КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Медицина міста впевнено тримає свій фронт

12 травня міський голова Рівного Олександр Третяк:

  • Відвідав Рівненську центральну міську лікарню, аби переконатися, що медицина міста впевнено тримає свій фронт. Приємно, що у закладі готові до різних сценаріїв розвитку подій. Із початку війни ЦМЛ взялася за ґрунтовне оновлення умов надання медичних послуг. Спершу тут підготували палати, в яких зможуть надавати допомогу постраждалим у випадку бойових дій. А тепер провели ремонт підвальних приміщень. Нині це — повноцінна частина медичної установи.

Тут удосконалили систему електропостачання, облаштували повноцінну операційну та кілька палат. Усі оснащені не гірше, аніж основні відділення, мають підведений кисень до ліжок, підготовлену апаратуру. Подбали про стерильність! Не забули й про санвузли та місця для легких хворих, які можуть перечекати тут повітряну тривогу.

Наші медичні заклади — це зразок самовідданої праці, роботи на випередження і готовності до будь-яких ситуацій. Про це особисто сказав головному лікарю Євгенію Кучеруку і подякував за роботу! Упевнений, здоров’я рівнян — у надійних руках!