Особлива робоча нарада перед початком нового тижня
    Сьогодні мала би бути звичайна робоча нарада перед початком нового тижня. Утім, вона виявилась особливою з кількох причин.
   1) Головний лікар від імені всього колективу привітав лікаря судинного хірурга із здобуттям чергового наукового ступеня. Володимир Миколайович Антонюк-Кисіль успішно розширює свої наукові здобутки – 21 квітня захистив докторську дисертацію. Тішить те, що наші медичні працівники постійно вдосконалюють свої знання і вміння та керуються у своїй роботі найсучаснішими напрацюваннями медицини! Вітаємо Володимира Миколайовича і бажаємо міцного здоров’я та подальшої продуктивної праці!
   2) Іншим приводом для гарного настрою стала ще одна несподіванка. На зустріч із колективом завітав наш лікар анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ігор Дейнека, який нещодавно повернувся із річної антарктичної експедиції, де був єдиним з Рівненщини учасником 25-ї Української антарктичної експедиції на станції Академік Вернадський. Розповів про непростий шлях до місця призначення, свої враження, про роботу якою займався, обов’язки, про труднощі і ризики, і безперечно, про холодну величну красу Антарктиди, яку неможливо передати ні словами, ні фотознімками. Усі ми щиро раді його бачити вдома! І як сказав головний лікар: «Ми пишаємось і радіємо, Ігор Вікторович піднімає престиж країни і, безумовно, нашої лікарні!»