КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) – потужне відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР, що надає цілодобову ургентну допомогу жителям міста та області.

Завідувач відділення Королюк Валентин Олександрович

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії здійснює комплекс заходів щодо підготовки та проведення загальної анестезії (наркозу) та регіональної анестезії при планових та ургентних оперативних втручаннях, діагностично-лікувальних процедурах, відновлення, корекцію, і підтримання порушених функцій життєво-важливих органів і систем у хворих, які виникли внаслідок захворювання, травм, операційного втручання та ін. причин.

Розраховано на 12 ліжок. У відділенні проведено сучасний ремонт, проведену систему медичних консолів, обладнано новими меблями, а також сучасною апаратурою.

Очолює відділення Заслужений лікар України, лікар-анестезілог вищої кваліфікаційної категорії Королюк Валентин Олександрович.

Старша сестра медична – Радовенчик Тамара Іванівна, сестра медична – анестезист вищої кваліфікаційної категорії.

У штаті відділення працюють висококваліфіковані фахівці: 19 лікарів, з них 11 мають вищу кваліфікаційну категорію, двоє – першу кваліфікаційну категорію, двоє – другу кваліфікаційну категорію та троє лікарів-спеціалістів без кваліфікаційної категорії; середній медичний персонал налічує 18 медичних сестер та 11 анестезистів.

Шмігач Микола Миколайович
Шрам Олег Михайлович
Бураков Павло Миколайович
Дзюба Людмила Володимирівна
Захарук Андрій Сергійович
Зеленюк Тетяна Володимирівна
Б`ялковський Андрій Олександрович
Озірський Віталій Олександрович
Огінський Андрій Григорович
Пєлєньова Юлія Леонідівна
Рибак Олег Васильович
Труш Ігор Олегови
Слесаренко Тетяна Миколаївна
Єремеєв Валерій Миколайович
Пирог Віктор Володимирович
Дейнека Ігор Вікторович

 

Відділення оснащене сучасним устаткуванням для цілодобового моніторингу за життєво-важливими функціями пацієнтів, а також сучасною апаратурою для проведення вентиляції легень, в тому числі вентиляторами преміум-класу, апаратурою для використання сучасних методів детоксикації – «Гемофенікс» та поліфункціональною системою для ниркової замісної терапії та плазмотерапії multiFiltrate.

Саме у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії сконцентровані найбільш важкі хворі, які госпіталізовані за екстреними показами. ВАІТ в цілодобовому режимі здійснює висококваліфіковане анестезіологічне забезпечення планових та екстрених хірургічних втручань, проводить інтенсивну терапію та реанімаційні заходи пацієнтам, які перебувають у критичних станах, з застосуванням сучасних методів лікування та моніторингу, а також інтенсивну післяопераційну терапію.

 

 

 

 

 

 

У зв’язку із розповсюдженням COVID-19, відділення час від часу перепрофільовують для лікування тяжких пацієнтів з коронавірусною хворобою та її ускладненнями для максимально ефективного надання медичної допомоги тяжким хворим.