КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Операційне відділення

Операційне відділення засноване в 1972 році. Це відділення є централізованим підрозділом, що забезпечує хірургічну допомогу жителям міста. Має 11 операційних залів і обслуговує усі відділення хірургічного профілю.

Завідувач відділенням Юрій Віталійович Самойлик
Старша медсестра Анна Василівна Олексієнко

Операційний блок хірургічного корпусу – це самостійно функціонуючий підрозділ, розміщений ізольовано. Планові оперативні втручання виконуються протягом п’ятиденного робочого тижня. Для забезпечення цілодобової ургентної допомоги виділено 4 операційні зали. Операційні зали підготовлені та оснащені відповідним інструментарієм, новим  сучасним обладнанням, обладнані основними та допоміжними засобами освітлення. Тут проводяться хірургічні втручання високого рівня складності.

І згідно графіку: і вдень і вночі, і в будень і у свята – медичний персонал завжди на варті. Вони здаються непомітними, але їхня робота украй відповідальна та важлива. Операційні медичні сестри, молодший медичні сетри – завжди зібрані та готові у будь-який момент, коли досталять хворого приступити до своїх обов’язків. Без їхньої допомоги не обходиться жоден лікар-хірург. Їх командна взаємодія і є запорукою забезпечення найкращого результату – вчасно надана якісна оперативна допомога, а отже врятоване життя.

 

 

 

 

 

 

В період пандемії коронавірусу високопрофесійний колектив переживає неабияку напругу в роботі. Для хворих на Covid-19 оперативні втручання несуть додаткові високі ризики, а операційна бригада поставлена в умови роботи на межі людських можливостей. Окрім захисного одягу(комбінезони, захисні халати) операційні сестри та хірурги повинні одягати по декілька пар гумових рукавичок, захисних щитків та окулярів, що значно ускладнює проведення операції. Але працюючи в таких надскладних умовах «бойовий дух» колективу операційного блоку нікуди не зник, а навпаки зміцнів та загартував ще більше, і боротьба за життя та здоров’я пацієнтів ведеться у повному складі та з докладанням максимальних зусиль.