КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Кардіологічна конференція. Актуальне. Короткий огляд

7-8 червня в Житомирській області пройшла конференція для лікарів кардіологів «Новини в аритмолого-артеріальній гіпертензії та коронарній хворобі серця». Даний захід зібрав лікарів з чотирьох областей: Вінницької, Київської, Житомирської та Рівненської областей. Серед не чисельних делегатів від м. Рівного відвідати дану конференцію випала нагода Оксані Ростиславівні Бурачинській – завідувачці кардіологічним відділенням №1 гострої коронарної недостатності та інфаркту міокарда КНП «Центральна міська лікарня» РМР.

Оксана Ростиславівна поділилась, що основна увага приділялась питанням показів та доцільності проведення стентувань у хворих зі стабільною стенокардією напруги; можливостям покращення якості життя таких пацієнтів. Питанням доцільності призначень препаратів, що знижують рівень артеріального тиску у різні періоди доби. Перегляду різних нових медичних препаратів, їх комбінацій, а також розглядали особливості підбору призначень пацієнтам із серцевою недостатністю, яким не рекомендовано хірургічне втручання. Важливим був перегляд нових світових досліджень, препаратів, тенденцій у кардіології за квітень – травень місяць від спеціаліста, що відповідає за даний спектр роботи, кардіолога, консультанта відділу маркетингу Берлін-Хемі Менаріні Ащеулова Євгенія Леонідовича.

Загалом дуже приємні враження від заходу: цікаво продумана організація, спілкування з колегами, а основне – актуальне інформаційне наповнення необхідне для ефективної роботи.