КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Відділення інтервенційної радіології(кардіології) та реперфузійної терапії

Овсійчук Роман Миколайович завідувач відділення, лікар інтервенційний кардіолог

Історія розвитку рентгенендоваскулярної служби в ЦМЛ м. Рівне бере свій початок з 2004 року, коли завдяки сприянню Маріана Зембали, директора Силезького центру серцевих захворювань у м. Забже (Польща) та головного лікаря ЦМЛ м. Рівне Кучерука Є.Ф. в лікарні з’явився перший ангіограф, переданий нашими польськими колегами, як гуманітарна допомога. Були організовані курси стажування на робочому місці в кардіохірургічній клініці м.Забже для лікарів (Кривко І.С., Помогов Ю.М.) та медичних сестер (Петришина Л.К.), після закінчення яких почалася щоденна рутинна робота- проведення коронарографій та стентування коронарних артерій. Наші лікарі одні з перших на Західній Україні оволоділи цією методикою та одні з перших почали стентувати хворих на гострий інфаркт міокарда в перші години від початку хвороби. Також в умовах рентгенопераційної проводилися операції з імплантації ШВР; периферичні ангіографії, постановка кава-фільтрів, церебральні ангіографії (Самойлик Ю.В.).

Наступний етап розвитку служби (2013 р.) знову ж таки був пов’язаний з допомогою польських колег з м. Забже (М. Зембала) у вигляді передачі ще одного ангіографа, за допомогою якого рятують життя пацієнтам і дотепер.

Впродовж 2017 року у співпраці МОЗ України та європейської громадської ініціативи Stent for life було розроблено цілу низку нормативно-правових актів, які тепер забезпечують системну та скоординовану роботу усіх необхідних для порятунку людини з інфарктом служби- швидкої, мед.персоналу та реперфузійних центрів (відділень).

З 02.05.2018 року в ЦМЛ м. Рівне розпочало свою роботу відділення інтервенційної радіології (кардіології) та реперфузійної терапії, яке надає невідкладну  допомогу хворим на гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST в режимі 24/7/365 ( 24 години на добу, 7 днів на тиждень, протягом року).

В складі відділення працюють: інтервенційні кардіологи ( Овсійчук Р.М., Кривко І.С., Фітьо О.Б.), лікарі кардіологи палати інтенсивної терапії ( Мельник О.Р., Данильчук І.І., Качановська Н.Б., Мовчан Г.Я., Кушнір Р.П., Бондарук І.В.).

Данильчук Ірина Ігорівна лікар кардіолог
Мовчан Галина Яківна, лікар кардіолог
Фітьо О.Б. лікар інтервенційний кардіолог
Бондарук Ілона Володимирівна, лікар кардіолог.
Кривко Ігор Степанович, лікар інтервенційний кардіолог

 

 

 

 

 

 

Мельник Олександр Романович, лікар кардіолог
Кушнір Роман Петрович, лікар кардіолог

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділення розгорнуто на 10 ліжок з палатою інтенсивної терапії та палатами для хворих перед та після коронарографії. На  даний момент у відділенні функціонують дві рентгенопераційні. Завдяки урядовій програмі співфінансування з державного та місцевого бюджетів в ЦМЛ м. Рівне було придбано стаціонарну ангіографічну систему Philips Allura Xper FD 10, облаштовано нову рентгенопераційну для надання ургентної допомоги хворим на інфаркт міокарда в перші години. Також у відділенні проводяться:

  •  планові коронарографії;
  •  стентування коронарних артерій;
  •  імплантація ШВР;
  •  церебральні ангіографії та стентування сонних артерій;
  •  периферичні ангіографії;
  •  постановка кава фільтрів;
  • емболізації.   

У відділенні надається безкоштовна допомога при гострому інфаркті міокарда згідно пакету медичних гарантій.

Крім того завдяки міській програмі запобігання серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань для жителів міста Рівне отримано безкоштовне приладдя для проведення планових коронарографій та стентувань.

Тел. відділення: 0975542595

Електронна пошта: virtart2018@ukr.net

Адреса: м. Рівне, вул. М.Карнаухова, 25А. Відділення знаходиться на 2 поверсі хірургічного корпусу.