Христос Хрещається!
   Останнє свято різдвяного циклу — Хрещення Господнє (Водохреще). Саме цього дня згідно з церковними текстами Іван Предтеча охрестив Ісуса Христа в річці Йордані. В переддень цього свята їдять “Голодну кутю”, а зранку освячують воду та занурюються в крижані ополонки.
   І сьогодні, в Капличці лікарні, що у приймальному відділенні КНП «Центральна міська лікарня» РМР, о. Володимиром Свято-Преображенської парафії православної церкви України Рівненської єпархії, було проведено Молебень та Велике освячення води. Отець Володимир звернувся до присутніх зі словами:
   «Ця освячена вода має у собі життя. В ній нема процесів псування. В ній немає процесів не сумісних з життям. Скільки така б вода не стояла, вона буде жива. Господь сказав: «Треба споживати добро, тобто ця вода наповнена добром. А також споживаючи добро, ми маємо його і являти, одне одному дарувати, і іншим людям так само.Бо саме добро є їжею людини. Для тіла є хліб, а для душі – добро, яке ми можемо кожен день споживати. У лікарні це найбільш відбувається і бажаю, щоб і ми всі пам’ятали, що в Божественній Троїці є кругообіг Божественної любові. Ця любов, яку відкриває нам Ісус Христос виявляється у Пресвятій Троїці: голос Отця засвідчує «…Це син мій улюблений» і Дух Святий сходить у вигляді голуба. Бог являє себе як Трійця. Наш знак і наш герб, який прийняли наші родичі, а князь Володимир узаконив його у християнстві теж є знаком пресвятої Тройці. Ми діти Божі, ми діти світла. І так повинні діяти як каже Іоан Богослов. Бажаю усім міцного здоров’я і через окроплення вогнем води цієї свяченої, нехай Господь і ваші душі, через вас, і всю вашу родину, і нашу Батьківщину Україну огорне своєю силою непереможною! З нами Бог! Нехай наша ревність, наша відповідь Богу буде щира, як дитини перед люблячим батьком, і тоді нічого нам не зможе зашкодити, а світло Христове буде посеред нас. Христос посеред нас! Вітаю вас! Щастя, здоров’я! Віри, надії і мудрості Богом береженій Україні нашій!»
   Нехай Хрещення Господнє принесе радість очищення і наповнить добротою наші серця, і серця людей, які знаходяться навколо вас! Бажаємо очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими духом і сильними вірою.