КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Відділення загальної неврології

Відділення загальної неврології розраховане на 30 ліжок, працюють висококваліфіковані лікарі та медсестри вищої категорії.

Наприкінці 2001р. створено відділення Загальної неврології на 30 ліжок, яке очолила зав.відділення Циплінська Н.М. лікар вищої категорії та старша медична сестра Михальчина Олена Володимирівна – медична сестра – вищої категорії.

Завідувачка відділенням – Сисоєва Наталія Вячеславівна

Працюють лікарі з вищою категорією Сисоєва Н.В., Киселюк І.М.

З 2016р. Завідуючу відділенням призначено Сисоєву Н.В.

Процедурні м\с:  Молчанович Алла, Гаркуша Наталія.

Палатні м\с: Ляховенко Оксана, Стяжкіна Тетяна, Голуб Оксана, Гаврилюк Катерина, Ящук Анна.

Молодші палатні м\с: Крючок Олена, Ворожбит Оксана, Боковець Алла, Олексійовець Марія., Холод Ірина, Адамюк Олена.

Молодші процедурні м\с: Ковальчук Світлана,  Сергійчук Олена.

Медреєстратор відділення: Ярмолюк Анастасія

 

 

Киселюк Іванна
Старша медична сестра Михальчина Олена Володимирівна.

У відділенні успішно лікуються дегенеративно дистрофічні захворювання хребта, неврити, невралгії трійчастого нерву, плексити, нейроінфекційні захворювання (у тому числі: герпетичні ураження ЦНС, лайм-бореліоз з ураженням ЦНС), демієлінізуючі захворювання, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, судомні синдроми, наслідки перинатальних уражень нервової системи, вегето-судинні дистонії, судомні синдроми та інші.

Лікарі надають невідкладну допомогу для ургентних хворих та планове та відновне лікування хронічних хворих.

Проводиться діагностична люмбальна пункція зі здачею ліквору на загальні аналізи та ПЛР до нейровірусів, токсоплазмозу. Діагностуються складні захворювання ЦНС такі як: ДЗЦНС, БАС, пухлини головного мозку, міастенія, вірусні енцефаліти та інші.

Лікарі застосовують сучасні методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, володіють постановкою ГРТ, лікувальних блокад по біологічно активних точках при дегенеративних захворюваннях хребта, невритах, використовують довенне введення імуноглобулінів. Сучасна лабораторія з обстеженням на нейровіруси та всі інші необхідні аналізи допомагає у лікуванні хворих.

Лікарі відвідують міжнародні, всеукраїнські конференції, постійно підвищують свій професійний рівень та впроваджують новітні міжнародні протоколи лікування хвороб.

Колектив завжди ставиться з любов’ю до пацієнта та знаходиться усі можливі способи для комфортного перебування у відділенні. У нас створені зручні умови для хворих у палатах.