КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Лікар-кардіолог взяла участь у міжнародному майстер-класі «Ультразвукова діагностика невідкладних станів»

    ЄДИНА ПРЕДСТАВНИЦЯ З РІВНОГО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ МАЙСТЕР-КЛАСІ
    Лікар-кардіолог відділення інтервенційної радіології та реперфузійної терапії Рівненської центральної міської лікарні Ілона Бондарук відвідала дводенний майстер-клас «Ультразвукова діагностика невідкладних станів».
Майстер-клас показали викладачі та лікарі Польщі та США. Лікарка зізнається, що вперше взяла участь у міжнародному заході, який відбувся англійською мовою. Кількість місць була обмежена, проте Ілона Бондарук потрапила до групи середнього рівня. У майстер-класі взяли участь представники Львівщини та Київщини. Лікарка займається ультразвуковими дослідженнями серця, проводить трансторакальне та трансезофагеальне УЗД серця, тому обмін думками та досвідом був для неї дуже важливим. Тим більше, що акцент ставили на практичних заняттях.
– Стосовно УЗД серця, то я удосконалила свої навички. Там досліджували патології невідкладних станів. Ми робили УЗД легень, внутрішніх органів, ока, основних судин. Досліджували тромбоз, що загрожує життю. Спочатку вчилися на здорових людях, аби побачити показники, що перебувають у нормі. Потім лікарі показували свої клінічні випадки, що траплялися в їхній практиці, – розповіла Ілона Бондарук.
Після проходження майстер-класу лікарка отримала сертифікат міжнародного зразка. Наступного року організатори теж запланували такий захід, оскільки, за їхніми словами, бачать від цього конкретний ефект.

( Алла Сищук )