КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Із Днем Конституції України!

   Із Днем Конституції України!
   28 червня 1996 року — дата історичного голосування. Це єдине свято, яке закріплене в самій Конституції. А весь чинний       Основний Закон складається з 15 розділів і 161 статті.
   З усіх пострадянських республік Україна ухвалила Конституцію останньою. А міжнародне співтовариство визнало її однією з найдемократичніших у світі. За допомогою Конституції кожен президент України складає присягу на вірність народу, поклавши руку на неї й Пересопницьке Євангеліє.
   Чому це свято для нас важливе? Бо це – утвердження нашої незалежності, правова основа нашої державності, це закріплення наших прав і свобод. Це те, до чого йшов наш народ віками: пригнічений, знедолений, але незламний.
28 червня 1996 року Конституція України раз і назавжди закріпила те, проти чого сьогодні виступає наш ворог: наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, мову, національну ідентичність, гарантії в забезпеченні прав людини та громадянина, наше бажання бути членами міжнародної спільноти.
   Сьогодні ворог посягає на основні цінності нашого народу, проте разом із Збройними силами України ми будемо захищати та виборювати своє.
       З Днем Конституції України! Слава Україні!