира подяка за професійну, якісну допомогу та чуйне відношення лікарю травматологу Копелю Михайлу Олександровичу».

Пацієнт Дехтяр О.П.

 

«Подяка усім працівникам відділення судинної неврології: лікарям, медсестрам, санітаркам. Дякую за їх оптимізм, за витримку до хворих на інсульти, розсіяні склерози. За терпіння і злагоду».

Кірпічнікова О.

 

«Від щирого серця дякую лікарю офтальмологічного відділення Данилець Людмилі Іванівні, а також процедурній медсестрі Яремчук Тетяні В’ячеславівні, перев’язувальній медсестрі Капустінській Ірині Анатоліївні та старшій медсестрі Домбровській Любові Іванівні і усьому персоналу за сумлінну працю і повагу до хворих. Дякую за допомогу і лікування, бо завдяки Вам почав бачити білий світ».

З повагою пацієнт Кокота І.З.

 

«Висловлюємо подяку персоналу фізіотерапевтичного відділення. У відділенні працюють професіонали своєї справи. Люди з добрим серцем, з почуттям відповідальності і саме головне – з бажанням допомогти хворим своєю витримкою, терпінням, турботою, розумінням, що кінцевий результат на ви здоровлення залежить від усіх, і тих, хто щоденно зустрічає нас з посмішкою. Особлива подяка лікарю-фізіотерапевту Гудимі А.Я., медсестрам Філіпчук В.М.,Машаненковій В.В., Гунько Ю.В.»

З вдячністю пацієнти: Солончук Л. В., Солончук Ф. Г.

 

«Подяка персоналу терапевтичного відділення №1, зокрема лікуючому лікарю Гаврилюк В.Г., медсестрам Харчук Ірині, Кухарчук Олені за їх професіоналізм та гарне ставлення, турботу та відповідальність за кожного пацієнта. Ще хотіла б зауважити про стан відділення, що особливо вразило – це ідеальна чистота, порядок та високий рівень обслуговування.»

З повагою пацієнтка Проніна Н.

 

«Щира подяка Олегу Анатолійовичу Дацуну – лікарю-кардіологу кардіологічного відділення№2 та усьому колективу цього відділення за їх золоті руки, професіоналізм і теплоту»

Пацієнти Кравченко Е.І., Власюк Ш.К.

 

«Хочу подякувати лікарям терапії №1 Тамарі Йосипівні і Аллі Миколаївні за їхній професіоналізм, людяність, професійний підхід до хворих, за їх золоті руки, розуміння життєвих ситуацій. Щиро дякую за їхню допомогу».

Пацієнт Хмуринський П.К.

 

«Висловлюю безмежну вдячність колективу обласного центру артрології та відновного лікування , завідувачу Георгію Чеховичу, лікарю ортопеду-травматологу Олександру Сороці, лікарю-анестезіологу Миколі Шмігачу за професійність і відповідальність, чуйність, терпіння і розуміння. Дякуємо усьому медичному персоналу відділення за людяність і дбайливе ставлення до пацієнтів»

З повагою рідні пацієнтки Валентини Майструк

 

«…Хочу висловити велику вдячність лікарю Гаврилюк Вікторії Григорівні, сподобалась як фахівець та приємна людина. Хочу висловити велику вдячність їй за високий професіоналізм, уважне ставлення до хворих, за доброту. Пане, головний лікарю, Ви можете пишатися такими лікарями і медсестрами, які працюють у терапевтичному відділенні №1..»

З повагою Момотюк О.В.

 

«Перебуваючи на стаціонарному лікуванні в терапевтичному відділенні №1 мені випала виключно приємна можливість проходити курс лікування та спілкуватися з професійно підготовленими фахівцями-медиками, професіоналами лікувальної справи. В колективі відділення панує висока дисципліна, чистота, компетентність та етична мораль Відчувається організаторський вплив..з боку керівного складу відділення, а саме Ігнатюк Тамари Йосипівни. Її професійний досвід та бойовий дух переконливо лікують…Таким ставленням до праці треба пишатись..»

З вдячністю та повагою, військовий пенсіонер генерал-майор у відставці Садовнік В.Г.

 

«Від щирого серця дякуємо медичним працівникам кардіологічного відділення№1, а саме прекрасним лікарям, медичним сестрам та іншому обслуговуючому персоналу – за велику доброту та професіоналізм, за чуйне ставлення до здоров’я пацієнтів, теплоту та увагу. Також дякуємо за добре слово, яке є найкращими ліками…»

 

«Висловлюю щиру подяку лікарю урологічного відділення Березіну О.О. та старшій медсестрі за Мельничук І.М. за швидке та безболісне оперативне втручання…»

 

«Висловлюємо щиру подяку усьому відділенню планової хірургії, а особливо своєму лікарю Дмитру Михайловичу Васкулу, за його щире серце, доброту, золоті руки..»

Прончук М.В., Білоус Л.О., Янищук Г.Ф.

 

«Висловлюю щиросердечну подяку лікарю Аллі Миколаївні і медпрацівникам терапевтичного відділення міської центральної лікарні за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту. Ідеальна чистота, чіткий розпорядок, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу цього відділення. Дякуємо Вам за ввічливість, повагу до пацієнтів…»

З повагою Надія Іванівна Никитюк

 

«Всім лікарям ортопедичного відділення хочу висловити вдячність за проявлені милосердя, розуміння, співчуття, людяність, високий професіоналізм. Особлива подяка старшій медсестрі Пашко Інні Михайлівні за гарну організацію робочого процесу.»

Завальний В.М. (29.05.2019)

 

Щира подяка колективу відділення травматології, лікарю Олександру Олександровичу. За професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів.

Надія Кузьмівна Капітула

 

«..Я Рудич Станислав Иванович… хотел бы выразить огромную благодарность моему оперирующему врачу Сергею Николаевичу Чепуре, который блестяще провел сложную операцию, анестезиологу Шраму Олегу Михайловичу, истинному патриоту Украины, лечащему врачу Жилинскому Петру Павловичу и всему медицинскому персоналу за тактичное и заботливое отношение к больным, за их доброту и внимание»..

С уважением

Почетный мастер спорта СССР, семикратный чемпион Украины

 

«Величезне «Дякую!» за лікування усьому колективу кардіологічного відділення №2 на чолі із чудовим лікарем Василем Андрійовичем. Особливу вдячність хочеться висловити процедурній медичній сестрі Артемчук Надії Трохимівні за високу професійну відповідальність..»

З повагою Таховська В.

 

«Хочу висловити щиру подяку всьому персоналу кардіологічного відділення №1: лікуючому лікарю, процедурним медсестрам, санітаркам. Хочу відмітити високий професіоналізм персоналу, уважне і чуйне ставлення до хворих, а також чистоту і порядок»

Семенчук М.В. (30.05.2019)

 

«Щира подяка працівникам фізіотерапевтичного відділення за професійний підхід, проведення процедур, доброзичливе відношення до пацієнтів, добрі руки працівників, зокрема: каб. 71, медичних сестер Геращенко Р.Г., Вельська А.М., каб.72 Гунько Ю.,Радюк Н.Є.»

З повагою пацієнтка Кравець Ірина (31.05.2019)

 

«Висловлюємо щиру подяку лікарю Дубінецькій Ірині Йосипівні та завідуючій відділенням Бурачинській Оксані Ростиславівні та всьому медичному персоналу кардіологічного відділення №1 за високий професіоналізм, доброзичливість та чуйність».

Пацієнти Боборецька В.В., Лєбєдєва Г.О., Каненська Н.А.,Куцюк З.В.

 

Щира подяка Харитонюк Раїсі Олександрівні, лікарям-хірургам відділення ургентної хірургії Хмилецькому Віталію Олексійовичу, Каплуну Леоніду Вікторовичу, а також усьому медичному персоналу ургентної хірургії.

З повагою доньки пацієнтки Ольга Слівінська та Наталія Баранчук

 

«Хочемо висловити щиру вдячність за високий професіоналізм, золоті руки, увагу та чуйність до кожного хворого, готовність прийти на допомогу у будь-який час і у будь-якій ситуації нашому лікарю Васкул Оксані Миколаївні.

Щиро дякуємо також медичній сестрі Яремчук Тетяні В’ячеславівні. Низький уклін всім працівникам відділення за професіоналізм та особливу «людяну атмосферу» у відділенні.»

З повагою Карповець Т.М., Коханевич М.І., Ваховська Н.Л.,Українець С.В., Гоч О.О. (24.05.2019)

 

«Щира подяка хірургу Андрію Васильовичу Охмаку, всьому медичному персоналу відділення планової хірургії за високий професіоналізм та уважне, чуйне ставлення, турботу за доброзичливість»

Лозинська Тетяна Львівна (23.05.2019)

 

«Пацієнтка офтальмологічного відділення Романова Людмила Петрівна висловлюю велику вдячність зав. відділенням Пасічник Г.М. та лікарю Васкул О.М., старшій медсестрі Домбровській Л.І., медсестрам Яремчук Т.В., Капустінській І.А. Камінській Н.О., с.г. Мосійчук Л.М.,молодшій медсестрі Майстер Ж.П. за турботу, чуйність, золоті руки, професіоналізм»..

 

«Хочу подякувати лікарям Тильному Руслану Васильовичу за професіоналізм, простоту, чуйність. Дякую за тепле відношення усьому персоналу стоматологічного відділення щелепно-лицьової хірургії: лікарям, медсестрам, санітаркам, буфетницям»

Стричук О.

 

«Шановний Василю Андрійовичу! Ми, Ваші пацієнти, перебуваючи на стаціонарному лікуванні в кардіологічному відділенні №2, отримали підтримку свого здоров’я, за що щиро дякуємо особисто Вам та колективу за професіоналізм, милосердя, дисципліну…Окремі працівники відділення заслуговують особливої подяки та пошани. Це лікар-кардіолог Михайлова Алла Сергіївна, старша медсестра Васечко Тетяна, процедурна медична сестра Артемчук Надія, медичні сестри Рабчук Галина, Артвінська Світлана, Боровець Руслана. Дякуємо за відповідальність та милосердя до хворих».

Савінкова Т.Ф. (22.05.2019)

 

«Дуже хочу подякувати персоналу терапевтичного відділення, особливо лікарю Ігнатюк Тамарі Йосипівні за уважність, доброзичливість,щирість до хворих. Хочу згадати добрим словом молодший медичний персонал, який старанно слідкує за чистотою у відділенні.»

Редько О.С. (22.05.2019)

 

«Щиро дякую завідувачу відділення ендоскопії, ультразвукової та функціональної діагностики, хірургу-ендоскопісту Сергію Йосиповичу Гаврищаку. Лікарю цього відділення Людмилі Іванівні Лук`янчук та медичній сестрі Наталії Пігаль за проявленні професіоналізм, людяність і чуйність..»

Галич Валентина Миколаївна (21.05.2019)

 

«Шановна Алла Миколаївно! Хочу висловити Вам подяку за Вашу роботу та роботу усього медичного персоналу терапії№1. Безмежно вдячна за увагу і турботу до моєї мами. Дякую за кваліфіковане призначення лікування та надання медичних процедур. Зауважила, що Ви уважний лікар до усіх пацієнтів, що не може не тішити мене як відвідувачку.»

Винокур О.В. (21.05.2019)

 

Щира подяка лікарю терапевтичного відділення №1 Бичковій Аллі Миколаївні . «Ви як вартова нашого здоров’я, повсякденно турбуєтесь про нас».

Рудик Наталія Олегівна (20.05.2019)

 

Щира подяка колективу травматологічного відділення, завідувачу Нарсії В.І., лікуючому лікарю Гончаруку Г.В. за людяність, високий професіоналізм та готовність прийти на допомогу.

Яковлева О.І. (13.05.2019)

 

«Від щирого серця хочу подякувати всьому медичному персоналу терапії №2 та завідувачці Баран Г.В. за висококваліфікований колектив, зразковий порядок, за надзвичайну людяність, за те, що на високому рівні виконують обрану справу»

Гончарова Л.М. (13.05.2019)

 

«Висловлюю подяку медичному персоналу кардіології №1. Щиро дякуємо за чуйне ставлення до хворих, терпіння, повагу та розуміння хворих у різних ситуаціях. Особлива подяка медсестрі Корепановій Олександрі Анатоліївні за її життєрадісність, за професіоналізм» (16.04.2019)

 

«Хочу щиро подякувати за гарний, щирий, добрий і працьовитий колектив відділення терапії №1. Дякую Богові, що у нас є лікарі-професіонали, які прислухаються до пацієнтів і професійно підходять до кожної проблеми.

Особлива подяка Тамарі Йосипівні за її уважність, доброзичливість, дбайливість, а найперше небайдужість до своїх пацієнтів. Дякую мед сестричкам за їхню увагу і розуміння, усьому обслуговуючому персоналу..»

Ляховчук Лариса Леонідівна (17.05.2019)

 

«Подяка колективу відділення кардіології №1, завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, лікарям, медичним сестрам з а чуйність, високий професіоналізм, душевну теплоту, щиру посмішку, яка долає біль і повертає до життя, вселяє віру в себе»

Дем`янюк Микола Петрович

 

«Дякуємо персоналу кардіології№2, лікарю Дацуну О.А., завідувачу Сірку В.А. за добросовісність та піклування за хворими». Окрема подяка процедурній медсестрі Артемчук Надії та старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні, палатним медсестрам та молодшому медичному персоналу».

 

«Висловлюю щиру подяку всьому колективу кардіологічного відділення №3: завідувачці Матвійчук Аллі Василівні, лікарю Кушніру Роману Петровичу за Ваш високий професіоналізм, за невтомну працю, небайдужість до чужого болю, щирість і чуйність до пацієнтів».

Аврамчук Є.М.

 

«Хочу подякувати працівникам міської лікарні, кардіологічного відділення №3: Матвійчук Аллі Василівні, Кушніру Роману Петровичу, Лук`янчук Людмилі Володимирівні, всім медичним сестрам, медсестрі Юлії за її «золоті рученята» та всім працівникам кардіологічного відділення№3, за вміння працювати з людьми, за вміло підібраний колектив, лагідно з розумінням, терпінням та увагою відносяться до хворих.»

Пацієнтка О. Винник

 

«Щиро дякую лікарю Михайловій Аллі Сергіївні, медичним сестрам Ользі Степанівні, Марії Миколаївні, Надії Трохимівні, Катерині Іванівні, Тетяні Миколаївні, Тетяні Сергіївні, усьому персоналу кардіологічного відділення №2»

З повагою Костюк Г.П.

 

«Хочу висловити подяку за високий професіоналізм та чуйне відношення лікуючому лікарю Михайловій А.С., завідувачу відділенням Сірку В.А., старшій медсестрі Васечко Т.І., палатній медсестрі Боричевській Ользі Степанівні, процедурній медсестрі Артемчук Н.Т., буфетниці Соборайчук Б.В.»

Рова Іраїда Михайлівна

 

«За золоті руки, величезну професійність, людяність і добрі серця дякуємо всьому колективу кардіологічного відділення№1. Нехай Господь допомагає Вам у складних ситуаціях і надихає на подальшу працю з порятунку людей»

Вдячні пацієнти: Шульгач М.П., Кособуцька І.П., Дубарець С.І., Краплич І.В.

 

«Щира подяка персоналу відділення терапії №1, лікуючому лікарю Гаврилюк Вікторії Григорівні та медпрацівникам Харчук Ірині, Гапончук Альоні, Отроцюк Лілії. Ви справжні фахівці своєї справи…»

Корчинська А.В.

 

«Хочу висловити подяку персоналу терапевтичного відділення №1, завідуючій Зінаїді Дмитрівні Варварук та: Гапончук Льоні, Отроцюк Лілії, Харчук Ірині, Кухарчук Олені. За їх професіоналізм, чуйність та терпіння до кожного пацієнта, посмішку, відповідальність та турботу про хворих. Ще хочу висловити подяку працівникам буфету за їх смачні страви..»

Гоцко О.І.

 

Пацієнти кардіологічного відділення №3 щиро дякують за дбайливе, чуйне ставлення до хворих завідуючій відділенням Матвійчук А.В. та лікарю Кушніру Р.П. за людяність, чуйність, щире серце. «…Це лікарі від Бога за велінням серця. Хочемо подякувати старшій медсестрі Лук`янчук Л.В. за її турботу та привітність, усьому персоналу медичних сестер і молодшим медсестрам, які постійно слідкують за чистотою»

З повагою хворі: Винник О.М., Ліщук М.К., Кралінська О.М., Несейчук В.А., Вакулинська М.К.

 

«Безмежно вдячний за працю та турботу, уважність та щиру допомогу хворим пацієнтам всьому персоналу урологічного відділення. Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна характеризувати роботу цього відділення. Особлива подяка лікуючому лікарю Данильцю М.Л. – лікар від Бога, який має золоті руки, щедре серце. Щиро вдячний лікарю-анестезіологу Пирогу В.В.»

З великою вдячністю Пилип`юк Василь Дмитрович

 

«Дуже вдячна за чуйне відношення, професіоналізм працівників фізіотерапевтичного відділення: лікарю Гудимі Аллі Ярославівні, Івановій Т.О. (каб. 70), Ляховецькій В.М.(каб.74), Горчак І.В.(каб.73). З їх допомогою період лікування скоротився і я змогла знову вийти на роботу. Для мене це важливо».

Грушевська Світлана Степанівна

 

«Хочу подякувати лікарям Ігорю В’ячеславовичу та Віктору Володимировичу за їх професіоналізм та чуйне ставлення до мене. А також всьому медичному персоналу за їх людяність, чуйність, високу кваліфікацію. Дякую Вам всім за Вашу нелегку, але таку корисну роботу. Нехай Бог Вас оберігає»

З повагою Кондратюк М.К.

 

Щира подяка персоналу кардіологічного відділення №2, лікуючому лікарю Аллі Сергіївні Михайловій. Колективом палати ми щиро радіємо, що в Україні такий рівень медичного обслуговування, правильно підібране лікування кожному пацієнту, високий рівень професійної майстерності, гуманне і добросовісне ставлення до хворих. Низький Вам уклін»

З повагою Лапка Лідія Павлівна

 

«Щира подяка лікарям, медсестрам, санітаркам нейрохірургічного відділення, особливо завідуючому нейрохірургії Тимощуку М.Г., старшій медсестрі Леонюк В.М… Висока культура обслуговування, доброзичливість, усмішка… В жодній лікарні в своєму житті я не побачила, щоб медсестри ні на хвилину не покидають мед пост:день і ніч. Ідеальна чистота. Низький уклін Вам «солдатам в білих халатах», Ви як ті воїни, що охороняють свою країну, так Ви охороняєте нас хворих»!

Пацієнтка Вавуніч Л.Д.

 

Щира подяка персоналу фізіотерапевтичного відділення, особливо: Геращенко Р.Г., Вельській А.М., Гунько Ю.В., Радюк Н.Є. за професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів.

Пацієнт Лащук Анатолій

 

Пацієнти кардіологічного відділення №1 висловлюють щиру подяку за гарне ставлення до хворих: завідуючій Оксані Ростиславівні, лікуючому лікарю Ірині Йосипівні, маніпуляцій ним медсестрам і санітарочкам. Дай Вам Боже здоров’я і щастя!

Пацієнти Гармай Л.К., Удодік С.Я.,Соляна М.О.

 

«…Пройшовши довгий шлях, рідко помиляєшся в людях. Роман Миколайович Паш – виважена спокійна молода людина. Він надихає пацієнтів на успіх у лікуванні. Дивлячись на нього думала: «А скільки людських життів можуть спасти ці руки?» Я дуже хочу через таку поважну людину як Ви – щиро подякувати Роману Миколайовичу за великий професіоналізм в такій нелегкій праці, за його підтримку, яку він надає хворому, за його людяність і чесність. Дякую вам, пане головний лікарю, за те, що Ви очолюєте колектив, який не підводить Вас. За молоддю – майбутнє нашої Батьківщини. Здоров’я Вам і Вашим підлеглим».

 

«Хочу висловити щиру подяку лікарю Дорошенку Сергію Васильовичу та медсестрі Ковальчук Юлії за прекрасне відношення до хворих, високий рівень обслуговування пацієнтів»

Найко Вікторія

 

Подяка лікарю кардіології №1 Брушковській Людмилі Леонтіївні. «Людмила Леонтіївна доктор послана від Бога, любить свою роботу, людей, не шкодуючи своїх зусиль і часу бореться за життя хворих»..

З великою подякою пацієнтка М.С. Мельник

 

Щира подяка колективу та завідуючій терапевтичного відділення №1 Варварук Зінаїді Дмитрівні. «Перебуваючи на лікуванні у Вашому відділенні ми відчули теплоту Вашого серця і це вже надихає нас на одужання. Щира подяка медсестрам: Кухарчук О.А.,Харчук І.В. Дякуємо сестрі-хазяйці, яка кожен день заходить до нас з добрим словом, а ще дякуємо всім працівникам харчоблоку за смачні страви»

З повагою пацієнти терапевтичного відділення №1

 

«Хочу висловити щиру подяку лікарю Дорошенку Сергію Васильовичу та медсестрі Ковальчук Юлії за прекрасне відношення до хворих, високий рівень обслуговування відвідувачів»

 

Щира подяка працівникам терапевтичного відділення №1 за добросовісну працю, професіоналізм та чуйне ставлення до хворих у відновленні нашого здоров’я та підтримання нашого гарного настрою. «Нам дуже приємно, що завдяки умілому керівництву на чолі з Варварук З.Д., лікарю Ігнатюк Т.Й., – медичний колектив працює чітко, злагоджено, добросовісно з повною віддачею і повагою як до молодих, так і до літніх хворих. Особлива подяка медсестрам: Кіковській Л.І.,Ситник О.В., Ромашук С.А., Харчук І.,Кухарук О.А. та молодшим медсестрам: Страханюк С.В., Щігільовій Л.В., Березовській В.

З вдячністю пацієнти: Федорчук Л.Є., Булах О.Т., Юра Н.З.,Курильчик Д.В., Боліщук І.А.

 

«Ми хворі терапевтичного відділення №1 висловлюємо особливу подяку Варварук Зінаїді Дмитрівні за вищого рівня професіоналізм, турботу, чуйне серце, ласкаві слова, золоті руки і відданість своїй справі»

З повагою: Плесюк Н.О., Чопик Б.І.,Федорчук Л.Є.,Баліщук І.А., Ярмуш Л.Д., Потєряєва О.М.

 

« Я Нестерук В’ячеслав Вікторович, хочу висловити слова вдячності професійному колективу терапевтичного відділення №1, особливо завідуючій Варварук З.Д. Працівники – професіонали своєї справи, у відділенні створені всі умови для лікування і одужання»

 

Щира подяка Бичовій Аллі Миколаївні – лікарю терапевтичного відділення№1 за її професіоналізм, чуйність, добросовісне ставлення до пацієнтів.

З повагою пацієнти відділення

 

«Хочу висловити велику подяку своєму лікуючому лікарю терапії №1 Гаврилюк Вікторії Григорівні та усьому персоналу»

Пацієнт Черкас Г.В.

 

«Від чистого серця дякуємо завідуючому ортопедичним відділенням Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікарю Дячук Лідії Іванівні та усьому медичному персоналу за чуйність, повагу та терпіння до хворих за «золоті руки та відкриті серця»»

Пацієнти Вишевська В.Е., Мельник Н.А.,Шевчук В.М., Пушкарчук О.М.

 

«Висловлюю щиру подяку лікуючому лікарю Бичовій Аллі Миколаївні за чуйність та професіоналізм, а також черговим медсестрам: Гапончук А.В.,Солончук С.В., Ромашук С.А., Отроцюк Л.Б.,Калінчук К.С.

Пацінт Гордій П.В.

 

Щира подяка усьому медичному персоналу загально-терапевтичного відділення, завідуючій Баран Г.В., лікуючому лікарю Базюк Н.О. «За їх гарне, чуйне ставлення, сердечне відношення до хворих».

Пацієнти: Червона О.М.,Кобилінська Т.Г., Щуревич М.Т.

 

«Висловлюємо щиру подяку завідуючій терапевтичним відділенням Варварук З.Д. за професійне чуйне ставлення, за турботу, щирість, професіоналізм. Медичні сестри відділення уважні, доброзичливі, мають підхід до кожного пацієнта».

З вдячністю пацієнти: Ярмуш Н.Д.,Федорчук М.Е., Потєряєва О.М., Антонюк Л.Л.,Назарець Л.М., Плисюк Н.О.

 

Щира подяка колективу відділення щелепно-лицевої хірургії за старанність та повагу до учасників бойових дій, особливо Солодюку В.Л.,Слободянюку В.Т., медсестрам Полюхович Л.І., Марчук Л.П.

З повагою учасник бойових дій Буйвол П.В.

 

«Висловлюємо щиру подяку колективу терапевтичного відділення за уважність і відданість своїй справі, а саме Гаврилюк Вікторії Григорівні та Бичковій Аллі Володимирівні. Особлива подяка Варварук З.Д. за створення комфортних умов у відділенні.»

З вдячністю пацієнти: Ведринська Л.В., Мосійчук К.В., Безушко О.Б., Миронець Г.С.,Ковальська Т.В.

 

«Висловлюю щиру подяку працівникам фізіотерапевтичного відділення (проходила реабілітацію після перелому плечової кістки), особливо масажисту Шелесту Віктору Ігоревичу за професіоналізм, людяність, чуйне ставлення до пацієнтів, а також інструкторам ЛФК Одинець Наталії та Парчук Тетяні і медсестрам електрофорезу. Лікарю Смірновій Є.В. за корисні поради, грамотно назначені процедури, які дали позитивний результат».

Пацієнтка Якимчук Олена Зинонівна

 

Щира подяка колективу загально-терапевтичного відділення та завідуючій Баран Г.В. за чуйність, відповідальність, професіоналізм.

З повагою Каленюк В.С.

 

Щира подяка колективу терапії №1, Варварук З.Д., лікуючому лікарю Бичковій А.М.

Пацієнти: Земляк В.І., Кремізь О.І., Шкіндер Ю.О., Крук І.М., Троцюк М.Й.

 

«Від мешканця м. Рівне, учасника АТО Кушніра Віталія Івановича. Шановні наші «рятівники» прийміть щирі слова вдячності за ту проведену роботу, яку ви кропотливо здійснюєте щоденно в розрізі прийнятої клятви Гіппократа. Велика подяка колективу відділення та завідуючому Солодюку Володимиру Леонідовичу».

 

Щира подяка персоналу терапії№2. «Безмежно вдячний за працю та турботу, уважність та щиру допомогу. Ці доброзичливі жінки завжди усміхнені, в доброму настрої надають кваліфіковану допомогу.»

Пацієнт Первов Олександр Володимирович

 

«Висловлюю глибоку повагу та шанування медичному та технічному персоналу терапевтичного відділення №2. За турботливість, увагу,чуйність до хворих. Працівники відділення є професіоналами своєї справи»

З повагою Німкович С.С., Гичун М.З.

 

«Шановна Олена Іванівна та м/с Леся Георгіївна!!! Від щирого серця і низький уклін Вам, за Ваше добре і чуйне серце, турботу, вміння і терпіння…вдячні молодшому персоналу за чуйне тепле відношення до хворих..»

Пацієнти: Олексіна А.Г.,Ляшко Л.Л.,Устимчук В.В., Бондарчук В.М., Гаврилевич Т.М., Малімон Т.В.

 

Щира подяка колективу кардіологічного відділення №1 «..щиро вдячні завідуючій відділенням Бурачинській О.Р. Особовий склад медичних працівників відділення з усією віддачею совісті і професіоналізму, з усією добротою відносяться до хворих пацієнтів..»

Пацієнти: Мельниченко П.А., Олінійчук М.В., Калашніков А.Ф.

 

Щира подяка колективу кардіології№2, Сірку А.В., ст..медсестрі Васечко Т.І., «за сумлінну працю, чуйне ставлення, розуміння».

Пацінтка Данилевич І.Є.

 

Щира подяка Оксані Миколаївні Васкул – лікарю окулісту» за бездоганне виконання професійних обов’язків чуйність, людяність.»

Кудрявцева А.М.

 

Гаряча подяка колективу загальної неврології, завідувачці Сисоєвій Н.В. за професійність, відповідальність у виконанні своїх професійних обов’язків,невтомний труд та неординарний підхід до лікування та догляду за хворими.

Кудрявцева А.М.

 

«Пацієнти кардіологічного відділення№1 висловлюємо щиру вдячність завідувачці відділення Оксані Ростиславівні, лікарям Дубінецькій Ірині Йосипівні, Кривку Ігорю Степановичу та усьому колективу за їхній професіоналізм та просто людське відношення до пацієнтів».

Синкевич М.О.,Ласенко О.О., Мізьов К.М., Лось Г.І.

 

Подяка відділенню кардіології №1 Оксані Ростиславівні Бурачинській, сьому персоналу «за чуйність, високий професіоналізм,витримку, душевну теплоту, добросовісне відношення до своїх професійних обов’язків»

З повагою пацієнт з м. Тернопіль Поліщук А.В.

 

Висловлюємо слова подяки лікарям, медсестрам, персоналу терапевтичного відділення №1 , особливо завідуючій З.Д. Варварук. Все відділення працює добросовісно і з великою повагою відноситься до хворих… при першій нагоді приходять на допомогу. Спасибі Вам за це!»

 

«Щира подяка колективу кардіології№2, Сірку А.В., ст..медсестрі Васечко Т.І., лікуючому лікарю Олегу Анатолійовичу, сердечне Вам спасибі, бажаємо здоров’я і благополуччя.»

 

« Цими словами хочу висловити подяку людям, котрі трудяться у відділенні планової хірургії. Завідувачу, хірургу з прекрасним почуттям гумору, майстру своєї справи Васкулові Дмитру Михайловичу, чуйному, старанному лікарю-інтерну Олександру Віктровичу Чевелюкові, старшій медичній сестрі Прокопчук Інні Миколаївні, медсестрам: Бровчук Аллі Петрівні, Цупер Галині Григорівні, усім постовим медсестрам, молодшим медичним сестрам, сестрі господині Бойко Антоніні Павлівні. Ви усі робите свою справу – охороняєте здоров’я людське наче ангели-охоронці, добросовісно виконуєте свої обов’язки, тому маєте вдячність пацієнтів, чистоту та порядок»

 

«Отдельная благодарность всему коллективу отделения плановой хирургии за их тяжелый нелегкий, заботу, человечность, ласковое отношение к больным, чуткое внимание. Спасибо заведующему отделения Васкулу Дмитрию Михайловичу, интернам Чевелюку Олександру Викторовичу, Кузьменко Игорю Сергеевичу, сосудистому хирургу Охмаку Андрею Васильевичу, старшему и младшему медперсоналу за чистоту и порядок, душевное отношенние».

Пациентки: Дураприна Т.И., Кузмин-Полянская Д.В.,Зайдель М.В.

 

« Я Кухарук Євгенія Арсентіївна щиро дякую завідуючій відділенням терапії№1 Варварук Зінаїді Дмитрівні та усьому персоналу, безмежно вдячна за чуйність, уважність, професіоналізм»

 

«Ми хворі терапевтичного відділення №1 висловлюємо щиру подяку завідуючій Варварук З.Д., Бичковій А. М. за їх професійність та знання свої справи, а також іншим працівникам відділення: Калинчук Н.М., Гапончук А.В.,СитникО.В., Отроцюк Л.Б., Березовській В.Р., Левченко С.В.,Вертолицькій О.А.,Павловській Г.І., Харчук І.В., Кухарчук О.А.

 

«Щира подяка завідувачці кардіологічного відділення №3 Матвійчук Аллі Василівні, лікарю Мовчан Галині Яківні та усьому колективу за чисте людське відношення по догляду за хворими, великий професійний рівень медичного персоналу, чистоту і порядок у всьому відділенні.»

Хвора Мельник В.М.

 

«Моя мама перебувала на стаціонарному лікуванні в кардіологічному відділенні№1, була в дуже тяжкому стані. Хочу подякувати зав. відділенням Бурачинській О.,Р., а також усьому колективу за хороші відносини та якісне лікування»

З повагою Рощук М.М.

 

Щира подяка відділенню загальної неврології: Наталії Миколаївні Циплінській, Наталії В’ячеславівні Сисоєвій, старшій медсестрі Михальчиній Олені Володимирівні та усім працівникам відділення.

Кравченко Н.В., Стокалюк З.Е.

 

«Хочу подякувати і поздоровити напередодні свята 8 березня за добре ставлення до хворих таких працівників поліклініки: Третьяк Н.М., Хабовець Ф.Г. Тижук З.Л., Лукашину О.Л., медсестер кабінету 44, Власюк О., Батуєва Ж., Омельчук П., Созонюк В., Опольську Г.В.Медперсонал лабораторії каб. 123. Завжди вислухають, призначають ефективне лікування. Вони віддані своїй нелегкій такій потрібній професії. Від усього серця бажаю їм здоров’я і усіляких гараздів.»

З подякою пацієнт Мисько О.З.

 

Із газети «Рівне вечірнє» №10(2427)

«Висловлюю щиру подяку лікуючому лікарю Сергію Підлісному і медперсоналу нейрохірургічного відділення КНП «Центральна міська лікарня РМР за високий професіоналізм і чуйне ставлення.

Зі святом 8 березня вітаю медсестер: Катерину Волощук, Валентину Савчук,Тетяну Малу, Валентину Собкович, Аллу Ковальчук, а також санітарочок Наталію Зозолюк, Катерину Висоцьку, Юлію Кучеренко і Олену Сисонюк»

Вдячна пацієнтка Алла Козубович

 

«Щиро дякую медичним працівникам фізіотерапевтичного відділення:

каб.71 Геращенко Р.Г., Вельський А.М.; каб.74 Філіпчук В.М., Прончук О.В. за уважне, ввічливе та чуйне ставлення до пацієнтів. За професійний підхід до роботи в проведенні лікувальних процедур».

З повагою Шипенко П.В. (21.01.2019)

 

« Хочу висловити найщирішу подяку лікарю Ліснічук Ганні Іванівні за ефективне лікування, яке дало позитивний результат».

Пацієнтка Сестук Г.І.

 

«Дуже вдячна колективу відділення нейрохірургії за догляд та турботу, розуміння. Дуже хороший колектив.»

Боюка Алла Григорівна (10.01.2019)

 

« Я знаходжусь на лікуванні у відділенні кардіологічного відділення №2. Дуже вдячна лікуючому лікарю Олені Сергіївні Михайловій і усьому колективу відділення, тому що побачила добросовісний труд усього персоналу відділення».

Фурманова Людмила (08.01.2019)

 

«Щира подяка працівникам гепатитного центру. Слова вдячності завідувачці Галині Андріївні за її людяність, доброту. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але знайте, що у нас нелегкий час, коли чуємо слова «ганьба», є такі люди самовіддані, чуйні в білих халатах».

Оксана Миколаївна Борей (04.01.2019)

 

«Висловлюю щиру подяку колективу терапії №2 за їхні чуйні серця, доброзичливість, увагу до пацієнтів, чуйне ставлення. Дай Боже всім здоров’я, наснаги, терпіння. Велика подяка завідуючій відділення, старшій медсестрі і усім працівникам»

Темнюк Марія Павлівна (28.12.18)

 

«Хочу висловити подяку лікарю завідувачу травмпунктом Наумчуку В’ячеславу Васильовичу за його професіоналізм, людяність та чуйне серце, він приходить на допомогу в любу хвилину. Я і моя сім’я щиро вдячні за його професійну лікарську допомогу».

Хмуринська Г.О. (28.12.2018)

 

«Висловлюю щиру подяку лікарям Жилінському Петру Павловичу Та Жилінському Андрію Петровичу з відділення ургентної хірургії за їхню професійну працю, уміння, людяність, добре серце, вдячна, що вони такі є і приходять на допомогу в любу хвилину»

Хмуринська Г.О. (28.12.2018)

 

«Вдячна за щирість, професіоналізм, доброту колективу щелепно-лицевої хірургії, лікарям і медсестрам, що відгукнулись і допомогли, хай Бог дає Вам сили..»

Пацієнт Якубчик О.

 

Щира подяка від учасника АТО Мазлай Романа Гнатовича відділенню щелепно-лицевої хірургії за щирість, старанність і повагу до учасників АТО. Особлива вдячність: Кузьмінець Т.О.,Чумак Н.В., Камінник Н.М., Марчук Л.П., Сало С.В., Овдейчук Т.В.,Рибак Т.В., Якубець Л.В., Бровчук В.П., Крупко О.А., Кость А.Р.

 

«Хочу висловити слова щирої подяки за надане лікування, чуйне ставлення до хворих персоналу фізіотерапевтичного відділення, а особливо: масажисту Іванову Оресту за його золоті руки, усьому колективу відділення озокериту (к-т 37) – Федорчук Ірині, Романюк Галині, Кирилюку Андрію, Смірновій Євгенії Вікторівні. Велике спасибі за надані лікувальні послуги медсестрам: Геращенко Руслані Григорівні, Рудюк Надії Євгенівні. Подяка сімейному лікарю Жигалюк Ользі Миколаївні, медсестрі Ірині»

З повагою пацієнт Герзель Г.М.(26.11.2018)

 

«Хочу висловити слова вдячності за самовіддану працю, людяність та професіоналізм колективу терапевтичного відділення №1. Особливо завідуючій відділенням і моєму лікуючому лікарю Варварук З.Д. Вона є справжнім фахівцем і професіоналом своєї справи. А також хочу подякувати медсестрам та санітаркам за чистоту та порядок».

Ляховчук В.В. (21.12.2018)

 

“Щира подяка персоналу терапевтичного відділення №1, завідуючій Варварук З.Д. хочу подякувати своєму лікарю Гнатюк Т.Й. за її професіональні навички , за дбайливість – добра, хороша людина. Медсестрам Соломчук С., Ромощук С., Ситник О.. Санітаркам Щегільовій Л., Левченко С., Страхонюк С., Ціпон Н.».

Остапчук Л.Є.(21.12.2018)

 

Щира подяка персоналу терапевтичного відділення №1, завідуючій Варварук З.Д. «…щира вдячність лікуючому лікарю Бичковій А.М. за її професіональні навички та небайдужість. Медсестрам Ситник О., Щегільовій Л., Левченко С. за уважність, терпіння. У відділенні створено комфорт та гарні умови».

Веремеєнко Ю.В.(20.12.2018)

 

«Дякую за чуйне людське ставлення лікарю-офтальмологу Мазуренко О.Є… я добре тепер бачу і мені нічого не заважає».

Від Хмуринського Р.П. (19.12.2018)

 

«Щиро висловлюю слова вдячності Гепатитному центру. Висловлюю свою подяку завідуючій відділенням Мартинюк Г.А. та всьому її дружньому колективу за їхній професіоналізм, компетентність, чуйність, розуміння пацієнта»

З повагою Миколайчук З.С. (18.12.2018)

 

«Хочу щиро подякувати колективу кардіологічного відділення №2. За чуйність, турботу та за високий професіоналізм. Зі словами вдячності від щирого серця за Вашу доброту, за невтомне натхнення, яким Ви наповнюєте щоденне людське життя!»

З повагою Довгалюк У. (17.12.2018)

 

«Дякую за чуйне людське ставлення лікаря-травматолога Наумчука В.В.»

Від Хмуринського Р.П. (17.12.2018)

 

Велика подяка усьому персоналу терапевтичного відділення №1. Особливо завідуючій Варварук З.Д., старшій медсестрі Кузьмич А.М., окрема подяка лікарю-терапевту Бичковій А.М. « за її доброту та високий професіоналізм. Дорогі наші лікарі, медсестри, санітарочки, буфетниці! Низько кланяємось Вам за вашу турботу, за недоспані ночі, за те, що Ви в такий важкий час для нашої країни спасаєте життя людей, даєте їм надію на краще, особливо літнім людям.»

Від дітей пацієнткми Гайдар Л.М. (15.12.2018)

 

Щира подяка персоналу відділення кардіології№2, завідувачу Сірку В.А, лікарю Дацуну О.А., старшій медсестрі Васечко Т.І. за турботу та відповідальність у своїй нелегкій праці.

Власюк А.С.

 

«Висловлюю щиру подяку санітаркам Мамчур І.А. за щире та тепле відношення до хворих, Огородник Л.В., медсестрам Танічкина М.М., Євенець Т.М. дякую за Ваш нелегкий труд!»

Пацієнтка Зваріч Є.Т.

 

«Щира подяка колективу щелепно-лицевої хірургії за чуйне ставлення, повернуте нам здоров`я, турботу, високий професіоналізм та відповідальність»

З повагою та вдячністю пацієнти

 

«Хочемо висловити подяку всім працівникам терапевтичного відділення№1 за сумлінну і наполегливу працю. Сказати добре та тепле слово, за Ваше бачення і чуйність тих людей, які до вас поступають. Особливо хочеться подякувати керівнику відділення Варварук З.Д. – лікарю з великої літери, Аллі Миколаївні, Тамарі Йосипівні, медсестрі Лілії Борисівні… за Вашу мудрість, вмілі й теплі руки, відданість роботі. А також хочемо привітати з наступаючим Новим роком і Різдвяними святами»!»

Слободенюк Зоя Романівна та Степан Дмитрович

 

«Щиро вдячний лікарю Слободенюку Володимиру Тимофійовичу за професіоналізм, чуйність, відповідальність, суворість і розуміння. Вдячний також медсестрам, санітаркам відділення щелепно-лицевої хірургії.»

З повагою Криницький В.В.

 

Подяка усьому персоналу терапевтичному відділенні №1. «Кожна людина знаходиться на своєму місці, виконує свої обов’язки з повною віддачею. Окрема подяка працівникам буфету, турбуються, щоб пацієнти не залишились голодними Дякую вам усім. Ви дійсно справжня команда!»

Пацієнт Нікітюк С.В. (06.12.2018)

 

Щира подяка медсестрі фізіотерапевтичного відділення Радюк Надії Євгенівні за добре ставлення до хворих.

Від Вознюк М.І.(04.12.2018)

 

Подяка персоналу відділення терапії №1, особливо Ігнатюк Т.Й., Гаврилюк В.Г., черговим медсестрам Тарасюк В.Ф., Калинчук Н.Н., Ситник О.В., Харчук Н., Колесник В.П.

Від пацієнтів Колесник В.П, Павлюк Н.Н. (04.12.2018)

 

Шановний колектив терапевтичного відділення №1, висловлюю Вам щиру подяку за чудові умови лікування, за піклування, порядок і гарні умови у Вашому відділенні, за хороше харчування. Особлива подяка Ігнатюк Тамарі Йосипівні.

Мірошник Г.П. (04.12.2018)

 

Щира подяка колективу судинної неврології, особливо лікарю Шмігач М.Я.

Від пацієнта Лисак О.І. (03.12.2018)

 

Від щирого серця висловлюємо свою подяку та повагу усьому медичному персоналу терапевтичного відділення №2, за чуйність та увагу, високе медичне обслуговування.

З повагою пацієнти: Мошковський Г.М., Пелешок Ю.Є., Музичко В.В., Кривець В.М. (03.12.2018)

 

Щира подяка персоналу терапії №1, особливо лікарю Гаврилюк В.Г., медсестрам Харчук І.В., Марисюк І.С.,Ситник О.В.,Солончук С.В., Ромащук С.А.

Чубай С.В. (30.11.2018)

 

Щира подяка персоналу кардіологічного відділення №2 , особливо лікарю Дацуну О.А., старшій медсестрі Васечко Т.І., процедурній медсестрі Артемчук Н.Т.

З повагою Рекуменко Є.Т. (01.11.2018)

 

«…Висловлюю щиру подяку Дундюку Ігорю В’ячеславовичу лікуючому хірургу відділення планової хірургії , що врятував мені життя, в якого золоті руки, кожну вільну хвилину він навідує своїх пацієнтів. Людина має медичне покликання, ставить хворих на ноги! Також хочеться відмітити лікаря-інтерна Чевелюка Олександра Вікторовича – молодий енергійний, ввічливий, на любе запитання з медицини має відповідь. Окрема подяка Охмаку Андрію Васильовичу. Глибока вдячність молодшим медичним сестрам: Галині Семенюк, Ніколайчук Ользі».

Орлова Марія Антонівна (30.10.2018)

 

«Від щирого серця хочу подякувати медперсоналу відділення планової хірургії за добросовісну та кваліфіковану працю, за чуйне ставлення до хворих. Сердечна подяка лікарю від Бога Васкулу Дмитру Михайловичу за терпіння, чуйність, готовність завжди допомогти. Старшій медичній сестрі Прокопчук Інні Миколаївні за добре серце, відповідальність та щирість. Окрема подяка сестрі-господині відділення Антоніні Павлівні.

Лесюк Марія Дмитрівна (29.10.2018)

 

«Висловлюю щиру подяку усьому медичному персоналу нейрохірургічного відділення, особливо лікуючому лікарю Демчуку Віктору Дмитровичу, завідувачу Тимощуку Миколі Григоровичу, старші медсестрі – Леонюк В.М. медичним сестрам Коновалюк Н.М., , Білецькій О.В., Нідзельській А.М., Прокопчук Т.Є.»

Хмарук А.М. (25.10.2018)

 

«Хочу висловити подяку лікарю травматологу Невгадовському, медсестрі Конончук І.В., Гоч Р.С. за лікування та добросовісне відношення до своїх обов’язків, за підтримку хворих. Зустріти хворого доброзичливо – це також велике значення має для хворого»

Пацієнтка Панчук Т.Ю. (22.10.2018)

 

Подяка Аллі Василівні Матвійчук та усьому медичному персоналу кардіології №3 «…за професіоналізм, повагу до хворих,вміння налагодити контакт із хворими»

Пацієнтка Грудакова Т.Й.

 

«Хочу висловити щиру подяку працівнику фізіотерапевтичного відділення, лікарю-масажисту Єрофєєву Віталію Володимировичу. Це людина із золотими руками і добрим серцем, прекрасний фахівець та майстер свого діла. Він завжди ставиться з повагою та розумінням і має індивідуальний підхід до кожного свого пацієнта. З відповідальністю та відданістю ставиться до своєї справи…»

З повагою Ядрова Т.І.(19.10.18)

 

«Подяка працівникам фізкабінету №69 ЛФК за хороше ставлення та професійне надання допомоги і підбір правильних фізичних навантажень, що сприяє покращенню мого самопочуття»

Пацінтка Солтис Л.І. (18.10.2018)

 

«…Подяка лікарям хірургам особливо Ігнацевичу І.Ф. – завідуючому гнійно-септичної хірургії, Паш Р.М, Мислінчуку П.А, Луцуку В.В, Лесю В.М., а також медсестрам каб. 52 Нурієвій І.П., Яцук О.В., які доброзичливі і професійні»

Пацієнтка Медведєва Л.М.

 

«Хочу висловити щиру подяку лікарю-анастезіологу Слесеренко Тетяні Миколаївні, яка 4.10.2018 року врятувала мені життя. .. Я впала на базарі, у мене зупинилось серце, лікар Слесеренко на той час проходила повз ..і надавала мені допомогу до приїзду швидкої допомоги. Дякуючи Богу і високій кваліфікації лікаря, я залишилась живою. Від щирого серця хочу подякувати таким лікарям як Тетяна Миколаївна і побажати їй міцного здоров’я, благополуччя, кар’єрного зросту!»

Гуріна Валентина Василівна (08.10.2018)

 

Щира подяка завідувачці офтальмологічного Пасічник Г.М., лікуючому лікарю Данилець Л.І. за розуміння проблем хворого, увагу, толерантне ставлення і високий рівень фахової компетентності щодо необхідного лікування. Подяка медичним сестрам: Ващук Т.В.,Камінська Н.О, Копасовій О.П, Капустінській І.А., молодшим медичним сестрам Стовпняк Є.Л., Радченко Л.М., Лєсєвій Н.М.

 

Щира подяка персоналу та завідувачці офтальмологічним відділенням Пасічник Галині Михайлівні, а також старшій медсестрі Домбровській Любові Іванівні за чітку злагоджену роботу, професіоналізм, чуйність, увагу.

Пацієнтки: Залінська Ж.П.,Мамчиць Л.Ф.,Панасюк Т.С., Безкоровайна С.Є.

 

Щира подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Остапенко Р.А.«…За чуйне ставлення, за подаровану нам надію, що зможемо ходити, повернуте нам здоров’я… за турботу».

Від пацієнтів Камінської С.В.,Андреюк Г.Г.,Перевознюк Н.С. (21.09.2018)

 

Подяка усьому колективу фізіотерапевтичного відділення, особливо Смірновій Євгенії Вікторівні, Гудимі Аллі Ярославівні, Кроль Інні, Сосюк Тетяні, Машаненковій Валерії, Горчак Ірині, Геращенко Руслані, Вєльській Антоніні, Римпчук Валентині, Скок Ользі Ярославівні, Остапчук Юлії Іванівні.

Від пацієнтки Величко В.М. (07.09.2018)

 

Щира подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, Мазуренко Олегу Євгеновичу «…За професіоналізм, відповідальність та чуйність».

Від пацієнтів Федорчук Л.І., Радчик Д.В., Супаркова М.М. (10.09.2018)

 

Подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, «Вдячні усьому персоналу, включаючи буфетниць…»

Від пацієнтів Чумак Л., Крутій Г. (10.09.2018)

 

«Щира подяка лікарям каб.4 Невгадовськой О.В., медсестрі Литвин В.А. … за увагу, добре лікування та хороше ставлення»

Від пацієнтки Сімчук В.Н. (10.09.2018)

 

Подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, Дячук Лідії Іванівні «…В теплій атмосфері, яку створюють ці інтелігентні висококваліфіковані лікарі, – легше боротися з хворобою. Середній і молодший медперсонал працює чітко, злагоджено, уважно і з пошаною ставиться до хворих, у відділенні чисто, хворих гарно годують… Від щирого серця бажаєм здоров’я і плідних років праці нашим рятівникам !»

Від пацієнток Гринчук О.В., Василець М.В., Якимчук М.І.

 

Подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо Дячук Лідії Іванівні «…за теплоту прийому та чудове ставлення до хворих…»

Від пацієнтки Альони (06.09.2018)

 

«Щиро вдячні за турботу, людяність, увагу усьому медичному персоналу ортопедичного відділення. Особливо вдячні лікарю Мазуренко Олегу Євгеновичу та Остапенко Роману Анатолійовичу за золоті руки, високий професіоналізм і щире ставлення до нас хворих…»

Від пацієнток: Радовенчик Л.О., Левчук Н.В., Перевознік Н.С. (06.09.2018)

 

Щира подяка колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, Дячук Лідії Іванівні «…за чуйні і добрі серця. Окрема вдячність за сприяння в реабілітації, за турботу і доброзичливість працівниці їдальні Афоніч Людмилі, медичним сестрам Тетяні Козлюк та Ользі Пшеничній… санітаркам Новосилецькій Галині, Оверчук Антоніні за теплоту і сердечність»

Від пацієнтки Скиданюк І. (01.09.2018)

 

Висловлюємо щиру вдячність голові Християнської Медичної Асоціації Галині Гусар за допомогу нейрохірургічному відділенню центральної міської лікарні від Hunan Bridge. Цінуємо постійну співпрацю з Вами, допомогу та підтримку центральної міської лікарні.

Завдяки цій співпраці реанімація нейрохірургічного відділення отримала сучасні спеціальні багатофункціональні ліжка, які дуже необхідні для лікування важкохворих пацієнтів.

 

«Щира вдячність медпрацівнику фізіотерапевтичного відділення масажисту Кравчуку Миколі Васильовичу за професіоналізм, доброзичливість, увагу».

Пацієнтка Камінська С.Б. (29.08.2018).

 

Подяка колективу фізіотерапевтичного відділення, особливо медсестрі з ЛФК Скок Ользі Ярославівні «…добросовісно виконує свою роботу, дуже турботлива, не байдужа до чужої біди, надихає людину на швидше одужання..»

Від пацієнтки Величко В.М., (23.08.2018)

 

Особлива вдячність колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу «…за організацію такого чудового висококваліфікованого колективу, за зразковий порядок і дисципліну, за професійність і лояльність до людей. Особливо дякуєм його послідовникам, які на високому рівні виконують свою справу. Це лікар Дячук Лідія Іванівна, Деяк Олександр Миронович за їхні чуйні серця та розуміння і терпіння до хворих.»

Від пацієнтів Циплінської О.З., Ємельянової О.О., Віннічук Л.К., Колесник Л.В. (22.08.2018)

 

Щира вдячність працівникам нейрохірургічного відділення. «Висловлюю безмежну вдячність і найщиріші слова подяки Підлісному Сергію Степановичу за надзвичайну людяність, терпіння і звісно високого рівня професійну майстерність, котрий не просто виконує свою роботу, а віддається обраній справі сповна». Ще слова вдячності медбрату Босику Роману Станіславовичу, Харчуку Дмитру Миколайовичу, Самуйло Тетяні Миколаївні, Мартинюк Тетяні Євгенівні, Гончарук Лесі Миколаївні, Твердохліб Вікторії.

Пацієнти Гуда В.П., Зубкевич Н.В., Швая С.В., Свиридюк В.В. (22.08.2018).

 

Щира вдячність колективу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу «…колектив під його керівництвом працює грамотно, чітко, злагоджено. Дякуємо усім за тепле відношення до хворих, за професіоналізм, чуйність, доброту.»

Від пацієнтів Дейнеко Л.М., Лук’янчук З.О., Ковальчук А.Я. (21.08.2018)

 

Щира подяка персоналу інфекційного відділення для дорослих, а особливо його завідуючій Максимчук Галині Володимирівні «… за чуйне ставлення, вдало підібране лікування, за високий професіоналізм… А ще вона хороший керівник… до неї з повагою ставляться медсестри і санітарки. Чудові люди».

Від пацієнтки Климець Н.В. (19.08.2018)

 

«Хочу висловити слова щирої подяки хірургу ургентної хірургії Хмилецькому Віталію Олександровичу, який рік тому врятував мені життя, провівши дуже складну операцію. І після того продовжує надавати консультації та підтримку».

Пацієнт Лотюк Л.Т.

 

Щира подяка персоналу відділення судинної неврології, а особливо Лесі Володимирівні Нестеренко «…щиро дякую Вам за ваше лікування, за ваше добре і щире серце, турботу, знання і терпіння, за моральну підтримку».

З повагою Гарасюк В.М. (18.08.2018)

 

Щира подяка від пацієнтів відділення планової хірургії завідуючому Васкулу Дмитру Михайловичу, усьому персоналу, і особливо колективу хірургів:

Дундюку Ігорю В’ячеславовичу, Луцюку Віктору Володимировичу, Данильчуку Олександру Михайловичу, Кузьменко Ігорю Сергійовичу та лікарю анестезіологу Пірог Віктору Володимировичу «…за їх професіоналізм, відповідальне та сумлінне ставлення до своєї роботи, чуйне й уважне відношення до пацієнтів. Окремі слова подяки молодшому та середньому персоналу відділення, за хороший догляд за хворими, за позитивний настрій, за те, що в будь-яку хвилину дня і ночі готові прийти на допомогу».

Вдячні пацієнтки: Тимченко Т.А., Колядич В.С., Подорожна З.Є., Голубош К.Є. (17.08.2018)

 

«Щирі слова вдячності та шани хочу адресувати всім працівникам інфекційного відділення для дорослих. Особливі слова подяки моєму лікуючому лікарю Максимчук Галині Володимирівні за правильний та вчасно встановлений діагноз, за ефективне лікування та нормальне ставлення до хворих. Це лікар від Бога. Крім того вона добра, привітна, щира та хвилюється за кожного свого пацієнта…»

Від пацієнтки Зими О.І. (17.08.2018)

 

Щира подяка медичному персоналу інфекційного відділення для дорослих, а особливо його завідуючій та лікуючому лікарю Максимчук Галині Володимирівні «… уважна, терпляча, особисто по кілька разів на день заходить до палати та координує весь процес лікування. Завдяки таким лікарям світ стає добрішим».

Від пацієнтки Богданець І.В. (17.08.2018)

 

Щира подяка колективу кардіологічного відділення №3, старшій медсестрі Лук’янчук Людмилі Володимирівні. «…Отдельная благодарность и сердечное спасибо заведующей отделением Алле Васильевне за её профессиональное мастерство как доктора, душевное, человеческое отношение к больным и конечно за организацию и порядок в отделении. Длительный период своей жизни я имел возможность и лечился за границей, убежден, что профессиональный уровень докторов и среднего мед. персонала у вас не хуже, а я убежден в разы… приятнее. Сердечное всем спасибо. Здоровым здоров’я, больным выздоровления».

Від пацієнта Стаін В.Г.(16.08.2018)

 

«Хочу винести подяку усьому персоналу кардіологічного відділення №3, особливо завідувачці – Аллі Василівні Матвійчук, старшій медсестрі Лук’янчук Людмилі Володимирівні за дбайливе і чуйне ставлення до хворих, професіоналізм. Ми хворі мріємо про таке відношення до хворих, коли хворіємо. У цьому відділенні моя мрія здійснилась наяву і це звичайно заслуга завідуючої відділенням і її вмінням керувати медперсоналом».

З повагою Буняк Л.М. (14.08.2-18)

 

«Висловлюю подяку Геращенко Руслані Григорівні (каб.71 фізіотерапевтичного відділення). Дякую Вам за ваш професіоналізм, відданість роботі, а особливо за терпіння, уважність до пацієнтів. Бажаю Вам наснаги, натхнення в роботі, міцного здоров’я та Божого благословення».

З вдячністю та повагою пацієнт Дячук Н.В. (14.08.2018)

 

Подяка колективу денного стаціонару неврологічно-соматичного профілю, особливо завідуючому Вашенюку Олександру Леонтійовичу. «…Щиро дякую прекрасному складу медичних сестер, які разом з хворими переживають, заспокоюють і вселяють надію на одужання… Також хочу згадати добрим словом весь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою..»

Від пацієнтів Полюхович В.В., Дем`янчук В.І. (02.08.2018)

 

Щира подяка колективу терапевтично відділення №1 лікуючому лікарю Бичковій Аллі Миколаївні «… Прекрасна людина, високопрофесійний лікар, завжди усміхнена, уважна, відповідальна, добра, знає свою роботу».

Від пацієнтки Петусової Н.М. (12.07.2018)

 

Щира вдячність головному лікарю Кучеруку Є.Ф., персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Г.Г., лікарю Деяку О.М.

Від пацієнтки Чумак Л.В.(16.07.2018)

 

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Галині Андріївні, старшій медсестрі Рижій Л.О. та всьому у медичному колективу гепатологічного центру «…Чудовий дружній колектив висококваліфікованих працівників, які не тільки надають комплексне медикаментозне лікування, а й завжди знаходять тепле слово підтримки для кожного. Турботливий і уважний медперсонал центру повертає людям віру в себе у боротьбі із небезпечними хворобами…»

З повагою Семіцька Н.П.

 

«Від щирого серця слова вдячності головному лікарю Кучеруку Є.Ф. за те, що в цій лікарні працюють добрі люди. Особливо хочеться відзначити Ігнатюк Тамару Йосипівну. Вдячна цій лікарні за комфорт і тепло…»

Пацієнтка Білоус А.О. (03.07.2018)

 

Щира подяка колективу терапевтично відділення №1 лікарю Бичковій Аллі Миколаївні, медсестрі Отроцюк Л.Б. «… Багато хто з людей боїться лікарні, що там погано, що ніхто не лікує. А я думаю, що то просто вони не туди потрапляли. І не в тих лікарів лікувались. Те, що я побачила і відчула, мене приємно здивувало».

З повагою пацієнтка Польова Н.О. (03.07.2018)

 

Щира подяка персоналу приймального відділення, а особливо Ромчук Світлані Григорівні, Даманській Тетяні Вікторівні, Рикун Олені Анатоліївні. « …Незважаючи на великий потік людей, які прибували у відділення, працівники були людяними, щирими, уважними та швидко надавали допомогу. Мені було надано швидку якісну медичну допомогу, обстежено і госпіталізовано.»

Від пацієнта Рауновського А.В. (02.07.2018)

 

Подяка колективу терапевтично відділення №1 лікарю Бичковій Аллі Миколаївні, медсестрі Харчук Ірині «… Психологічна атмосфера на високому рівні. Абсолютний позитив, розуміння психіки хворого – те, що стоїть на першому місці. Не завжди самі дорогі ліки можуть зробити те,що робить доброта, уміння почути хворого…».

 

Пацієнтка Стельмах Г.У. (02.07.2018)

 

Подяка лікарю-масажисту пані Захарко О.І. від пацієнта Богданович К.Я

 

«Від щирого серця слова вдячності за щирість, людяність, компетентність та високий професіоналізм всього медичного персоналу урологічного відділення, яке очолює Данилець М.Л. Слова вдячності головному лікарю пану Кучеруку Є.Ф.»

Генерал армії Омельчук Віктор

 

Подяка персоналу терапевтичного відділення№2 відділення.

Від пацієнтів: Царевський Ф., Свердлов Ю.

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо завідувачці – Аллі Василівні Матвійчук . «Доброзичливість усіх без винятку працівників відділеня, усмішка та добрий настрій яких разом із правильно підібраним лікуванням дає змогу почувати себе краще».

З повагою Віктор Булига

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук, старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні, Тишкун Віті Святославівні.

 

«За наполегливу працю та відповідальне ставлення до пацієнтів, виражаю свою вдячність судинному хірургу відділення планової хірургії Самойлику Юрію Віталійовичу. Ваше добросовісне та дбайливе ставлення до пацієнтів, а відповідно і до своєї роботи, заслуговує на слова вдячності та пошани»

Вдячний пацієнт Ковалець М.Ф.

 

«За старанну роботу, майстерність та відданість своїй справі виражаю свою вдячність масажисту ФТВ поліклініки №1 ЦМЛ Іванову Оресту Олександровичу. Не можливо не помітити Вашу старанність та Вашу любов до своєї роботи. Нехай Вам і надалі вдається зберігати гідність, чуйність та повагу до усіх пацієнтів»

Ваш пацієнт Ковалець М.

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, а особлива подяка завідуючому Сірку В.А. Також вдячність завідувачці офтальмологічного відділення Пасічник Г.М., лікарю офтальмологу Горєловій Н.Г.

З повагою Лідія Валецька.

 

Щира подяка працівникам фізіотерапевтичного відділення: лікарю Смірновій Є.В.,медсестрам Радюк Н.Є., Геращенко Р.Г.

Пацієнт Кушнір О.В.

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук, лікарю Кушніру Роману Петовичу, старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні.«…Алла Василівна зуміла згуртувати навколо себе такий чудовий молодий колектив, який подає руку допомоги в будь-який час і в будь-яку скрутну хвилину».

 

Пацієнти відділення планової хірургії висловлюють щиру подяку лікарям:

Васкулу Дмитру Михайловичу – завідуючому відділенням;

Кураченко Юрію Васильовичу – проктологу;

Охмаку Андрію Васильовичу – судинному хірургу;

Чевелюку Олександру Вікторовичу – лікарю-інтерну;

Шраму Олегу Михайловичу – анестезіологу;

Самойлику Юрію Віталійовичу – судинному хірургу

Усьому середньому та молодшому медичному персоналу відділення за професіоналізм, чуйне ставлення та впровадження нових методів лікування.

Пацієнтки: Ткачук Г.П., Оксенюк Н.Д., Пашковська О.М., Науменко Н.С.

 

Подяка персоналу терапевтичного відділення№2 відділення, а особливо його завідувачці Баран Галині Володимирівні, лікуючому лікарю Пасічник Т.О. «за їхню сумлінну працю та чуйне серце».

Від пацієнтки Хорішман М.І. (16.05.2018)

 

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Галині Андріївні та всьому у медичному колективу гепатологічного центру «…Думала в наш час такої відданості і безкорисливості вже немає. Кожного дня бачила черги людей, які чекали на допомогу і вони її отримували. Галина Андріївна – Людина з великої літери. Я довго не могла знайти причину захворювання, Галина Андріївна чітко поставила діагноз, і вже за місяць – я здорова людина…»

З повагою Онищук

 

Подяка лікарю гастроентерологу Опольській Ганні Володимирівні «за її повагу, доброзичливе відношення до хворого, за її їв високий професіоналізм»

Від пацієнта Антонич В.М. (07.05.2018)

 

Щира подяка колективу терапевтично відділення №1 завідуючій Варварук Зінаїді Дмитрівні, лікуючому лікарю Бичковій Аллі Миколаївні «…за високий професіоналізм, чуйність, людяність, доброзичливіст…»

Від пацієнток Гапончук О.В.,Ковальчук І.Г., Калінчук Н.М., Лепеки О.М. (25.04.2018)

 

Подяка Раїсі Олександрівні Харитонюк «…висловлюю щиру подяку кандидату медичних наук, мудрому лікарю-інфекціоністу за теплоту і людську допомогу у лікуванні хвороби»…»

 

Подяка Матвійчук Аллі Василівні «За великий та вагомий внесок у розвиток та ріст рівненських боксерів. На честь чемпіонату України з боксу серед жінок 2018»

Президент Рівненської обласної Організації федерації боксу України В.Соколовський

 

Подяка Харитонюк Раїсі Олександрівні «…за доброту, чуйність, увагу. Врятувала від сильного болю, призначила ефективне лікування…».

(10.05.2018)

 

Щира подяка персоналу відділення гнійної хірургії, завідуючому Ігорю Феоктистовичу Ігнацевичу, старшій медичній сестрі Майї Володимирівні «…за професіоналізм у своїй роботі, простоту і порядність…за терпіння уважність і акуратність…»

Пацієнтка Ярошевич К.Г. (02.05.2018)

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук «…за Вашу чуйність і турботу»

З повагою пацієнт Шевчук М.П.

 

Щира подяка персоналу терапевтично відділення №1, завідуючій Варварук Зінаїді Дмитрівні, лікуючому лікарю Бичковій Аллі Миколаївні «…за надану допомогу, професіоналізм, відповідальність у роботі, людяність..»

Від пацієнтки Гріцкевич Л.А. (25.04.2018)

 

«Хочу висловити подяку працівникам кабінету долікарського огляду Захарко Олені Іванівні та Кревській Олені Іванівні за уважне ставлення і кваліфіковану допомогу»

Від пацієнта Басістого П.С. (25.04.2018)

 

«Хочу висловити подяку за проявлений професіоналізм і турботу під час виконання своїх обов’язків під час проходження процедур в кабінеті №71, Філіпук В.М.»

Савчук О.В. (20.04.2018)

 

Щира подяка персоналу терапевтично відділення №1, завідуючій Зінаїді Дмитрівні Варварук, лікуючому лікарю Бурик Лідії Архипівні «…за доброту та співчуття до хворих..»

Від пацієнтів Єльчанінових

 

Щирі слова вдячності завідуючому відділення ургентної хірургії Жилінському Андрію Петровичу, хірургам Хмилецькому В.О., Жилінському П.П. та усьому колективу ургентної хірургії.

Від пацієнта Горбатюка М.В. (20.04.2018)

 

Щира подяка лікарю Тимощук Тетяні Василівні «…за доброзичливість, старанність і позитив, який вона вселяє».

Від Сметанюк О.В. (17.04.2018)

 

«Хочу висловити подяку медсестрі кабінету долікарського огляду Захарко Олені Іванівні за щире чуйне ставлення до пацієнтів і кваліфіковану допомогу»

Від Пацієнта Хіміч А.Б. (17.04.2018)

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

лікуючому лікарю Гуменюк О.І., маніпуляцій ній медсестрі Лесі, старшій сестрі Пилипаці Ганні Ростиславівні « за Вашу працю, чуйне ставлення до пацієнтів»

Від пацієнтів Васильчук В.К., Каштан К.Я., Полюхович Є.В.,Семчишиної Н.Д., Халецької О.М. (05.04.2018)

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №1, особливо Кривку Ігорю Степановичу «…за чуйність, уважність, золоті руки»

З повагою Боровець М.М. (03.04.2018)

 

Щирі слова вдячності завідуючому відділення ургентної хірургії Жилінському Андрію Петровичу, лікарям – Скорику Р.М.,Чепурі С.М. та усьому колективу ургентної хірургії.

Від пацієнта Єфімчука І. (02.04.2018)

 

«Висловлюємо сердечну подяку завідуючому нейрохірургічного відділення Тимощуку Миколі Григоровичу лікуючим-лікарям Ярославському В.М., Чернишу В.І., Басалкевичу В.П., старшій медсестрі – Леонюк В.М. та усьому персоналу нейрохірургічного відділення. Дякуємо, що ви є такими добрими, чуйними, вмієте знайти підхід до кожного..»

З повагою: Галушко Н.С,Стешко О.В., Доманшович М.В., Коломійченко О.В.

(02.04.2018)

 

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Г.А. та всьому дружньому медичному колективу гепатологічного центру.

З повагою Нестерук Г.М.

 

« Моє велике спасибі лор-лікарю Галині Петрівні Редзель… Не знаю скільки років, медичного стажу вона має, але глибоко впевнена. Ми маємо справжнього лікаря, спеціаліста своэї справи, яка любить свою професію і людей»

Від пацієнтки Ройко О.К. (28.03.2018)

 

«Висловлюю щиру подяку завідуючому відділення нейрохірургії Тимощуку Миколі Григоровичу і лікарям Наумчуку Ігору Вячеславовичу, Гираку Андрію Миколайовичу за турботу, чуйність, доброту, уважне ставлення і професіоналізм. Безмежно вдячний прекрасному складу медичних сестер реанімаційного відділення»

З повагою Загорулько О.О.

 

Подяка персоналу терапевтичного відділення№2, а особливо його завідувачці Баран Галині Володимирівні «за її сумлінну працю та чуйне серце».

Від пацієнтки Казмірчук Г.К.

 

Подяка працівникам кабінету №22 (КІЗ), Харитонюк Р.О., Людмилі Федорчук, Юлії Ковальчук «за щиру допомогу хворим, уважність, тепле відношення»

Від пацієнтки Якимчук Г.І.

 

Щира вдячність лікарям офтальмологічного відділення, а особливо Вікторії Іванівні та Світлані Іванівні «…за високе професійне лікування та чуйне відношення до нас пацієнтів».

З повагою З.А. Ігнатенко (26.03.2018)

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Кушніру Роману Петровичу

Від пацієнта Доброчинського В. (23.03.2018)

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук, лікарю Кушніру Роману Петовичу «…за відповідальне, чуйне, ввічливе, дбайливе ставлення… залишайтеся такими як Ви є»

Від пацієнтів Дацюк Т.Г., Данилюк Л.Г., Чичун О.П., Коропчук М.М., Остапчук Н.А., Пелешок Н.М., Голубєва А.Р. (21.03.2018)

 

«Висловлюю щиру подяку за турботу, чуйність, доброту, уважне ставлення і професіоналізм завідуючій денного стаціонару поліклініки №1 Момонт Вірі Борисівні та старшій медичній сестрі Левчик Валентині Василівні. Нехай Бог дарує їм міцне здоров’я та наснагу у щоденній праці та житті»

Від пацієнтки Кирилюк Олени Миронівни (22.03.2018)

 

Щирі слова вдячності завідуючій РОДЛГЦ Мартинюк Г.А. та всьому медичному персоналу гепатологічного центру. Це дуже чудові люди, вони надають комплексне медикаментозне лікування, знаходять теплі слова підтримки… Турботливий і уважний персонал»

З повагою Ковальчук Л.П.

 

Щира подяка реєстратору Даниловець Валентині Миколаївні « за сумлінну чесну працю…Валентина Миколаївна проявила чуйність і доброту, з’ясувала всі обставини, і допомогла вирішити всі мої проблеми якнайкраще.. чула про неї і від інших відвідувачів, – тільки хороше…»

Від пацієнтки Грещук Т.М. (14.03.2018)

 

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, а особлива подяка лікарю–кардіологу Олегу Анатолійовичу Дацуну «…він не тільки професіонал своєї справи, а і толерантна людина, що має неабияку витримку і всиляє позитивні емоції та гарний настрій хворим…» також подяка Надії Трохимівні Артемчук «…безболісно, бездоганно робить уколи та крапельниці…», «…приємно усвідомлювати,що в нашому місті є медичні установи з такими людяними та професійними лікарями та медсестрами».

З повагою пацієнти: Ольшанська Н.В., Косинська М.П., Досова М.П., Хроменкова А. (16.03.2018)

 

Подяка персоналу нейрохірургічного відділення, а особливо його завідувачу Тимощуку Миколі Григоровичу, лікарям Наумчуку Ігорю В`чеславовичу, Підлісному Сергію Степановичу, медбратам Босику Роману та Білецькому Олексію, молодшій сестрі медичній Власюк Валентині «ці доброзичливі люди завжди усміхнені, ввічливі, надають допомогу своїм пацієнтам, які після операції виходять в гарному настрої і краще себе почувають».

Від пацієнток Семенович Олени, Соболь Лариси, Шваї Світлани (14.03.2018)

 

Слова вдячності усьому персоналу травматологічного відділення, лікарю Генсіцькому Олександру Олександровичу «…Ви несли велику ношу, повертаючи мене до життя; … прошу вибачення за мою примхливість та невитриманість, … нехай завжди з Вами буде янгол охоронець…»

Від пацієнтки травматологічного відділення (13.03.2018)

 

Щира вдячність персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікарю Мазуренко Олегу Євгеновичу.

Від пацієнта Крупко Н.О. (09.03.2018)

 

Щира вдячність персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо середньому та молодшому персоналу «за хороше та дбайливе ставлення…».

Від пацієнта Сірко Р.В. (09.03.2018)

 

Слова вдячності усьому персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо лікарю Остапенко Роману Анатолійовичу «за уважність, професіоналізм, доброту…».

З повагою пацієнтка Хомич Ю.О. (09.03.2018)

 

Щира вдячність усьому персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Деяку О.М. «… у нього золоті руки, майстер своєї справи, лікар від Бога.. усьому персоналу – за чуйне, людяне ставлення».

З повагою пацієнти Багнюк З.О., Бурковська Г.В., Власюк І.В., Петрик І.Н. (09.03.2018)

 

Слова вдячності усьому персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Остапенко Роману Анатолійовичу «вдячні за високий професіоналізм… лікарі, медсестрички, санітарочки, працівники кухні – завжди доброзичливі, переживають, заспокоюють і вселяють кожному з нас надію на одужання..».

З повагою пацієнти Багнюк З.О., Бурковська Г.В., Власюк І.В., Петрик І.Н. (09.03.2018)

 

Щира вдячність колективу приймально-діагностичного відділення, завідуючій Михайлюк Н.А., черговим лікарям та медсестрам; а також велика вдячність колективу кардіологічного відділення №2, особлива подяка завідуючому Сірку В.А. та старшій медсестрі Васечко Т.І. «…що зуміли створити такий чудовий колектив..», лікарю–кардіологу Дацуну Олегу Анатолійовичу «…це лікар з великої літери – професійно грамотний та чуйний…», «нехай Ваші серця ніколи не черствіють, руки не болять і з облич ніколи не сходить посмішка…»

Від пацієнта Смола Ю.І. (02.03.2018)

 

Щира вдячність персоналу терапевтичого відділення №2: «…лікарям, медсестрам, санітаркам… за чуйність та розуміння»

Від пацієнток: Орлової М.І., Юсіфової С., Власик Г.П.

 

Щира вдячність персоналу терапевтичого відділення №2, «за професійне лікування пацієнтів, чуйність, співчутливість, терплячість, доброту до хворих»

Від пацієнток: Клемович, Волошиної, Дубинець, Поплавської.

 

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, особливо лікуючому лікарю Деяку О.М.

З повагою пацієнтка Голубович У.В.(01.03.2018)

 

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування «…за професіоналізм, уважність, чуйність»

З повагою пацієнт Возніцький М.М. (01.03.2018)

 

«Хочу висловити подяку головному лікарю Кучеруку Є.Ф. за роботу Вашого медичного персоналу. Вдячна за працю, турботу і уважність, професіоналізм медсестри кабінету№71 Геращенко Руслані Григорівні та усьому фізіотерапевтичному відділенню»

З вдячністю і повагою Марцинковська О.Р. (02.03.2018)

 

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування «за високий професіоналізм».

З повагою пацієнт Кухарчук С.В. (01.03.2018)

 

Щира подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3, особливо Аллі Василівні Матвійчук. « Мені із Вами пощастило, Ви всі супер-жінки, маєте мега силу, Ваша енергія диктує життю тон. Гармонія і порядок Вам закон, усе, що Ви робите – феноменально, ціную Вас усіх і зичу щастя..»

Від пацієнта Лотюка Н. (01.03.2018)

 

Щира вдячність колективу відділення нейрохірургії «за гарне ставлення до хворих, співчуття, розуміння, за допомогу і добрі слова в підтримку»

Від пацієнтів Голік І.В., Друзюк Н.Ю., Божик Л.С. (01.03.2018)

 

Подяка медичному персоналу кардіологічного відділення №3.

Рідна ненька Україна – всі маєш багатства.

Для кожного ти – єдина, виходиш із рабства.

Упевнені, що в країні усе добре буде:

Найвищої проби стають наші славні люди.

 

Ось найкращий приклад Вам – лікарі лікарні:

Кардіологи добились результатів гарних.

Заслуговують на вдячність фахівців немало

І найпершою назвемо ми Матвійчук Аллу.

Завідує відділенням, хворих оперує.

Підійде до кожного, кожного почує.

Й Наталія Качановська успішно лікує,

Душу й серце в нас вкладає і втоми не чує.

 

Як годиться в колективі чоловік є мужній

І від цього виграє лиш колектив цей дружній!

Це Кушнір Роман відомий – теж лікар від Бога,

Якщо він дає пораду – зникає тривога.

 

Колектив увесь працює злагоджено й рівно.

Мабуть кращого не знайдем у нашому Рівне.

Які добрі, чуйні, милі сестрички медичні!

І системи і уколи для них справи звичні.

 

Це Ірина і Олеся, дві Юлі і Віти.

Відділення прикрашають ще краще ніж квіти!

Чистоту в усіх палатах і порядок звичний

Нам наводить кожноденно персонал технічний.

 

Як в аптеці – чисто всюди, хоч багато люду.

Все навколо просто сяє, нема ніде бруду.

Ми усьому колективу подяку складаєм.

Миру, щастя і здоров’я від усіх бажаєм!

 

Хай у Вас все буде добре дома й на роботі!

Ми Вам вдячні за відданість і Вашу турботу!

 

Пацієнти: Миколайчук М.В., Євтушин М.А., В.Ю. Крохмаль, І.Я. Каліш,

В.П. Міщук, С.А. Чучкевич

 

Подяка колективу денного стаціонару поліклініки№1, особлива вдячність лікарю-кардіологу Новак Світлані Михайлівні, Дмитрук Наталії Олексіївні, Могилі Людмилі Максимівні, Ліснічук Ганні Іванівні, Скарбарчук Юлії – медсестрі «за їхню високопрофесійну роботу, уважне і чуйне ставлення до пацієнтів»

Пацієнтка Черещук Г.М.

 

Подяка колективу терапевтичого відділення №1, особлива вдячність Ігнатюк Тамарі Йосипівні «за чуйне ставлення, високий професіоналізм, людську доброту, вміння лікувати добрим словом»

Від пацієнтки Лежнюк О.П.

 

Подяка колективу терапевтичого відділення №1, особлива вдячність Бичковій Аллі Миколаївні «за піклування, увагу, кваліфіковану медичну допомогу»

Від пацієнтів: Кирикович Н.С., Гаврилюк І.В., Гусейнової І.М., Базелюк Г.Ф., Бідяк Г.П.

 

Щира вдячність колективу терапевтичого відділення №2, «за професіоналізм, чуйне ставлення до хворих, за співчуття, терпіння, ідеальну чистоту»

Від дружини пацієнта Мамчур І.А.

 

«Велике спасибі медичному персоналу кардіологічного відділення №3. Такого уважного ставлення до пацієнта я вже давно не бачила, там все працює як добре злагоджений механізм. Я лікуюсь у цьому відділені з 2015 року, у мене і кардіостимулятор уже є. Мене переповнює почуття вдячності, за те, що коли я приходжу, то відчуваю себе як у дома, а не як в лікарні. Завідуюча відділення Матвійчук Алла Василівна, мій Ангел-хранитель, якби не вона, то я б не жила…»

З повагою Галина Кушнарук

 

Щира вдячність колективу терапевтичого відділення №1, особлива вдячність Бичковій Аллі Миколаївні «за професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів. Вдячні молодшому медичному персоналу – не дивлячись на ремонтні роботи у відділенні, завжди підтримували належний порядок»

Від пацієнтки терапевтичного відділення№1

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №1, особлива вдячність Бурачинській Оксані Ростиславівні завідуючій відділенням, Брушковській Л.Л., Мовчан Г.Я. «за відданість своїй праці, професіоналізм за те, що повернули моїй матусі життя»

Від доньки пацієнтки Тарасенко Ж.А.

 

Щира вдячність колективу травматологічного відділення, особливо Генсіцькому Олександру Олександровичу «за гарне відношення, чуйність, доброту та професіоналізм»

Від пацієнток Зайнуліної Г.О., Гаянської А.В.

 

Подяка колективу ЛФК, медперсоналу кабінету №69, «за високий професіоналізм, людяність, терпеливість, хороше відношення»

Пацієнт Прит О.В.

 

«Проведене соціологічне опитування і моніторинг пацієнтів на предмет стану утримання лікарні, її модернізації, аналізу роботи медичного і обслуговуючого персоналу, організацію харчування. Усі хворі відзначають професійні здібності головного лікаря Кучерука Є. Ф. – лікаря практика і зразкові організаторські уміння сучасного менеджера. Пацієнти однозначні в оцінці зразкової праці завідувача терапевтичним відділенням денного стаціонару лікаря Віри Момот та палатної медсестри цього відділення – Юлії Скарбарчук. Зазначені працівники є фаховими професіоналами, і, що дуже важливо, – комунікабельними і бездоганними психологами. Вони не тільки лікують, а й вчать хворих здорового способу життя, уміють радити, контролювати, створювати психологічний і санітарно – гігієнічний комфорт».

Гусарук Надія Іванівна, пацієнт денного стаціонару поліклініки №1, радник народного депутата Верховної Ради України – Олега Ляшка

 

Щира вдячність колективу щелепно-лицьового відділення (всім медсестричкам, санітаркам) «за добре ставлення до важкохворих пацієнтів»

Від пацієнтки Самолюк Н.А.

 

Подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікарю Остапенко Роману Анатолійовичу та Дейнеці Ігорю Вікторовичу «Ви з любов’ю та совістю виконуєте заповіт Гіппократа, Ви не відступаєтесь від хворого ні в день ні вночі».

З повагою пацієнтка Іванюк С.В.

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, а особлива подяка лікарю–кардіологу Михайловій Аллі Сергіївні, постовій медсестрі Чубарєвій Тетяні Сергіївні, маніпуляцій ній медсестрі Терещук Ользі Дмитрівні «за добросовісне виконання своїх посадових обов’язків, чуйність до пацієнтів, терпіння і витримку»

Від пацієнтів: Сисоєвої В.А., Чалої Є.М.,Омельчук З.І., Іпавчук О.В., Нашори О.Б.

 

Щира подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Дячук Лідії Іванівні «за чуйне та професійне відношення до хворих».

Від пацієнта Мельника Н.А. (06.02.2018)

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №2, особлива подяка лікарю Овсійчуку Роману Миколайовичу «за професійне лікування, відношення до людей»

Від пацієнтки Гольонко Т.І. ( 05.02.2018)

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №1, особлива вдячність Бурачинській Оксані Ростиславівні завідуючій відділенням «за високий професіоналізм, уважне і чуйне ставлення та догляд»

Від пацієнтки Костряченко В.М. ( 01.02.2018)

 

Щира вдячність колективу терапевтичного відділення №1, а особлива подяка лікарю Ігнатовій Тамарі Йосипівні «за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Дуже вдячна колективу медсестер, а особливо Кухарчук Олені, яка «асс» у своїй справі. Молодший медичний персонал не дивлячись на ремонтні роботи у відділенні, завжди підтримували належний порядок у відділенні»

Від пацієнтки Попової М.Р.

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №1, а особлива подяка завідуючій відділенням Бурачинській Оксані Ростиславівні «за високу професійність у наданні медичної допомоги, уважність і людяність»

Від пацієнта Синкова В.І. ( 30.01.2018)

 

Щира подяка усьому персоналу відділення планової хірургії

Від пацієнтки Булканової С.І. (30.01.2018)

 

Щира вдячність колективу терапевтичного відділення №1, а особлива подяка медсестрі Кусік Катерині Сергіївні «що має велике серце, щиру душу, невтомність, витримку… дяка батькам, що виховали таку дитину»

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №3, а особлива подяка завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні «лікарю від Бога, тому, що віддає людям свої професійні знання,теплоту душі, людяність, співчуття. Вона є прекрасним організатором і керівником у відділенні, там панує порядок та тепла атмосфера. Боже, дай сили рукам, енергії і терпіння цій великій душі, здоров’я на многії літа; творчої наснаги, професійної удачі»

Від сім’ї Жаворонкових Марії Василівни та Дмитра Миколаєвича ( 23.01.2018)

 

Щира подяка персоналу відділення ургентної хірургії на чолі з Андрієм Петровичем Жилінським. Особливі слова подяки Сергію Миколаєвичу, Ігорю Георгієвичу,Тарасу Олександровичу. «Вы помогаете людям жить полноценной жизнью! Большое спасибо за милосердный труд, бессонные ночи, за веру и надежду в исцеление»

З повагою Потапчук О.О. з м. Вараш (23.01.2018)

 

 

Щира подяка персоналу терапевтично відділення №1 «…перебуваючи у відділенні приємно вражена відношенням і кваліфікацією середнього та молодшого медичного персоналу до хворих і до себе особисто. Високий професіоналізм і людяність – пріоритети у роботі лікарів. Чисті коридори, регулярні прибирання в палатах – все ц е допомагає вилікуватись і почувати себе комфортно. Злагоджена робота колективу і здорова атмосфера у ньому можливі при правильній організації – а це заслуга завідуючої Зінаїди Дмитрівни Варварук. Усім вдячна за допомогу.»

Басюк Алла Георгіївна (11.01.2018)

 

Подяка персоналу фізіотерапевтичного відділення, особливо медсестрі Філіпчук В.М. «за добросовісне та чуйне ставлення до хворих, відповідальність, уважність, привітність»

Пацієнтка Щеглова Л.І. (11.01.2018)

 

 

Щира подяка лікарям-невропатологам Тижук З.Л., Доля М.Я. та лікарю терапевту Жигалюк О.М.. «Дякую Вам, дорогі медики, за надану мені медичну допомогу, за професіоналізм і чуйність. Добрі серця та уважність, терпіння та неодноразове відвідування мене на дому та підтримку»

З повагою Ільків Р.В та мама хворої Дворецька Є.В. (19.01.2018)

 

Новорічне вітання для всього колективу терапевтичного відділення №1, а особливо Варварук З.Д. : «Здоров’я, радості, щастя, добра, вдячних пацієнтів».

Від пацієнтів Ложко В.К., Галотюк О.Б., Усік Г.П. (29.12.2017)

 

Щира подяка персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Дячук Лідії Іванівні «відзначаємо високий професіоналізм, золоті руки, чуйність,велику відповідальність за кожного пацієнта. Це лікарі з великої літери, лікарі від Бога…Хай Божа любов і благодать охороняє Вас на всіх шляхах Ваших».

Пацієнти Дмитренко С.Г., Хмуринська Г., Вишневська В.С., Сьомак Н.М.(29.12.2017)

 

«Ми пацієнти кардіологічного відділення №2 щиро вітаємо нашого чудового лікаря-завідуючого Сірка Василя Андрієвича та весь медичний персонал з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвяними святами!

Щиро вдячні усім працівникам відділення№2 за чудовий догляд та гарне ставлення та лікування»

 

Слова вдячності лікарю-інтерну Приндюк Вікторії Андріївні «за її чуйне відношення, привітність, знання своєї справи, вміння пояснити суть захворювання і надати рекомендації»

Ніколаєва Римма Василівна (09.01.2018)

 

Подяка від пацієнта Москаленко Віктора Володимировича лікарю кабінету №55 і медсестрі Залутка Є.Л. «за чуйність і уважність до хворих»(10.01.2018)

 

 

Подяка персоналу фізіотерапевтичного відділення, особливо працівникам 72 кабінету, медсестрам Вайнер І.С., Рудюк Н.Є. «за надані лікувальні послуги,терпіння і людяне відношення до пацієнтів»

Пацієнтки Горобчук В.М.,Волошина Н.М. (10.01.2018)

 

Подяка лікарю-онкологу Бляшиній Любові Адамівні та медсестрі Вознюк О.А.

« кваліфіковану роботу, сумлінну працю, професійний підхід до своїх клієнтів, вчасну медичну допомогу»

Від пацієнток Кириловець І.П., Шевчук О.С. (20.12.2017)

 

Подяка Харитонюк Раїсі Олександрівні «за допомогу, доброту, чуйність».

Від пацієнтки Садовнік О.О. (20.12.2017)

 

Подяка лор-лікарям Приварському Анатолію Степановичу , Хабовцю Федору Григоровичу, медичній сестрі Космацькій Марині Петрівні « за чуйне та уважне ставлення до пацієнтів».

Пацієнт заступник директора Рівненської ЗОШ №22 Герасимчук Н.Д.(21.12.1017)

 

Подяка лікарю-хірургу поліклінічного відділення Сергатюку Борису Ульяновичу « за професійне ставлення, людяне лікування моєї хвороби»»

З повагою Пастушок Любов Данилівна (26.12.2017)

 

Найщиріші слова вдячності висловлюємо лікарю ЦМЛ Куроченко Юрію Васильовичу «Це благородна людина з чистим і добрим серцем, висококваліфікований, досвідчений хірург…»

З повагою Козішкурт Світлана Миколаївна і Любов Михайлівна

 

Подяка лікарю-хірургу поліклінічного відділення Сергатюку Борису Ульяновичу « за професійне лікування, співчуття до хворого, кваліфіковану допомогу, приємне відношення»

Шевчук Тамара Феодосіївна (28.12.2017)

 

Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо

лікуючому лікарю Дячук Л.І «дякуючи їм усім я знову стала на ноги».

Від вдячної пацієнтки Тимчук Н.А. (19.12.2017)

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

лікуючому лікарю Нестеренко Л. В. «за її чуйність, теплоту, доброту, увагу».

Від пацієнта Лавренюка В.А. (19.12.2017)

 

Подяка працівникам кабінету інфекційних захворювань поліклініки №1 Харитонюк Раїсі Олександрівні, медсестрі Людмилі Олександрівні «за професійне гарне відношення до пацієнтів, чуйність, доброту, співчуття» .

Від пацієнтки Масоликіної Л.С. (20.12.2017)

 

Щира подяка всьому колективу травматологічного відділення, а особливо

його чудовому завідувачу Нарсії Валентину Івановичу «…привезли мене 70 річну жінку з переломом ноги, а попереду була операція, післяопераційний період… виходили мене дуже гарно, по-домашньому, з увагою, турботою. Усі без винятку мед сестрички, санітарочки дуже привітні, уважні».

Від пацієнтки Степаненко М.О. (20.12.2017)

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

лікуючому лікарю Гуменюк О.І., « за таку щиру і відкриту турботу, чуйність, душевність. Висловлюю саму глибоку шану та повагу»»

Від пацієнтки Марач Т. (20.12.2017)

 

Подяка медсестрі кабінету інфекційних захворювань Федорчук Людмилі Володимирівні «за професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обов’язків, людяність, чуйність до хворих».

Від пацієнтки Іванюк М.А.

 

Подяка завідуючому рентгенохірургічним блоком Самойлику Юрію Віталійовичу « ця людина є прикладом для тих, хто починає працювати лікарем… за готовність бути поряд в будь-яку хвилину дня і ночі, і навіть у вихідних день надавати консультації по телефону…». Окрема подяка персоналу відділення планової хірургії.

Від сім’ї Тимощук

 

Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №1,його завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, а також лікарю-інтерну Приндюк Вікторії Андріївні «за чуйне ставлення до кожного хворого»

Від пацієнтки Шестакової Маргарити .

 

Щира подяка заступнику головного лікаря з хірургічної роботи Дундуку Ігорю В’ячеславовичу та персоналу Обласного центру атрології та відновного лікування, його завідувачу Чеховичу Георгію Георгійовичу, лікуючому лікарю Мазуренку Олегу Євгеновичу, старшій медсестрі Пашко І.М., медсестрі Ющук М.І. «за добросовісну працю, людське відношення, золоті та невтомні руки».

Пацієнтка Ольга Петрук із Новоград-Волинського (12.12.2017)

 

Подяка та вітання з днем Святого Миколая від пацієнтів планової хірургії завідуючому Васкулу Д.М. та усьому медичному персоналу цього відділення. Від пацієнтів: Назарчук Л.В., Перетятко Г.А., Мартинюк Л.І., Василик Г.П. (19.12.2017)

 

Особлива подяка для кардіологічного відділення №3

« У 3-й кардіології ми побували,

Від аритмії нас добрі, мудрі, лікарі лікували.

Милі сестрички крапельницями, уколами, пігулками нас рятували,

Санітарочки чистоту, скрізь порядок тримали.

Ми щиро вдячні лікарям,

Всім без винятку відділення працівникам,

За ті знання, любов і силу,

Що віддавали ви для нас,

Коли попали ми до вас.

Ми дякуємо всім вам за знання, за добрі, щирі слова,

За людське ставлення до нас в такий нелегкий для нас час…

Відділення 3-ї кардіології ми залишаєм,

Але щирі слова вдячності Вам посилаєм…»

Від пацієнтів : Котик С.Ф., Валявської Р. Й, Петрової Л.В., Редько Р.М., Сімончук Т.І., Лящук Т.М.

 

Подяка персоналу нейрохірургічного відділення, а особливо його завідувачу Тимощуку М.Г., лікуючому лікарю Кучеруку О.Є., старшій медсестрі Леонюк В.М., маніпуляцій ній медсестрі Савчук В.І. та всьому середньому та малому медперсоналу, особливо сестрі господині Лавренюк Л.Г., буфетниці Муравській.

Від пацієнта Максімова В.А. (15.12.2017)

 

Подяка всьому колективу інфекційного відділення, а особливо

завідуючому відділенням Дорошенку С.В., Медун Ю.,Степчину О.В. за « веселу вдачу, наполегливість, за відмінне ставлення до пацієнтів» .

 

Подяка персоналу відділення судинної неврології: завідувачу Черняку І.Й., лікуючому лікарю Жовнір Інні Іванівні «за інтенсивне лікування, за те, що поставили мене на ноги, а я був привезений на медичній каталці», «нехай завжди Ваша скромність, доброта,порядність будуть перевагою у Вашій роботі».

З повагою пацієнт Хомич Ю.М. (12.12.2017).

 

Щира подяка працівникам процедурного кабінету №44 медсестрам: Власюк О.Д., Ювхімець Н.В., Батусовій Ж.М. «за щиросердне ставлення до хворих та професійне виконання своїх обов’язків»

Від пацієнта Вербинського П.(13.12.2017)

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

лікуючому лікарю Нестеренко Л. В. «за її лікарську етику, чуйність до хворих, за її теплоту, увагу і сердечність, яку вона віддала хворим».

Від пацієнта Герасимчук В.А. (13.12.2017)

 

Подяка медичному персоналу відділення судинної неврології, особливо маніпуляційній медсестрі Жовтонюк Лесі Георгіївні

« за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи та пацієнтів»

Від пацієнтів: Махнюк О.Д, Полюлюк Л.Ф., Ваврик С.Г., Пальчевської Р.П. (14.12.2017)

 

Подяка від сім ї Дусь всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо лікуючому лікарю Томицькій Людмилі Миколаївні «за її дбайливе ставлення до хворих, увагу і чуйність» (15.12.2017)

 

Подяка усьому медичному персоналу 2-го кардіологічного відділення:

завідувачу Сірку Василю Андрійовичу,

старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні,

Стрихарчук Ларисі Петрівні

процедурним медсестрам – Артемчук Надії Трохимівні,

Терещук Ользі Дмитрівні

З повагою пацієнтки: Новак Р.А., Стецюкевич О.М.,Зелінська Л.В., Паламарчук А.А., Янушевич В.В., Спінова Н.А.

 

Особлива подяка лікарю Пасічник Тетяні Олександрівні «за її щиру працю та розуміння».

Від вдячної пацієнтки Андреєвої Л.Ю.

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

лікуючому лікарю Нестеренко Л. В.,старшій медсестрі Пилипаці Ганні Ростиславівні, маніпуляційній медсестрі Лесі та всім медсестрам та санітаркам судинної неврології

Від пацієнтів Костюк Р.А., Катеринич Г.В., Ковалець С.(5.12.2017)

 

Подяка усьому колективу травмпункту, особливо

завідуючому В’ячеславу Васильовичу Наумчуку.

Від родини Кухровських (07.12.2017)

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

завідуючому відділенням Черняку І.Й., лікуючому лікарю Гуменюк О.І.,старшій медсестрі Пилипаці Г.Р., маніпуляційній медсестрі Бондар Л. « за високий професіоналізм, сердечну доброту, чуйність, милосердя»

Від пацієнтки Ляшко Лідії Лук’янівни

 

Подяка усьому колективу урологічного відділення

Від вдячного пацієнта Коберяшина І.(05.12.2017)

 

Щира подяка працівникам процедурного кабінету №44 медсестрам Власюк О.Д., Ювхімець Н.В. та старшій медсестрі поліклініки Адамчук Л.В. «за чуйне ставлення до хворих та професійне виконання своїх обов’язків»

Від пацієнтки Фенян Л.О. (11.12.2017)

 

Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №1,його завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, а також лікарю-інтерну Никитюк Дарині «за чуйне ставлення до кожного хворого. Це вселило нашу віру у добро,справедливість, віримо, що завдяки таким людям кардинально покращиться життя і добробут у нашій незалежній Україні»

Від вдячних пацієнтів Гринчук А.С., Семенюк С.В., Рак Л.В., Яковишеної (06.12.2017)

 

Подяка усьому колективу кардіологічному відділення№1, особливо

завідуючій Бурачинській Оксані Ростиславівні, а також лікарю-інтерну Приндюк Вікторії Андріївні.

Від вдячного пацієнта Шутаріна С.О. (06.12.2017)

 

 

Щира подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення;

Дячук Лілії Іванівні – лікарю-неврологу ;

Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду;

Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду

Від вдячних пацієнтів Міськевич Т.М., Сисоєва І.Т., Хвалько В.І. (01.12.2017)

 

Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо

лікуючому лікарю Деяку Р.М. та медсестрам за «їхню уважність, доброту та професіоналізм».

Від вдячного пацієнта Ющука А.М.(01.12.2017)

 

Щира подяка усьому колективу Обласного центру артрології, особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення;

Дячук Лілії Іванівні – лікарю-неврологу;

Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду;

Від вдячних пацієнтів Ліщука, Алексійчука, Зеленського(01.12.2017)

 

Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення, Дячук Лілії Іванівні – лікарю-неврологу.«За професіоналізм, чуйне ставлення, комфортні умови».

Від вдячних пацієнтів З.О.Степанчук, Л.І. Сірман (30.11.2017)

 

Подяка усьому колективу урологічного відділення, особливо

завідуючому Данильцю Миколі Леонтійовичу.

Від вдячного пацієнта Грищенко В.П.

 

Шановний Євгене Філімоновичу!

 

Адміністрація Станично-Луганського РТМО висловлює Вам свою повагу та щиро дякує за надану можливість в отриманні висококваліфікованої медичної допомоги мешканцям нашого району та військовослужбовцям у особі лікаря невролога Приходько Ірини Іванівни, яка працювала у нашій лікарні у складі Першого Добровольчого мобільного шпиталю ім..М. Пирогова з 01.11.2017 року по 30.11.2017.

Ірина Іванівна надавала висококваліфіковану медичну допомогу неврологічним хворим на амбулаторному прийомі у поліклініці, цілодобово ургентну допомогу стаціонарним хворим Станично-Луганської ЦРЛ. Дуже щира, відкрита, високопрофесійна людина, яку з теплотою та вдячністю прийняв колектив лікарні та мешканці нашого району. Ця людина є яскравим прикладом милосердя, доброчинності та відданості своїй справі.

З повагою та великою надією сподіваємось на творчу та плідну співпрацю зі співробітниками Вашого медичного закладу.

З повагою

В.о. головного лікаря

Станично-Луганського РТМО В.Б.Іванов

 

Щира вдячність колективу кардіологічного відділення №3, а особлива подяка завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні «лікарю від Бога, людині, яка має особливий стиль роботи, для якої властиві порядність, вимогливість, цілеспрямованість, а найбільше милосердя і любов до людей»; подяка лікарю Кушніру Роману Петровичу за «професіоналізм, людяність,щире серце, ввічливість, доброту та повагу до хворих», старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні, яка завжди «привітна, відповідальна, уважна».

Від пацієнтки Кадлубіцької Ж.В.(21.11.2017)

 

Щиросердечну подяка усьому персоналу нейрохірургічного відділення, його завідувачу Тимощуку Миколі Григоровичу та лікуючим лікарям Підлісному Сергію Степановичу, Чернишу Володимиру Івановичу «професія медпрацівника важка і потребує самовідданості. І ми дійсно відчули це у Вашому відділенні.»

З вдячністю і повагою пацієнти: Костюк О.І., Домантович М.В., Дяденчук М.С., Мусієвич Т.І., Давид О.А.

 

Громадська Рада при «Рівненській обласній державній адміністрації ГО «Неполітичне об’єднання люстраційний комітет у Рівненській області», голова комітету з освіти, науки і духовності Громадської ради при обласній державній адміністрації, радник-консультант народного депутата Верховної Ради України – Олега Ляшка Надія Гусарук.

Головному лікарю центральної міської лікарні Євгену Кучеруку:

«Інформуємо Вас, що Громадською Радою при Рівненській обласній державній адміністрації та народним люстрацій ним комітетом проведено вибірковий моніторинг та соціологічне опитування жителів м. Рівного, яких обслуговує центральна міська лікарня. Пацієнти позитивно відгукуються про належні санітарно-гігієнічні умови утримання лікарні і поліклініки, професійні та організаторські здібності медперсоналу.

Вважаємо, що це немала заслуга Вас, як сучасного керівника – менеджера. За це висловлюємо Вам глибоку вдячність.

Хворі однозначні в оцінці зразкової праці лікаря-офтальмолога Вікторії Багіної та медсестри каб.58А Світлани Герасимчук, старшої медсестри відділення атрології та відновного лікування Інни Пашко. Вони – зразкові професіонали, терплячі, співчутливі, оперативні і комунікабельні. Нехай їх праця буде прикладом і зразком для наслідування.»

 

30 листопада №30/56

 

Вих.№1870

Від 29.11.2017р.

 

Подяка персоналу відділення судинної неврології: завідувачу Черняку І.Й., лікуючому лікарю Жовнір Інні Іванівні, старшій медсестрі Пилипаці Г.Р. «за вміло організовану злагоджену командну роботу»

Від пацієнта Юзюка П.Л. (23.11.2017)

 

Подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо

завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні, лікарю Кушніру Роману Петровичу, старшій медсестрі Лук`янчук Людмилі Володимирівні, сестрі-хазяйці Стельмах Галині Павлівні «за культурне ввічливе ставлення до пацієнтів».

Від пацієнтів Лавмінського Б.,Данилюка І.,Приходька М., Щебетовського В. (23.11.2017)

 

Щира подяка лікарю інфекційного відділення Рудюк М.В. за «уважність, доброзичливість, професіоналізм та особливу турботу»

Від батька пацієнтки Вовос Л.П. (23.11.2017)

 

Подяка всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо

завідуючому відділенням Черняку І.Й., лікуючому лікарю Гуменюк О. І.,старшій медсестрі Пилипаці Г.Р., маніпуляційній медсестрі Жовтонюк Л.Г.« за професіоналізм, чуйність, душевність, гарне ставлення до хворих»

Від пацієнтки Старцевої К.В.(24.11.2017)

 

Подяка усьому персоналу терапевтичного відділення №2, а особливо

завідуючій відділенням Баран Г.В., лікарю Пасічник Т.О.

Від пацієнта Макарова М.Б.(24.11.2017)

 

Подяка персоналу 2-го кардіологічного відділення, а особливо його завідувачу Сірку Василю Андрійовичу, лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні.

Від пацієнтів Квасюк М., ТихонюкМ., Теслюк В.,Власюк І.,Орлов М., Курилюк В.

 

Подяка від сім`ї Вальчуків всьому колективу відділення судинної неврології, а особливо лікуючому лікарю Гуменюк Олені Іванівні « за чуйне ставлення та належну увагу до хворих»(20.11.2017)

 

 

Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо

завідуючій відділенням Аллі Василівні Матвійчук, лікарю Роману Петровичу Кушніру «за співчуття та підтримку».

Від пацієнток Лукашової О.А, Данилюк М.В. (20.11.2017)

 

 

Подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо

завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні, лікарю Кушніру Роману Петровичу «за чуйне ставлення та увагу до людей».

Від сім’ї Стахурських (22.11.2017)

 

Щира подяка акушерці Ліценбергер Світлані Василівні «за добросовісне виконання своїх професійних обов’язків».

Від пацієнтки Цехмейсшрун І.Ф.(23.11.2017)

 

Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №3, а особливо

завідуючій відділенням Матвійчук Аллі Василівні «вдячні за лікування і відношення до пацієнтів».

Від пацієнтів Кушнарук Г.П.,Шелестюк Т.В., Ісакової Г.В.,Косенко Н.Ю.

 

Щира подяка усьому персоналу обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру, а особливо його завідувачці Мартинюк Галині Андріївні.

Від пацієнтки Мельникової В.А. з м. Сарн (9.11.2017)

 

Щира подяка усьому персоналу денного стаціонару соматичного профілю, а також лікарю Пасічник Тетяні Олександрівні «…вони професіонали своєї справи, людяні, добрі, щирі,співчутливі, такі якими мають бути люди в білих халатах».

Від пацієнтки Онищук Т.Д.

 

Подяка усьому персоналу обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру, а особливо його завідувачці Мартинюк Галині Андріївні «…чуйна, щира,ввічлива, справедлива людина, професіонал своєї справи!»

Від пацієнтки Андрійчук О.М.

 

Подяка від сім`ї Крупко всьому колективу відділення ургентної хірургії, а особливо:

Жилінському А.П., Жилінському П.П., Хмилецькому В.О. за «…подароване життя нашій донечці» (13.11.2017)

 

Подяка персоналу нейрохірургічного відділення, а особливо його завідувачу Тимощуку М.Г., лікуючому лікарю Кучеруку О.Є., анестезіологу Гираку А.М., старшій медсестрі Леонюк В.М.

Від пацієнта Марача В.В. (17.11.2017)

 

Подяка головному лікареві ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу, завідуючому урологічного відділення Данильцю Миколі Леонтійовичу, усьому колективу урологічного відділення «…справжні фахівці своєї справи лікарі, медичні сестри, обслуговуючий персонал. Рівень – європейський!»

Від вдячного пацієнта Хмилецького О.В. (01.11.2017)

 

Щира подяка усьому персоналу кардіологічного відділення №2, а особливо

завідуючому відділенням Сірку Василю Андрійовичу, лікуючому лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, старшій медсестрі Васечко Тетяні Ігорівні, маніпуляційній медсестрі Артемчук Надії Трохимівні.

Від пацієнтки Лащук В.А. (3.11.2017)

 

Подяка лікарю-хірургу відділення планової хірургії Охмак Андрію Васильовичу, завідувачу ангіохірургії Самойлику Юрію Віталійовичу

Від пацієнта Кізіна С.С.(01.11.2017)

 

Подяка від пацієнтів Вознюк М.І., Мукомелець Л.Є.

Медсестрі фізіотерапевтичного відділення Радюк Надії Євгенівні (31.10.2017)

 

Подяка всьому колективу відділення планової хірургії, а особливо:

заступнику головного лікаря з хірургічної допомоги Дундюку Ігорю В’ячеславовичу «…за щирість, порядність, тактовність і неймовірно високий рівень професійної майстерності».

Від вдячної пацієнтки Крижанської І.В. (31.10.2017)

 

Подяка усьому персоналу терапевтичного відділення №2, а особливо

завідуючій відділенням Баран Г.В., лікарю Пасічник Т.О. за чуйне ставлення до людей похилого віку, професіоналізм, уважність, терпіння.

Від пацієнток Сікальської В.А., Пащукіної Н.І., Гладун О., Зеліської О.О.(01.11.2017)

 

Подяка від пацієна Омленюка В.В.

лікарю – отоларингологу Редзель Галині Петрівні, Кравчук Віті Іванівні за уважність та професіоналізм (26.10.2017)

 

Щира подяка головному лікареві ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу «…Хочу висловити Вам подяку за роботу Вашого медичного закладу в цілому та за роботу центру атрології та відновного лікування зокрема…У відділенні відчувається згуртованість і злагодженість всього колективу завдяки зусиллям та невичерпним організаційним здібностям справжнього фахівця, хорошого керівника Чеховича Георгія Георгійовича. Зокрема подяка лікуючому лікарю – Дячук Лідії Іванівні за професіоналізм, уважне ставлення до хворих, чуйне серце.»

Від вдячної пацієнтки з Мельничук Л.В. (27.10.2017)

 

Подяка усьому персоналу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Смірновій Євгенії Вікторівні, Гудимі Аллі Ярославівні, Геращенко Р.Г., Вайнер І.С.. за професіоналізм, людяність, уважність, чуйність медперсоналу. Від пацієнтки Свердлюк Л.М.(21.10.2017)

 

Подяка усьому колективу Обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення

Остапенко Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду. «За чуйне та професійне відношення… Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу Вашого відділення. Зичу процвітання Вашій лікарні, задоволення від власної роботи Вашому трудовому колективу, родинного щастя і благополуччя».

Від вдячної пацієнтки з м. Дніпро Дніпропетровської області Чеснокової Надії Миколаївни (13.10.2017)

 

Щира подяка персоналу 3-го кардіологічного відділення, а особливо Матвійчук Аллі Василівні, Кушнір Роману Петровичу, Лук`янчук Людмилі Володимирівні.

Від пацієнток Пилипей, Шевчук, Роговської, Кобзікової, Усачевої, Нетряк.

 

Подяка усьому персоналу неврологічного відділення, а особливо

Киселюк Іванні Миколаївні, Молчанець Аллі Валеріївні, Олексійовець Марії Миколаївні, Сисоєвій Наталії В`ячеславівні за чуйність, людяність та професіоналізм.

Від пацієнток Таргоній Є.П, Домбровської І.М.,Шевчук Т.А., Ковалевич Є.О.

 

Щира подяка головному лікареві ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу :«…що донесли в Україну сервіс європейського рівня! Побільше б таких хороших, світлих та відданих своїй справі людей і наша б держава процвітала. Успіху Вам, здоров`я та процвітання!»

Вдячність персоналу нейрохірургічного відділення за уважність та доброзичливість, а особливо

Тимощуку Миколі Григоровичу,

Підлісному Сергію Степановичу,

Гираку Андрію Миколайовичу,

Русаку Андрію Степановичу та багатьом іншим лікарям.

Від Кравчука Олексія Івановича(04.10.2017)

 

 

Подяка усьому персоналу неврологічного відділення, а особливо

Сисоєвій Наталії В`ячеславівні,

Киселюк Іванні Миколаївні,

Молчанець Аллі Валеріївні,

Олексійовець Марії Миколаївні за чуйність, людяність та професіоналізм.

Від пацієнток Таргоній Є.П, Домбровської І.М.,Шевчук Т.А., Ковалевич Є.О.

 

 

Подяка від сім`ї Зінчук всьому колективу нейрохірургічного відділення, а особливо:

Наумчуку Ігорю В`ячеславовичy,

Гираку Андрію Миколайовичу

 

Подяка від пацієнта фізіотерапевтичного відділення Кузьмича М.І.

лікарю Лящук І. за уважність та професіоналізм (31.09.2017)

 

Особлива подяка від пацієнтки нейрохірургічного відділення Омельчук Л.В. лікарю-нейрохірургу

Підлісному Сергію Степановичу за високий професіоналізм та чудові людські якості(29.09.2017)

 

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо:

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення,

Деяку Олександру Мироновичу – лікарю ортопеду-травматологу,

лікарю-ортопеду Остапенко Р.А.

Від вдячних пацієнтів Савчук Марії Валеріївни, Стахнюк М.П. (28.09.2017)

 

Посвята лікареві

Бурачинській Оксані Ростиславівні

Оксано!

в знак глибокої шани і вдячності

І знов лежу я у лікарні,

Швидка доставила за мить

Щоб підлатать моє здоров`я,

Серденько трохи підлічить.

 

Миттєво лікар Бурачинська

Мудрує, як мене лічить,

Які пілюлі прописати,

Щоб ще я довго міг прожить.

 

Ви маєте чудову пам`ять,

В Вас завжди світла голова.

Велике серце в Вас, Оксано,

І щира, чуйна в Вас душа.

 

Ви кожному дасте пораду,

Кому, коли, і що робить,

Щоб зменшити його страждання

І веселіш на світі жить.

 

Безмежно вдячний Вам, Оксано,

Прекрасна Ростіка дочка.

Бажаю в статках і здоров`ї

Прожить, не менше, літ до ста

26.09.2017 П.Герасимчук

 

Щира подяка персоналу терапевтичного відділення №1 за якісне та кваліфіковане лікування, а особливо

лікарю Ігнатюк Тамарі Йосипівні. Від пацієнта Солімчука Б.С. (15.09.2017)

 

Подяка усьому персоналу хірургічного ургентного відділення.

З повагою сім`я Радчук, Петрушин(12.09.2017)

 

Подяка усьому персоналу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Смірновій Євгенії Вікторівні.

Масажисту травматологічного відділення Степанюку Ігорю Рафаїловичу

та медсестрам маніпуляційного кабінету №44 за професіоналізм та увагу до хворого.

Від пацієнтки Галич Валентини Миколаївни(11.09.2017).

 

Особлива подяка лікарям:

Жилінському Петру Павловичу,

Жилінському Андрію Петровичу,

Королюку Валентину Олександровичу,

Рудовенчик Тамарі Іванівні,

Дундюку Ігорю В`ячеславовичу,

а також всьому колективу реанімаційно-анестезіологічного відділення.

Від мами пацієнтки Купець Т.І. (08.09.2017).

 

Подяка усьому персоналу фізіотерапевтичного відділення, окремим спеціалістам:

Смірновій Є.В.,

Гудимі А.В.,

Радюк Н.Є.,

Кузьмич А.М.,

Геращенко Н.Г.,

Морисюк І.С.,

Сончук С.В.,

Філіпчук В.М.

Працівникам кабінету лазеро терапії, озекериту Кохан С.Д.,Кирилюк А.Є.

Від пацієнта Воробей Романа Петровича(6.09.2017).

 

Щира подяка головному лікареві ЦМЛ

Кучеруку Євгену Філімоновичу за злагоджену роботу медичного персоналу.

Безмежна вдячність персоналу терапевтичного відділення №1 за уважність та турботу, а особливо лікарю

Ігнатюк Тамарі Йосипівні.

Від пацієнта Тарасевич С.В. (04.09.2017)

 

Слова вдячності дорогому колезі видатному лікарю неординарній Людині

Чеховичу Георгію Георгійовичу та усьому персоналу Обласного центру артрології та відновного лікування за самовіддану працю, людяність, професіоналізм, за щире серце і доброту. «…Ми не бажаємо нікому бути пацієнтами лікарні, але в наш нелегкий час, коли чуємо слова «ганьба», є такі самовіддані й чутливі люди в білих халатах. Керівництво ЦМЛ м. Рівне може бути спокійним, якщо під їхньою егідою працює такий колектив…»

Від пацієнтки Харитонюк Таїсії Дмитрівни та її родини.

 

Подяка всім працівникам фізіотерапевтичного відділення, а особливо:

Горчак І.В.

Вайнер І.С.

Радюк Н.Є.

Прончук О.А.

Новачок Н.О.

Від вдячної пацієнтки Кузьмич Л.П. (30.08.2017)

 

Подяка від пацієнта Обласного центру артрології та відновного лікування Запорожець А.А.

завідуючому відділенням Чеховичу Г.Г.,

лікарю Дячук Л.І.

та медсестрі Пшеничній О.П. за чуйність та турботу про хворих.(30.08.2017)

 

Подяка усьому персоналу офтальмологічного відділення, а особливо:

завідуючій Пасічник Г.М.,

лікарю Данилець Л.І.,

медсестрам Конько І., Камінській Н. за душевну теплоту та щедрі серця.

Від пацієнта Прищепи Г.М.(10.08.2017)

 

Подяка від сім`ї Михальчука В.І. всьому колективу нейрохірургічного відділення, а особливо:

завідуючому Миколі Івановичу Тимощуку,

Володимиру Миколайовичу Ярославському,

Андрію Миколайовичу Гираку(4.08.2017)

 

Щира подяка всьому колективу травматологічного відділення, а особливо:

Нарсії Валентину Івановичу – завідувачу відділенням

Пилипчуку Олександру Михайловичу – лікарю-травматологу

Міщук Т.О. – медсестрі

Від вдячного пацієнта Осіпчука М.М. (10.03.17)

 

Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1, а особливо:

Момонт Вірі Борисівні – завідуючій відділенням

Ліснічук Ганні Іванівні – лікарю-терапевту

Левчик Валентині Миколаївні – старшій медсестрі

Шамрай Алевтині Володимирівні – медсестрі

Піддубній Антоніні Кирилівні – медсестрі

Від вдячної пацієнтки Бойко С.Т.(07.03.17)

 

Всьому колективу хірургічного відділення (планового), особливо вдячні:

Васкулу Дмитру Михайловичу – завідуючому відділенням

Від пацієнтів Михайлишин О.Л., Довгалець Г.М. (05.03.17)

 

Хмилецькому Віталію Олексійовичу – ургентному лікарю-хірургу

Жилінському Андрію Петровичу – завідуючому хірургічним відділенням (ургентним)

Всій операційній бригаді (23.02.17 )

Від вдячної пацієнтки Лисенко Л.В.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо:

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу

Рабчук Галині Миколаївні – палатній медсестрі

Від вдячних пацієнтів палати №4(Церковної О.Г., Ігнатович К.М., Шевчук Л, Соломиної О., Кононюк Г.С., Торчило) 08.03.17

 

Всьому колективу офтальмологічного відділення, а особливо

Пасічник Галині Михайлівні – завідуючій відділенням

Яремчук Тетяні В’ячеславівні – медсестрі

Капустинській Ірині Анатоліївні – медсестрі

Юрко Ользі Феофанівні – медсестрі

Від вдячної пацієнтки учасника ВВВ Білоусової О.С. (15.03.17)

 

Щира подяка від громадського діяча Савінкової Тамари Федорівни наступним співробітникам лікарні (13.03.17)

Кучеруку Євгену Филимоновичу – головному лікарю

Королюк Лілії Євгенівні –заступнику головноо лікаря

Дундюку Ігорю Вячеславовичу – заступнику головного лікаря

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Сірку Василю Андрійовичу – завідувачу відділенням

Васечко Тетяні Ігорівні – старшій медсестрі

Дацуну Олегу Анатолійовичу – лікарю-кардіологу

Артемчук Надії Трохимівні – процедурній медсестрі

Всьому колективу приймального відділення

Бурачинській Оксані Ростиславні – завідуючій кардіологічним відділенням №1 для хворих на інфаркт міокарда

Мельнику Олаксандру Романовичу –лікарю-кардіологу ПІТ

Тимощуку Миколі Григоровичу – завідувачу нейрохірургічним відділенням

Тарасюку Петру Миколайовичу – завідувачу ЛОР відділенням

Бурик Лідії Архипівні – лікарю-консультанту

 

Всьому колективу загально-терапевтичного відділення, а особливо

Базюк Наталії Олександрівні – лікарю-гастроентерологу

Від вдячної пацієнтки Рабійчук А.Г.(22.02.17)

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані Ростиславівні – завідуючій відділенням

Лемешко Валентині – процедурній медсестрі

Від вдячних пацієнтів Вітрової В.О., Григоренко Н.З., Ковтунович О.Н., Баглик Г.В. від 17.02.17

 

Грицаку Олександру Сергійовичу – лікарю-інтерну відділення гнійної хірургії

Від вдячної пацієнтки Адамчук Г.А. від 11.02.17

 

Кохан Софії – медсестрі фізіотерапевтичного відділення

Від вдячної пацієнтки Кудрик Ж. від 17.02.17

Вайнер Інні – медсестрі фізіотерапевтичного відділення

Від вдячної пацієнтки Орисюк М.В. від 17.02.17

 

Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінському Андрію Петровичу – завідувачу відділенням

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Хмилецькому Віталію Олексійовичу – лікарю-хірургу

Огінському Андрію – лікарю-анестезіологу

Від вдячної родини пацієнта Ковтун 13.02.17

 

Колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Дубінецькій Ірині Йосипівні – завідуючій відділенням

Кухар Вірі Григорівні – с аршій медсестрі

Медсестрам: Честковській О.А. Вознюк З.Й., Данильчук К.В., Пивоваровій М.Н.

Санітаркам: Казмірук Л.В., Крет Є.М., Хамлай О.М., Дзюбак С.Н.,

Буфетницям: Главацькій О.М. Вербицькій Л.П.

Від вдячного пацієнта Хорольського В.В.

 

Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1, а особливо

Момонт Вірі Борисівні – завідуючій відділенням

Від вдячної пацієнтки Нікітіної Н.Д. від 10.02.17

 

Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром

Рижій Людмилі Олександрівні – старшій медсестрі

Медсестрам: Дем’янюк Л.М., Цукановій Н.О., Ажнюк Н.О., Мельник Л.М., Броновицькій В.Г., Соловйовій В.М., Верещинській М.В.

Санітаркам: Грищук С.Г., Олендер Л.О., Грицюті Т.М., Миронюк О.А.Прокопчук Г.О., Мельниковій Л.А.,Царук А.Г., Артенюк Л.В.

Від вдячних пацієнтів ( Андрійчук О.М., Римаренко В.В., Скорепляк Л.Ф., Гришан С.Ю., Корольчук О.М., Береза Єю.І., Власюк В.В., Головечко М.В., Янчук Ю.В., Тарасюк О.С., Каленик Л.І., Хаява Л.С.) від 06.02.17

 

Всьому колективу хірургічного відділення (планового), а особливо

Васкулу Дмитру Михайловичу – завідувачу відділенням

Самойлику Юрію Віталійовичу – судинному лікарю-хірургу

Скорейку Сергію Михайловичу – лікарю-хірургу

Від вдячних пацієнтів палати №3 (Черенович В.В., Гульчук Л.В., Артюшової М.Ф., Кори цької Т.А., ВАнгурової О.А.) 02.02.17

 

Всьому колективу неврологічного відділення, а особливо

Сисоєвій Наталія В’ячеславівні – завідуючій відділенням

Киселюк Іванні Миколаївні – лікарю-невропатологу

Медсестрам та санітаркам ( Молчанович Аллі, Стяжкіній Тетяні, Кручок Олені, Олексійовець Марії, Воробей Марії)

Від вдячної пацієнтки Невірковець О.(27.01.17)

 

Шишкіну Григорію – масажисту фізіотерапевтичного відділення

Сенчуку Руслану – масажисту фізіотерапевтичного відділення

Від вдячного пацієнта Гусач В.А. (02.02.17)

 

Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Медсестрам та санітаркам (Остапчук Н.С., Ковальчук О.П., Новозагорській Ю.А., Крилюк О.І.)

Від вдячного пацієнта Іванашка Р.П. (02.02.17)

 

Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Дорошенку Сергію Васильовичу – завідуючому відділенням

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Чорнобай Тетяні Степанівні – старшій медсестрі

Медсестрам та санітаркам ( Ковальчук О., Крилюк О.І., Коробчук О.В., Остапчук Н.С.. Новозагородській Ю.А.)

Від вдячного пацієнта Білоус І.М. (02.02.17)

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих неа інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані В’ячеславівні – завідуючій відділенням

Кухар Вірі Григорівні – старшій медсестрі

Пивоваровій М.М., Возщнюк З.Й., Честковській О.А., Лемешко В. – медсестрам

Від вдячних пацієнтів Гринчук А.С., Лебедюк Г.К., Ткачук Т.О., Матюх К.М.(30.01.17)

 

Всьому колективу загально-терапевтичного відділення, а особливо

Баран Галині Володимирівні – завідуючій відділенням

Пасічник Тетяні Олександрівні – лікарю-терапевту

Від вдячних пацієнтів палати №5: Захарчук В.Д., Лєбєдєвої, Мараховської М.Д. Попік (03.02.17)

 

Харитонюк Раїсі Олександрівні – заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

Тижук Зої Леонідівні – лікарю-невропатологу поліклініки №1

Вашенюку Олександру Леонтійовичу – завідувачу денним стаціонаром соматичного профілю поліклініки №1

Сисоєвій Наталі Вячеславівні – завідуючій неврологічним відділенням

Від вдячної пацієнтки Рябець О.М. ( 01.02.17)

 

Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Чишкевич Інні Василівні – лікарю-інфекціо6ністу

Від вдячного пацієнта Федорука В.Я. від 02.02.17

 

Дорошенку Серію Васильовичу – завідувачу інфекційним відділенням для дорослих

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Від вдячних батьків пацієнта Остапчука Юрія Миколайовича 13.01.17

 

Всьому колективу неврологічного відділення, а особливо

Сисоєвій Наталії Вячеславівні – завідуючій відділенням

Від вдячних пацієнтів6 Дудка Є.П., Бабаєвої С.К. від 25.01.17

Киселюк Іванні Миколаївні – лікарю-невропатологу

Від вдячного пацієнта Дудка Є.П. 25.01.17

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Солончук Світлані Володимирівні – медсестрі

Від вдячного пацієнта Яроша Л.А. 26.01.17р.

 

Всьому колективу центральної міської лікарні, а особливо

Кучеруку Євгену Филимоновичу – головному лікарю

Від вдячного пацієнта та голови ради ТОВ інвалідів ПОРа Т.Ф. Савінкової від 01.01.2017р.

 

Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром

Від вдячних пацієнтів (Ходоровської Г.В., Лапуга О.Ф., Лафета П.П., Бекеша О., Холод В., Конюк Н.О., Юркеувич О., Герасимчук Р.Л., Ножовник О.В., Волошина Г.В., Климюк В.Л., Тарасенко О.В.) 23.01.17р.

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Варварук Зінаїді Дмитрівні завідуючій відділенням

Бичковій Аллі Миколаївні – лікарю терапевту

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Від вдячних пацієнтів палати №5(Квасюк, Єременко, Хрущ, Потапчук,Фурманюк, Маненяк) від 26.01.17

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1

Від вдячного пацієнта Струса В.В. від 16.01.17р.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю-кардіологу

Васечко Тетяні Ігорівні – старшій медсестрі відділення

Хомич Ларисі Петрівні – маніпуляційній медсестрі

Боровець Руслані Петрівні – палатній медсестрі

Від вдячних пацієнтів палати №9 (Свентозельської С, Бортнік Н.Д.,Клімчук О., Юхимчук М.В.) від 16.01.17

 

Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу

Від вдячних родин пацієнтів (родини Харчуків, Черьомішкіних, Виршиків) 14.01.2017р.

 

Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу, а особливо

Черняку Ігорю Йосиповичу – завідуючому відділенням

Від вдячної родини пацієнтки Шавловської Ж.

 

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту терапевтичного відділення №1

Від вдячної пацієнтки Кечиної С.М. від 06.01.17

 

Полюхович Ользі Григорівні – лікарю-терапевту поліклініки №1

Від вдячного пацієнта Ткач А.В. від 28.12.16

 

Ліценбегер Світлані Василівні – акушерці поліклініки №1

Від вдячної пацієнтки Цехмайструк І.Ф. від 22.12.16

 

Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, в особливо

Максимчук Ларисі Павлівні – молодшій медичній сестрі-буфетниці обласного центру артрології та відновного лікування

Афоніч Людмилі Анатоліївні – молодшій медичній сестрі-буфетниці обласного центру артрології та відновного лікування

Від вдячних пацієнтів палати №4 (Сівакової Л.О., Даценко О.О., Крупко Н.О.

Рубиш О.М.) від 18.12.16 р

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1¸а особливо

Казмірук Людмилі Василівні – сестрі-господарці

Від вдячної пацієнтки Павленко С.Г. від 23.12.2016 р

 

Гуска Світлані Григорівні – лікарю-терапевту дільничому поліклініки №1 від вдячної пацієнтки Денисович Т.І. від 15.12.16

Всьому колективу відділення планової хірургії від вдячної пацієнтки Бендарської Н.П. від 15.12.16

Наумчуку В’ячеславу Васильовичу – завідуючому травмпунктом від вдячної пацієнтки Соловей Л.О. від 14.12.16

 

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідувачу відділенням

Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів: Антонюк Т.М., Федорова Ю.Л., Каленчук Л.Д. від 05.12.16

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу

Васечко Тетяні Ігорівні – старшій медсестрі

Артемчук Надії Артемівні – процедурній медсестрі

Мамчур І.А. – молодшій медичній сестрі

Від вдячного пацієнта Мартинюк 07.12.16

 

Всьому колективу нейрохірургічного відділення, особливо

Кристопчуку Сергію Миколайовичу– лікарю-нейрохірургу

Гираку Андрію Миколайовичу – лікарю-анестезіологу

Від вдячної пацієнтки Мандзюк С.А. від 17.11.16

 

Всьому колективу нейрохірургічного відділення, особливо

Гираку Андрію Миколайовичу – лікарю-анестезіологу

Білецькому О.В. – сестрі медичній

Адашинській Л.В. – сестрі медичній

Від вдячного пацієнта Максімова М.Л. від 14.11.16

 

Всьому колективу нейрохірургічного відділення, а особливо

Тимощуку Миколі Григоровичу – завідувачу відділення

Демчуку Вікитору Дмитровичу – лікарю-нейрохірургу

Від вдячної дружини чоловіка Поліщука В.П. від 11.11.16

 

Кондратенку Юрію Костянтиновичу – столяру від вдячних співробітників травматологічного відділення поліклініки №1 та співробітників відділу кадрів (каб. №92) за бездоганно виконану роботу

 

Всьому колективу нейрохірургічного відділення, особливо

Кучеруку Олександру Євгеновичу – лікарю-нейрохірургу

Тимощуку Миколі Григоровичу – завідувачу відділення

Дацишину Мирославу Борписовичу – лікарю-нейрохірургу

Леонюк Валентині Михайлівні – старшій медсестрі

Савчук Валентині Іванівні – процедурній мед сестрі

Від вдячного пацієнта Максімова М.Л. від 09.11.16

 

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення

Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів палати №8 (Святевського В.Б., Гонца А.І., Вєтін В.М., Цимбалюк В.В.) від 08.11.16

 

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу– завідувачу відділення

Деяку Олександру Мироновичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів палати №8 (Святевського В.Б., Гонца А.І., Вєтін В.М., Цимбалюк В.В.) від 08.11.16

 

Всьому колективу обласного центру артрології, а особливо

Дячук Лідії Іванівні – лікарю-невропатологу

Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів палати №11 (Шкляр Т.В., Сухляк Л., Усович Л.А., Лагасюк Л.) від 08.11.16

 

Всьому колективу відділення ургентної хірургії, а особливо

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Трушу Ігорю Олеговичу – лікарю-анестезіологу

Від вдячного пацієнта Гнєушева В.О. від 08.11.16

 

Від вдячного пацієнта Гнєушева В.О. від 08.11.16

Багіній Вікторії Іванівні – лікарю-офтальмологу поліклініки №1

Герасимчук Світлані Іванівні – медсестрі поліклініки №1

Від вдячної пацієнтки РОщиної О.А. від 07.11.16

 

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Солончук Світлані Володимирівні та Івановій Таїсії Олександрівні – медсестрам фізіотерапевтичного відділення

Від вдячної пацієнтки РОщиної О.А. від 04.11.16

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 а особливо

Бурачинській Оксані Ростиславівні – завідуючій відділенням

Від вдячної пацієнтки Лебедевої І.А. від 31.10.16

 

Кучеруку Євгену Філімоновичу – головному лікарю та

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій обласним клінічним гепатологічним центром

Від вдячної пацієнтки Корчик А.М. від 25.10.16

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №3 для хворих з порушенням ритму серця, а особливо

Кушніру Роману Петровичу – лікарю-кардіологу

Косюк Валентині Василівні – молодшій медичній сестрі

Від вдячних пацієнтів палати №3(Андрощук Г.С., Богатірьової Г.В., Коломієць Г.М.) від 25.10.16

 

Всьому колективу хірургічного планового відділення, а особливо

Дундюку Ігорю В’ячеславовичу – лікарю-хірургу (заступнику головного лікаря з хірургічного розділу роботи) за проведену операцію на високому професіональному рівні

Від вдячної пацієнтки Рабійчук Н.А. від 17.10.16

 

Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу, а особливо

Нестеренко Лесі Володимирівні – лікарю-невропатологу

Жовтанюк Лесі – процедурній медсестрі

Від вдячних пацієнтів палати №9(Ковальчук Ф., Дрокіна Ж., Кашенюк М., Бенезень С.) ( 24.10.16)

 

Всьому колективу урологічного відділення, а особливо –

Скібінському Олександру Миколайовичу– завідуючому відділенням:

Дорогий Олександр Миколайович!

За добре серце, посмішку ясну,

За людяність і Вашу доброту,

За руки, що знімають біль уміло,

Вклоняюсь низько й Богові шепчу:

«Спасибі, Боже, що у світі грішнім,

Де стільки болю, і хвороб, і бід,

Є Гіпократові сини успішні,

Що творять чудеса на цій землі

Спасибі, Боже, що послав для мене

Цілителя, мов ангела з небес…

Який вступає у двобій щоденно

І слово ЛІФКАР з гордістю несе.

О, сивочолий лікарю, спасибі!

Я знаю, ваша праця нелегка.

То ж успіхів, здоров’я Вам і сили

На многії і благії літа.

Від вдячної пацієнтки Ничипорук Л.Г. 18.10.16

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю=кардіологу

Рабчук Галині – медсестрі

Ланюш Мирославі – медсестрі

Огороднік Орисі – молодшій медсестрі

Юрчук Л.Д. – молодшій медсестрі

від вдячних пацієнтів 9ї палати КВ №2 (Підгорної Л.П., Бабчанюк К.С., Суха Л.В., Горбатюк Г., Дзівак Г., Попрошук А.А.,) від 11.10.16

 

Всьому колективу хірургічного відділення (планового), а особливо

Васкулу Д.М. – завідувачу відділенням

Якимцю С.Ф. – лікарю-хірургу

Охмаку А.В. – лікарю-хірургу

Медсестрам: Ніколайчук О.О., Пилипчук Х.О.

 

Всьому колектиу травматологічного відділення поліклініки №1, а особливо

Юкішу Р.Я. – лікарю-травматологу

медсестрам: Дорощук О.А., Павлович С.В.

Маринюк І.В. – старшій медсестрі

Селевчук Г.С. – молодшій медичній сестрі

Від вдячної пацієнтки Базарнової А.В.

 

Всьому колективу інфекційного відділення для доросли х, а особливо

Степчину О.В. – лікарю-інфекціоністу

Медсестрам: Тушич О.М, Ковальчук О.М.,

Чорнобай Т.С. – старшій медсестрі

Від вдячного пацієнта Принюк О.І.

 

Всьому колективу кардіологічного відділенн№2, а особливо

Сірку В.А. – завідувачу відділенням

Медсестрам: Мамчур І., Березовській В.,

Васечко Т.І. – старшій медсестрі

Від вдячного пацієнта Ющук

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Т. Й. –лікарю-терапевту

Медсестрам: Гапончук А.В., Столпяк О.П., Кікавській Л.І., Полюхович І.М., Кухарчук О.Л.

Від вдячних пацієнтів Ткачук Р.М., Никонюк В.М.

 

Всьому колективу офтальмологічного відділення, а особливо

Гореловій Наталії германівні – лікарю-офтальмологу

Домбровській Любові Іванівні – старшій медсестрі

Медсестрам: Яремчук Т.В., Капустинській І.А., Камінській Н.О., Ващук Т.., Юрко О.Ф., Конько І.С.

Мосійчук Л.М. – сестрі-господарці

Молодшим медичним сестрам: Майстер Ж.П., Стовпяк Є.Л., Кісіль Тю.Й., Вакаровій С.Й., Лисюк О.І., Фесюк Л.О., Лєсєвій Н.Й., Сірук М.Є.

Від вдячних пацієнтів: Кабаль М.А., Потапової О., Адамчук Г.А., Кучинської Г.Р., Яремчук Л.О., Мошинської Л.О., Савчук О.В. (10.10.16)

 

Медичним сестрам фізіотерапевтичного відділення

Геращенко Р.Г. – сестрі медичній

Філіпчук В.М. – сестрі медичній

Від вдячного пацієнта Галицького В.Є. від (05.10.16)

 

Командування 59 військового мобільного госпіталю висловлює подяку анестезіологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської центральної міської лікарні Дейнеці Ігорю Вікторовичу, який зарекомендував себе як дисциплінований, грамотний та кваліфікований спеціаліст. Департаментом кадрової політики Міністерства оборони України від 23 листопада 2015 року надано статус – «учасника бойових дій».

Командир військової частини Ю.В.Подолян

 

Всьому колективу кардіологічного відділення № 1 , а особливо:

завідуючій відділенням Бурачинській Оксані Ростиславівні.

лікарю Мовчан Галині Яківні.

лікарю функціональної діагностики Дмитрук Наталії Олексіївні.

від пацієнтки Покоєвчук М.Д. (19.08.16.)

 

Всьому колективу центру артрології та відновного лікування, а особливо:

завідуючому відділенням Чеховичу Георгію георгійовичу.

лікарю Мазуренку Олегу Євгеновичу.

лікарю Остапенку Роману Анатолійовичу.

від пацієнтки Костенюк Н.П. (15.08.16)

 

Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру , а особливо:

завідуючій відділенням Мартинюк Галині Андріївні.

від пацієнтки Маркович Н.П. (16.08.16)

 

Всьому колективу кардіологічного відділення № 3 від пацієнтів Мануйлик Л.О., Іванюк М.А.

Лікарю Данильчуку Олександру Михайловичу від пацієнта Павлюк Т.О. 05.09.16

Всьому колективу нейрохірургічного відділення від пацієнта Філло В.Г., а особливо: лікарям Кристопчуку Сергію Миколайовичу та Наумчуку Ігору Вячеславовичу. 02.09.16

Всьому колективу неврологічного відділення від пацієнта Никитюк Т.В., а особливо завідуючій відділення Циплінській Н.М., старшій медсестрі Михальчиній О.В. 06.09.16

Всьому колективу кардіологічного відділення № 2 від пацієнток палати № 3 – Ткачук Н.А, Денисової Г.Г., Мельник О.М., а особливо: лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу, завідуючому Сірку Василю Андрійовичу. 15.09.16

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення від пацієнта Холода О.С.

 

Всьому колективу травматологічного відділення , а особливо:

лікарю Худоб’яку Максиму Михайловичу.

Від пацієнта Березюка А.М.

 

Всьому колективу травматологічного відділення , а особливо:

лікарю Крупяку Максиму Михайловичу.

Від пацієнта Масименка В.В.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення № 3 , а особливо:

лікарю Дацуну Олегу Анатолійовичу.

Від пацієнтки Литвинюк А.М.

 

Всьому колективу відділення гнійної хірургії , а особливо:

лікарю Саковському Сергію Володимировичу.

Від пацієнта Савкіна В.В.

 

Висловлюю щиру подяку всьому колективу кардіологічного відділення №1 за чуйне та уважне ставлення до хворих, співчутливість та високий професіоналізм. Співробітники цього відділення мають велике добре та співчутливе серце та чуйні турботливі руки.Рясних Божих благословінь усім Вам,а особлива подяка

Овсійчуку Роману Миколайовичу– лікарю-кардіологу

Кривку Ігорю Степановичу – в.о. завідуючого відділенням

Шевчук Ользі Петрівні – старшій медсестрі

Вербицькій Людмилі Петрівні – молодшій медсестрі-буфетниці.

З щирою вдячністю пацієнти (09.08.16)

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу

Кривку Ігорю Степановичу – в.о. завідуючого відділенням

Шевчук Ользі Петрівні – старшій медсестрі

Вербицькій Людмилі Петрівні – молодшій медсестрі буфетниці

 

Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Чорнобай тетяні Степанівні – старшій медсестрі

Савченко В.В. – медсестрі

Боярчук Олені Миколаївні – медсестрі

Від пацієнтки Савчук О.В. від 03.08.2016

 

Всьому колективу неврологічного відділення для хворих з порушенням кровообігу, а особливо

Черняку Ігорю Йосиповичу – завідувачу відділенням

Нестеренко Лесі Володимирівні – лікарю-невропатологу

Пилппака Ганні Ростиславівні – старші медсестрі

Від вдячної родини пацієнки Юхимчук С.Г.

Жовнір Інні Іванівні – лікарю-невропатологу

Від родини пацієнта Блащука М.Ф. від 02.08.2016

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №3, а особливо

Матвійчук Аллі Василівні – завідуючій відділенням

Від пацієнтвів палати №8 та 3» (М.Квасюк, В.СЧавчук, Г.Малафіїк, І.Тверезов, Ю.Кайсін) 04.08.2016

 

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення

Від пацієнтки Поповечук О.О. від 04.08.2016

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Від Мацюк Т.В. (29.06.16)

 

Всьому колективу травматологічного відділення, а особливо

Нарсії Валентину Івановичу – завідуючому відділенням

Генсіцькому Олексанру Олександровичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від хворого Калинюка Миколи (23.06.16)

 

Щира подяка всьому колективу неврологічного відділення від волонтерів зі Сходу. Один із волонтерів лікував у відділенні свою дружину. Дякує за щире та чуйне ставлення до пацієнтів. Подарував всьому колективу цукерки та квіти. Проспонсорував на харчоблок 40 кг гречки для потреб хворих. ( 19.06.16)

 

Щира подяка судинному лікарю-хірургу поліклініки №1 Антонюку-Кисілю від колективу травматологічного відділення поліклініки №1 . На День медичного працівника проспонсорував кошти, щоб поставити пластикове вікно у відділенні.

 

Вітаємо з днем медичного працівника увесь колектив ендоскопічного кабінету, а особливо

Гаврищака Сергія Йосиповича – завідувача відділенням

Від пацієнтки Бури Р.В. від 20.06.2016р.

 

Дільничому лікарю Кравчук Любові Іванівні за її чуйне ставлення до хворих

Від пацієнтки Яковлєвої М.Й. від 20.06.2016р.

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1

Від пацієньтів 4 палати: Бізюк В.В., Салій А.Є., Троян Л.О., Козяр О.А., Ковальчук М.М., Чернишева Н.І. від 20.06.2016р.

 

Щира подяка медсестрам маніпуляційного кабінету №44 за їхню чуйність та повагу до пацієнтів, а саме

Власюк Ользі

Самковій Оксані

Балтуєвій Жанні

Від пацієнтки Медведюк М.А. від 10.06.2016р.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2 а особливо

Сірку Василю Анбрійовичу – завідуючому відділенням

Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю-кардіологу

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу

Дацуну Олегу Анатолійовичу – лікарю-кардіологу

Васечко Т.І. – старшій медсестрі та іншому медичному персоналу

Від вдячних пацієнтів: Субот В.В., Зябова Р.Ф., Курись В.Ф., Шиманська Е.Н.

 

Всьому колективу травмпункту, а особливо

Наумчуку Вячеславу Васильовичу – завідувачу відділенням

Мартинюк Ірині Володимирівні – старшій медсестрі

Від Цвик Руслана Володимировича 07.06.2016р.

 

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідуючому обласним центром артрології та відновного лікування

Від вдячних пацієнтів Балабко Л.М., Хмарук Р. від 27.05.16

 

Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій відділенням

Від вдячних пацієнтів Возняк Л.І., Шалаєвої Н.Г., Шкут Н.С. від 02.06.16 р

 

Вашенюк Наталії Олександрівні – лікарю-ендокринологу поліклініки №1

Від вдячної пацієнтки Котвінської Л.М. від 30.05.16

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Сірку Василю Андрійовичу – завідуючому відділенням

Від вдячного пацієнта Калітинського М.П. від 01.06.16 р

 

Дундюку Ігорю В’ячеславовичу – заступнику головного лікаря з хірургічного розділу робочим щира подяка, як чудовому спеціалісту за чуйність, доброзичливість та милосердя

Від сім’ї Мотушевських від 26.05.2016 р

 

Сірку Василю Андрійовичу – завідувачу кардіологічним відділенням №2 та всьому колективу відділення

Від вдячної пацієнтки Степаненко Н.О. від 19.05.16

 

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а особливо

Сестрі медичній Геращенко Руслані

Сестрі медичній Солощук Світлані

Від вдячного пацієнта Кирийчука П.П.

 

Всьому колективу денного стаціонару соматичного профілю поліклініки №1,

а особливо Вашенюку Олександру Леонтійовичу

від вдячного пацієнта Дяка С.О. 26.05.16

 

Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Від вдячної пацієнтки Маркар’ян В.І. 28.04.16

 

Всьому персоналу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідувачу відділення

Остапенку Роману Анатолійовичу – лікарю-ортопеду-травматологу

Від вдячних пацієнтів Нікітіна В.С., Будька О.М. 25.04.16

 

Церква Євангельських християн-баптистів «Воскресіння» м.Рівне висловлює глибоку і щиру подяку лікарю-інфекціоністу Степчину Олегу Валентиновичу та всьому персоналу інфекційного відділення для дорослих за професійну лікарську допомогу, співпрацю у духовній підтримці людей, сприяння у розповсюдженні проповіді Євангелія. (квітень 2016 р.)

 

Всьому колективу інфекційного відділення для дорослих, а особливо

Медуну Юрію Дмитровичу – лікарю-інфекціоністу

Від пацієнта Гриб П.Ю.

 

Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а особливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром від пацієнтки Сігільєтової І.А. 07.04.16

 

Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1, а особливо

Ліснічук Ганні Іванівні– лікарю-терапевту

Тимощуку Миколі Григоровичу – лікарю-нейрохірургу

Вашенюку Олександру Лентійовичу – завідуючому денним стаціонаром соматичного профілю

 

Тижук Зої Леонідівні – лікарю-невропатологу поліклініки №1

Від пацієнтки Русиної С.В. 15.04.16

 

Всьому колективу ЦМЛ, співробітникам травматологічного відділення поліклініки та стаціонару, а особливо:

Наумчуку Вячеславу Васильовичу – завідуючому травмпунктом

Нарсії Валентину Івановичу – завідуючому травматологічним відділенням

Генсіцькому Олександру Олександровичу – лікарю-травматологу

Мартинчуку Олександру Святославовичу – лікарю-травматологу

Кнончук Ірині Валентинівні – медсестрі травмпункту

Маринюк Ірині Володимирівні – старшій медсестрі травмпункту

Від пацієнтів Пацько Т.П. 21.04.16 та пацієнта Юрчука Ю.М. 15.04.16

 

Більше 40 років пропрацювала на посаді сестри медичної палатної травматологічного відділення Кравчук Ольга Іванівна. За період роботи зарекомендувала себе як висококваліфікована, професійна, милосердна та чуйна до чужого болю медична сестра.За багаторічну, сумлінну працю на ниві охорони здоров’я та у зв’язку із виходом на заслужений відпочинок оголосити ПОДЯКУ Кравчук Ользі Іванівні. Спокою, миру, злагоди та благополуччя Вам, шановна Ольго Іванівно, на подальші роки.

 

Овсійчуку Роману Миколайовичу – лікарю-кардіологу кардіологічного відділення №1

Від пацієнтки Скорик Л.Є. 07.04.2016

 

Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Чеховичу Гергію Георгійовичу – завідувачу обласним центром артрології

Від вдячних пацієнтвів палати №10 (Мислінчук О.Б., Степанюк С.В., Валтаг О.В.,Ткачук Г.) 04.04.2016 р.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №3

Від вдячних пацієнтів Кульчицького С.Я., Вознюк О.А., Панасюк А.Ф., Яковишин О.І., Кузьменко А.П., Вороницького Ю.О.) 06.04. 2016 р.

 

Гаврищаку Сергію Йосиповичу – завідувачу відділення ендоскопії ультразвукової та функціональної діагностики,

сестрі медичній ендоскопічного кабінету Пігаль Наталії

Від вдячної пацієнтки ЮБуюняк Р.В. 04.04.2016

 

Всьому колективу обласного клінічного гепатологічного центру, а собливо

Мартинюк Галині Андріївні – завідуючій центром

Від вдячних пацієнтів (Онуфрійчук С.Д., Матвійчук О.М.,Сиротюк І.Й., Клаповщук М.Б., Гнатишак М.В.) 05.04.2016 р

 

Всьому колективу травматологічного та фізіотерапевтичного відділень, а особливо

Нарсії Валентину Івановичу – завідувачу травматологічним відділенням

Наумчуку Вячеславу Васильовичу – завідувачу травмпунктом

Харитонюк Раїсі Олександрівні – заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

Гусак Софії Порфирівні – медсестрі кабінету ЛКК

Смірновій Євгенії Вікторівні – лікарю-фізіотерапевту

Від пацієнта Мишенко О.Б. 16.03.2016

 

Всьому колективу центральної міської лікарні, а особливо

Кучеруку Євгенію Філімоновичу – головному лікарю

Шемейко Жанні Василівні – лікаорю0дерматовенерологу

Дичач Юлії Анатоліївні – дільничому лікарю-терапевту поліклініки №1

Від пацієнта Апанасенко Ю.В. 16.03.2016

 

Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а особливо

Жилінському Андрію Петровичу – завідувачу ургентним хірургічним відділенням

Від пацієнтів палати №2 хірургічного відділення (ургентного) (Мельничука В.Я., Кирилюка Я.М.,Козака Я., Базарного В.М.) 16.03.2016

 

Подяка громадська молодшій медичній сестрі хірургічного відділення (ургентного) Брижицькій Антоніні Макарівні – людині з невичерпною енергією та з чарівною посмішкою на обличчі. Добрій, турботливій, з почуттям гумору і щоденним позитивним настроєм. Людині небайдужої до проблем інших. Там, де Ви, там завжди , там завжди сміх, радість, гарні спогади про минуле і віра в майбутнє. Ваші слова вселяють надію і бажання жити далі. Шановна Антоніно Макарівно, щиро дякуємо Вам за активну моральну підтримку людей, що перебувають у лікувальному процесі, і за все, що Ви для нас робите. Здоров’я Вам на довгі роки. Бережіть себе, бо Ви дуже потрібні людям. З повагою вже здорові бувальці з палати №3 07.02-13.02.2016р.

 

Всьому колективу стоматологічного(ЩЛХ) відділення

від вдячного пацієнта Кирилюка Віталія Олександровича від 25.03.15

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Дацуну Анатолію Сидоровичу – лікарю-кардіологу

Васечко Тетяні Ігорівні – сестрі медичній старшій

Від пацієнта палати №6 Радовенчик В.С. від 25.03.16

 

Всьому колективу загально-терапевтичного відділення , а особливо

Баран Галині Володимирівні – завідуючій відділенням

Пасічник Тетяні Олександрівні -лікарю-терапевту

Базок Наталії Олександрівні – лікарю-терапевту

Від пацієнта Синяк Г.Н. 23.03.16

 

Дорошенку Сергію Васильовичу – завідувачу інфекційним відділенням для дорослих

від пацієнта Лопушевського І.О. 22.03.16

 

Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Чеховичу Георгію Георгійовичу – завідувачу відділенням

Башинській Антоніні Аркадіївні – старшій медсестрі

Від пацієнтки Арцишевської В.І. 18.03.2016

 

Медсестрам фізіотерапевтичного відділення:

Радюк НадіїЄвгеніївні

Шемчук Ірині Василівні

Від пацієнтки Лаврик О.Г. 22.03.16

 

Всьому колективу загально-терапевтичного відділення, а особливо

Пасічник Тетяні Олександрівні – лікарю-терапевту

Власюк Лесі Григорівні – медсестрі процедурного кабінету

Від пацієнтки Паршіної Л.В.

 

Білоус Тетяні Володимирівні – лікарю-ревматологу поліклініки №1

від пацієнтки Артамоновій Є.П. 25.03.16

 

Всьому колективу нейрохірургічного відділення

від пацієнта палати №12 Павленко О.О. 19.03.16

 

Всьому колективі центральної міської лікарні, а особливо

Головному лікарю Кучеруку Євгену Филимоновичу

від Митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Завідувачці відділення Бурачинській Оксані Ростиславівні

Лікарю-кардіологу Мельнику Олександру Романовичу

Лікарю-кардіологу Кривку Ігорю Степановичу

Лікарю-кардіологу Мовчан Галині Яківні

Від родини пацієнта Гливчуків 04.03.16

 

Співробітникам фізіотерапевтичного відділення

Медсестрі Радюк Надії Євгеніївні

Медсестрі Юхимчук Лесі

медсестрі Вайнер Інні

медсестрі Оленчук О.С.

медсестрі Горчак І.Ф.

медсестрі Геращенко Р.Т.

від пацієнтки Омелянюк В.А. 04.03.16 р та пацієнтки Тимощук І.І. від 04.03.16, пацієнта Доманського І.І. від 04.03.16

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Завідувачці Варварук Зінаїді Дмитрівні

Лікарю Ігнатюк Тамарі Йосипівні

Сатршій медсестрі Бахіревій Вірі Павлівні

Від пацієнтки Омелянюк В.А. від 04.03.16р.

 

Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

Завідувачу відділення Чеховичу Георгію Георгійовичу

Від Домославського І.І. від 04.03.16

 

Завідуючій денним стаціонаром поліклініки №1 Момонт Вірі Борисівні

від пацієнтки Турчиної Світлани Ростиславівни від 03.03.16 р.

 

Співробітникам лікарні:

Харитонюк Раїсі Олександрівні – заступнику головного лікаря

Багіній Вікторії Іванівні – лікарю-офтальмологу

Болячевець Мирославі Костянтинівні – головній медсестрі

Ліценбергер Світлані Василівні – акушерці

Новак Лесі Миколаївні – лікарю-дерматологу

Всім співробітникам лабораторії

Від пацієнтки Омелянюк В.А. від 03.03.16

 

Денисенко Галині Йосипівні – дільничому лікарю-терапевту

Орел Олені Лукашівні – Сестрі медичній кабінету інвалідів ВВВ

Від інвалідів: Дерибон П.Ф., Демчук Т.П. від 01.03.16

 

Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінськму Андрію Петровичу – завідувачу відділення

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Від вдячних пацієнтів: Кобелева Ю. від 02.03.16, пацієнтів: Соколовської Галини, Романюк Олександри, Ющик Галини, Полюхович Юлії, Маркирян Валентини від 28.02.16, пацієнтів: Данилицька Н.В., Мегкало Е.А., Червонюк М.Г., Маккаєва І.С. від 28.02.16

 

Окрема щира подяка молодшій медичній сестрі інфекційного відділення для дорослих Онищук Жанні та всьому відділенню нейрохірургії « Бог послав Ангелів, щоб врятувати нашого сина Сергія Дяка після тяжкої аварії біля смт Березне. Тоді, коли ми- батьки, не знали про біду, першим Ангелом виявилася працівник центральної міської лікарні – молодша медична сестра інфекційного відділення для дорослих Онищук Жанна. Коли 06.01.2016 ввечері перед Різдвом всі поспішали до своїх домівок, віруюча сім’я цієї жінки не проїхала повз нашого синочка, який у важкому стані лежав на мерзлій землі. Взявши на руки, вони вкрили його своєю ковдрою. Більше двох годин чекали швидку допомогу ( карета швидкої допомоги їхала із м.Рівне) і сім’я Жанни Онищук весь час була поруч нашого сина. Дуже дякуємо Жанні за добре серце та милосердя.

Щиро дякуємо всім співробітникам палати інтенсивної терапії та всьому відділенню нейрохірургії, які Ангелами вдень і вночі доглядали та лікували нашого синочка в палаті реанімації та у відділенні нейрохірургії. Нехай люблячий Господь дасть вам здоров’я і поблагословить вас усіх бути добрими Ангелами – допомагати людям.З щирою вдячністю та подякою сім’я Сергія Дяка. 29 лютого 2016 року

 

Всьому колективу хірургічного відділення (ургентного), а особливо

Жилінському Андрію Петровичу – завідувачу відділення

Жилінському Петру Павловичу – лікарю-хірургу

Від пацієнта Паш В.В. та пацієнтів Котяк К., Малошик І., Марчук В.Савченко Т.. Фурман, Гурчик від 24.02.16р.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1, а особливо

Кривку Ігорю Степановичу – лікарю-кардіологу

Від пацієнтаОмельчукаР.У. 26.0216

 

Щира подяка та вітання зі святом весни всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Варварук Зінаїді Дмитрівні – завідувачці відділення

Бичковій Аллі Миколаївні – лікарю-терапевту

Від пацієнтів палати №4 та №5: Ложко В.К., Кравчука М.А., Кузьмича С.К.,Кирилюка К.І., Сенкевіч Г.В., Козяр О.А.

 

Всьому колективу денного стаціонару поліклініки №1 а особливо

Момонт Вірі Борисівні – завідувачці відділення

Від пацієнтки Стельмах Г.І. 26.02.16

 

Лікарю-кардіологу кардіологічного відділення №2 Дацуну Олегу Анатолійовичу

Від пацієнта Чуб В.А. від 25.02.16

 

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а собливо

Радюк Н.Є. – сестрі медичній

Солончук С.В. – сестрі медичній

Машаненковій В.В. – сестрі медичній

Кирилюку А.Є. – сестрі медичній

Федорчук І.М. – сестрі медичній

Геращенко Р.Г. – сестрі медичній

Тимощук Ю.В. – сестрі медичній

Від пацієнта Дилець Л.В. від 18.02.16

Від пацієнта Сащук А.Д, від 23.02.16

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані Ростислаівні – завідувачу відділення

Шевчук Ользі Петрівні – старші медсестрі

Лемешко В.В., Кухарчук Л.П., Честковську О. – медсестер відділення

Від пацієнтів Симончук В.І., Терлецької І.С.. Чернюк С.Я. 19.02.16р.

 

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення, а особливо медсестрам:

Солончук С.В.

Тимощук Ю.В.

Вайнер І.С.

Машаненковій В.В.

Від пацієнтки Робейко О.І. 17.02.16 та пацієнта Левіца В.В. 18.02.16

 

Всьому колективу фізіотерапевтичного відділення від хворого Гапонюка Ю.О. 09.02.16

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

Ігнатюк Тамарі Йосипівні – лікарю-терапевту

Від хворої Бортнік Г.Т. 16.02.16

 

Всьому персоналу терапевтичного відділення №1, а особливо

лікарю-терапевту Ігнатюк Тамарі Йосипівні

Лікарю-терапевту Бичковій Аллі Миколаївні

сестрам медичним процедурного кабінету Рибчук Л.В., Полюхович І.М., Кухарчук О.А.

від пацієнтів палати №6: Калашник Р.В., Михальчук Н.В., Стасюк А.М., Горнович М.В., Махнюк В.В., Кобель Д.І.

 

Всьому колективу травматологічного відділення, а особливо

Завідуючому відділенням Нарсії Валентину Івановичу

Від сім,ї пацієнта Опарасюка І.І. 09.02.2016 р

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №2, а особливо

Завідуючому відділенням Сірку Василю Андрійовичу

Сестрі медичній старшій Васечко Тетяні Ігорівні

від пацієнта Горчак В.І. 10.02.2016 р.

 

Всьому колективу хірургічного відділення (планового), а особливо

Завідуючому відділенням Васкулу Дмитру Михайловичу

Лікарю хірургу Скорейку Сергію Михайловичу

Старшій сестрі медичній Прокопчук Інні Миколаївні

Від вдячних пацієнтів 3 палати (Троханенко О.М., Ткаченко Н.І., Шевчук М.І., Михальчук І.П.) 12 лютого 2016 р

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №3 для хворих з порушенням ритму серця, а особливо

Матвійчук Аллі Василівні – завідуючій відділенням

Від Президента Рівненського обласного благодійного фонду «Відвага»

 

Всьому керівництву лікарні , колективу фізіотерапевтичного відділення, керівництву лікарні, а особливо сестрам медичним:

Оленчук О.С.

Тимощук Ю.В.

Вайнер І.С.

Геращенко Р.С.

Від пацієнта Костренка Є.Є.(29.01.16)

 

Сестрі медичній поліклініки №1 по обслуговуванню інвалідів ВВВ Орел Олені Лукашівні

Від вдячних пацієнтів Чайкун Г.Ю, та Робійчук С.І.

 

Всьому колективу кардіологічного відділення №1 для хворих на інфаркт міокарда, а особливо

Бурачинській Оксані Ростиславівні – завідуючій відділенням

Кривку Ігорю Степановичу – лікарю-кардіологу

Мовчан Галині Яківні – лікарю-кардіогогу

Фітьо Олегу Богдановичу – лікарю-кардіологу

Шевчук Ользі Петрівні – сестрі медичній старшій

Від пацієнтки Федорчук В.С. (03.02.16 )

 

Всьому колективу обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру , а особливо

Завідуючій обласним лікувально-діагостичним гепатологічним центром Мартинюк Галині Андріївні

 

Всьому колективу обласного центру артрології та відновного лікування, а особливо

лікарю-невропатологу Дячук Лідії Іванівні

сестрі медичній процедурній Глущик Світлані Степанівні

 

Лікарю-травматологу Юкішу Роману Ярославовичу

 

Всьому колективу поліклініки №1, а особливо

лікарю-ендокринологу Вашенюк Наталії Олександрівні

сестрі медичній урологічного кабінету Залужній Євгенії Лаврентіївні

лікарю-урологу Брічуку Олександру Борисовичу

сестрі медичній Робейко Галині Олександрівні

акушерці Ліценбергер Світлані Василівні

сестрі медичній Захарко Олені Іванівні

 

Всьому колективу терапевтичного відділення №1, а особливо

завідуючій відділенням Варварук Зінаїді Дмитрівні

сестрі медичній старшій Бахіревій Вірі Павлівні

 

Співробітникам фізіотерапевтичного відділення

сестрі медичній по масажу Віктору Івановичу

сестрі медичній по масажу Петролюк Ірині Миколаївні

сестрі медичній по масажу Яцкову Андрію Анатолійовичу

 

Всьому колективу хірургічного відділення (планового) а особливо

заступнику головного лікаря з хірургічного розділу роботи лікарю-хірургу Дундюку Ігорю Вячеславовичу

лікарю-проктологу Куроченку Юрію Васильовичу

Всьому колективу кардіологічного відділення №2

Завідуючому відділенням Сірку Василю Андрійовичу

Лікарю-кардіологу Кушніру Роману Петровичу

Лікарю-кардіологу Овсійчуку Роману Миколайовичу

Сестрі медичній старшій Васечко Тетяні Ігорівні

 

Всьому колективу нейрохірургічного відділення, а собливо

Кучеруку Олександру Євгеновичу – лікарю-нейрохірургу