КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Травматологічне відділення

Відділення травматології та ортопедії Рівненської міської лікарні цілодобово надає кваліфіковану медичну допомогу хворим з переломами, вивихами та іншими травмами. У відділенні є 60 ліжок, сучасне обладнання для проведення операцій різної складості у разі винекнення травм. Персонал відділення надає широкий спектр послуг: від невідкладної допомоги при переломах, вивихах, ранах до проведення планових оперативних втручань.

Послуги

Окрім оперативного лікування переломів довгих трубчастих кісток, внутрішньосуглобових переломів будь-якої локалізації, у відділенні проводяться складні оперативні втручання при важких множинних переломах кісток тазу, травмах кисті та наслідках цих травм.

Лікарі відділення успішно виконують оперативні корекції вісі сигментів кінцівок при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів, а також ендопротезування суглобів в плановому порядку.

Разом з реаніматологами, нейрохірургами, загальними хірургами та лікарями іншого профілю, травматологи надають допомогу хворим з важкими політравмами. Важливою умовою при наданні допомоги таким хворим є вміння лікарів злагоджено працювати в одній команді.

Травматологи нашого відділення проводять медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування хронічних захворювань опорно-рухового апарату. Персонал також надає допомогу паціентам з покусами та проводить екстренну профілактику сказу.

Відділення забезпечене необхідними сучасними засобами для проведення оперативного лікування різних травм. Для цього використовуються сучасні металофіксатори, які представлені на ринку України. Використовуються сучасні засоби рентгенологічного контролю, згідно з вимогами травматологічної практики.

Як проходить лікування

Лікування пацієнтів складається з декількох етапів:

 1. Підготовчі процеси до оперативного втручання: лабораторні та інструментальні обстеження, корекція супутньої патології, передопераційне фармакологічне лікування.
 2. Проведення оперативного втручання.
 3. Відновне лікування в ранньому та пізньому післяопераційному періоді.

*лікарі відділення також надають планову медичну допомогу: після обстеження в поліклініці за місцем проживання, хворий отримує направлення на госпіталізацію в травматологічне відділення

Про травматологічне відділення

Завідувач відділенням Нарсія Валентин Іванович

Відділення травматології та ортопедії функціонує вже 70 років: наші лікарі мають великий досвід в ургентному та плановому лікуванні травм. Щороку ми проводимо в середньому 1300 оперативних втручань різної складності.

Очолює відділення Нарсія Валентин Іванович, лікар з вищою кваліфікаційною категорією, Заслужений лікар України, національний викладач асоціації остеосинтезу.

 

 

 

 

 

 

У відділенні травматології та ортопедії працюють 12 лікарів-ординаторів згідно з графіком ротації.

Лікарі:
 • Пилипчук Олександр Михайлович: стаж – 23 роки, кваліфікаційна категорія – вища.
 • Ромчук Петро Михайлович: стаж – 25 років, кваліфікаційна категорія – вища
 • Коваль Роман Ярославович: стаж – 30 років, кваліфікаційна категорія – вища.
 • Юкіш Роман Ярославович: стаж – 10 років, кваліфікаційна категорія – перша.
 • Копель Михайло Олександрович: стаж – 11 років, кваліфікаційна категорія – перша.
 • Тригуб Тарас Володимирович: стаж – 5 років, кваліфікаційна категорія – друга.
 • Гончарук Григорій Віталійович: стаж – 20 років, кваліфікаційна категорія – вища.
 • Діжурко Олександр Сергійович: стаж – 12 років, кваліфікаційна категорія – друга.
 • Сац Володимир Володимирович: стаж – 4 роки.
 • Коваль Роман Романович: стаж – 4 роки.
 • Чафонов Микола Ігорович: стаж – 4 роки.
 • Гордій Ілля Сергійович: стаж – 1 рік

Середній медперсонал очолює Тригуб Наталія Миколаївна. Під її керівництвом працює 15 медичних сестер.

Будні травматологічного відділення

Всі працівники відділення віддані своїй справі та досконало знають свою роботу. Лікарі-травматологи вміло лікують переломи, вивихи, політравми тощо. Вони постійно займаються самоосвітою, беруть участь в конференціях, семінарах, проходять професійні курси в Україні та за кордоном.

У відділенні працює висококваліфікований середній та молодший медперсонал: медсестри, операційні медсестри, санітари, гіпсові техніки та інші спеціалісти. Без їхньої роботи якісне проведення оперативних втручань, ведення післяопераційного періоду та реабілітація пацієнтів була б неможливою.

Контактний телефон: 096-167-79-83

Е-mail: traumarvcml@ukr.net