КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Патологоанатомічне відділення

Завідувач відділення Попіль Віктор Євгенович

Завідувач патологоанатомічного відділення Попіль Віктор Євгенович лікар-патологоанатом вищої категорії стаж роботи за фахом – 25 років.

Штатний розклад відділення складається з 10 посад: 1 посада завідувача, 2 лікаря патологоанатома з вищою кваліфікаційною категорією, 2 фельдшер лаборанта, 2 лаборанта та 4 молодших медичних сестри.

Спеціалісти відділення регулярно підвищують кваліфікацію на різноманітних семінарах, лекціях, тематичних курсах та приймають участь в науково-практичних конференціях, які проводяться асоціацією патологоанатомів України.

Про патологоанатомічне відділення

Патологоанатомічне відділення КНП «ЦМЛ» РМР розміщене в типовій одноповерховій будівлі , що збудована у 1971 році і знаходиться в південній частині території міської лікарні , в стороні від лікувальних закладів і жилих будинків та відмежоване від них зеленою захисною зоною.

До складу відділення  входить гістологічна лабораторія та морг.

Гістологічна лабораторія проводить гістологічні дослідження  операційного та біопсійного матеріалу:

  • Встановлення форми , характеру та стадії патологічного процесу (патологій запального  і не запального процесу)
  • Діагностику пухлинних, передпухлинних процесів;
  • Визначення радикальності обсягу оперативних втручань;

Отримані післяопераційні зразки,  біоптати зберігаються і надалі, доступні для повторних досліджень.

Морг відокремлений від лабораторії. Має  морозильну камеру та призначений для патологоанатомічного дослідження трупів померлих дорослих. Морозильна камера призначена для випадків більш тривалого зберігання тіл померлих.

Патологоанатомічне відділення ЦМЛ м. Рівне займається дослідженням біопсійного та операційного матеріалу та покращенням прижиттєвої діагностики захворювань за даними розтинів померлих хворих. Основним завданням патологоанатомічного відділення є забезпечення достовірних даних про причини смерті в статистиці смертності населення, підвищення кваліфікації медпрацівників, що здійснюють медичну допомогу хворим.

Патологоанатомічне відділення обслуговує мережу міських лікувальних закладів. До них належать КНП “Центральна міська лікарня” РМР, КНП “Міська лікарня №2” РМР, КНП “ Пологовий будинок ” РМР, КЗ “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” РОР, КП “РОКЛДЦ ім. В. Поліщука” РОР, КНП “Дядьковицька районна лікарня” РРР, КНП “ Центр ПСМД “Центральний”” РМР, в/ч А1446.

Контакти: Адреса м Рівне, вул М. Карнаухова 25а.

Контактні телефони: 0362636497,  моб: +380966504039

E-mail: patanat.cml.rivne@gmail.com

Графіки роботи: 0800 – 1550 (вихідні дні – неділя)

В нашій лабораторії ви завжди отримаєте достовірну кваліфіковану діагностику.