КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Профспілка

Голова профспілки, ЛОР, лікар вищої категорії Приварський_Анатолій

У Рівненській центральній міській лікарні діє первинна профспілкова організація, яка є організаційною ланкою Всеукраїнської профспілки працівників охорони здоров’я України і територіально входить до складу Рівненської обласної організації.

Метою діяльності первинної профспілкової організації є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових органах, у взаємовідносинах з роботодавцями та їх об’єднаннями щодо забезпечення здійснення права кожного члена профспілки на працю, гідну оплату праці, підвищення життєвого рівня, забезпечення інших прав та інтересів.

Первинна профспілкова організація самостійно організовує свою роботу, визначає напрями діяльності щодо захисту трудових та соціально – економічних прав медичних працівників з урахуванням особливостей роботи закладу, забезпечує виконання повноважень, передбачених законодавством України, Статутом Профспілки, завдань та рішень виборних органів Профспілки.

Очолює профком лікарні Приварський Анатолій Степанович, у минулому військовий лікар, який, після завершення військової служби, з 1995 року працює на посаді лікаря-отоларинголога. У серпні 1997 року профспілковою конференцією лікарні обраний звільненим головою первинної профспілкової організації і на цій посаді працює по нинішній час. Одночасно він є членом ради і президії обласної організації галузевої профспілки, а також входить до складу координаційної ради голів первинних профспілкових організацій м. Рівне.