КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Із робочим візитом завітала команда ВООЗ в Україні

   31 серпня, до КНП «Центральна міська лікарня» РМР із робочим візитом завітала команда ВООЗ в Україні, зокрема Др. Ярно Хабіхт представник ВООЗ в Україні та Дмитро Осін технічний спеціаліст Бюро ВООЗ в Україні, тісна співпраця з якими розпочалась від початку COVID-пандемії. Саме тоді, під час зростання кількості хворих, госпіталізацій та потреби їх киснезабезпечення, лікарні було надано велику підтримку. Завдяки співпраці і влади міста, адміністрації, медиків лікарні із представниками організації, які максимально уважно ставились до потреб закладу в медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту, проблем терапії, киснезабезпечення, лікарні було надано кисневі резервуари. Також заклад отримав необхідне обладнання для роботи з важкими пацієнтами, що перебували у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Представники Бюро ВООЗ, ознайомившись із ситуацією, в ході декількох попередніх візитів високо оцінювали роботу нашого закладу по боротьбі з COVID-19, були приємно вражені показниками найнижчої летальності в Україні та високим професійним рівнем лікарів. Нині здійснюючи інспектування Др. Ярно Хабіхт зазначив:
– Я радий сьогодні перебувати в цій лікарні та чути від головного лікаря, які поліпшення відбувалися в лікарні за останні роки і почути від мера, які пріоритети ставились у боротьбі з COVID-19. Це була дуже важлива співпраця між нами з одного боку, що стосувалось кисню, що було сконцентровано 10 тис. літрів кисню в одній точці, також це було різне обладнання для відділень екстреної допомоги: різні монітори, все, що потрібно для роботи лікарів. Коли ми запитали головного лікаря, що найважливіше із змін, які відбулися за останні 30 років, він сказав – найважливіше це люди, те що вдалося зібрати таку команду. І що ми бачимо із 24 лютого із часу вторгнення Російської федерації, ми бачимо, що працівники медицини – це герої, вони допомагають не тільки з ковідом, але і в будь-яких інших станах… І ми, ВООЗ допомагаємо на скільки це можливо… Але перш за все хочеться подякувати усім медичним працівникам Рівненщини за останні роки роботи і ця наша спільна робота буде продовжуватись далі.
Ми, в свою чергу, висловлюємо щиру подяку за усю надану допомогу та підтримку ВООЗ, її представникам, міському голові, команді міста, сподіваємось на подальшу злагоджену успішну співпрацю, адже маємо ще багато робочих планів.