Вони не чарівники, але творять дивовижні справи!!!
   Бо вони – справжні професіонали!
   Із таким переконанням сьогодні живе, радіє кожному дню одна із уже колишніх пацієнток відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Вона – одна із тих, за чиє життя медики воювали і вдень, і вночі!
   39 річна Світлана Герасимчук потрапила до нашої лікарні у важкому стані із важкою дихальною недостатністю. Діагноз COVID-19, двобічна полісегментарна пневмонія. Місяць перебувала у реанімації, 24 дні під апаратом штучної вентиляції легень, а потім ще 2 тижні у терапевтичному відділенні. Але недугу – здолала! Декілька днів тому Світлану виписали додому, а сьогодні вона повернусь, щоб подякувати усьому персоналу реанімації, які стали для неї янголами-охоронцями, які затято та безкомпромісно боролись не відпускаючи її у вир потойбіччя, які допомагали, доглядали та підтримували.
   Завжди приємні і зворушливі моменти, коли пацієнти повертаються із щирими словами подяки. І як же радісно після стількох випробувань бачити, повернення людини до нормального життя! І у загартованих серцях прибуває сили, бо це особлива спорідненість команди і пацієнта, і спільна перемога одна на усіх! Перемога життя!