КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Терапевтичне відділення №1

Завідувачка відділенням Варварук Зінаїда Дмитрівна

Терапевтичне відділення № 1 функціонує на 45 ліжок, з яких 10 призначені для лікування хворих пульмонологічного профілю. Відділення повністю укомплектовано лікарями, медичними сестрами та молодшим медичним персоналом. Відділення очолює Зінаїда Дмитрівна Варварук – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи більше 30 років.

Також у відділенні працюють лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії Бичкова Алла Миколаївна, стаж роботи 45 років;
лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії Ігнатюк Тамара Йосипівна, стаж роботи більше 25 років;
лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії Гаврилюк Вікторія Григорівна, стаж роботи більше 20 років.
Медичні сестри є великою силою та допомогою лікарям у лікуванні хворих. За роботу середнього та молодшого медичного персоналу відповідає старша медична сестра вищої категорії Кузьмич Алла Миколаївна.

На стаціонарне лікування у відділення приймаються пацієнти з недугами нирок, суглобів, захворюваннями органів дихання, системними захворюваннями, цукровим діабетом, отруєннями різної етіології, тощо. Також у відділення госпіталізуються хворі для діагностики та встановлення діагнозу, якщо це неможливо на догоспітальному етапі.

Відділення оснащено системою постійної подачі кисню для пацієнтів з дихальною недостатністю. Також є палата постійного динамічного спостереження за станом пацієнтів із захворюваннями органів дихання та цілодобового моніторингу життєво важливих показників. Іншими словами, ми даруємо друге, вільне дихання нашим пацієнтам.

Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Бичкова Алла Миколаївна
Лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії Ігнатюк Тамара Йосипівна
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії Гаврилюк Вікторія Григорівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Терапевтичне відділення КНП «ЦМЛ» РМР працює під девізом: «Наша мета – Ваше здоров′я».

Наш телефон: +380970309006