Із робочим візитом у лікарні перебував голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, меддопомоги та медстрахування

 

12 травня до КНП «Центральна міська лікарня» РМР за ініціативою народного  депутата України Олександра Ковальчука  із робочим візитом завітав голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, меддопомоги та медстрахування Михайло Радуцький разом зі своєю заступницею Оксаною Дмітрієвою.
   Вони провели огляд відділень та ПЛР-лабораторію, оглянули кисневу станцію, обговорили питання вакцинації медиків, забезпеченості обладнанням, ряд питань щодо фінансування закладу та використання бюджетних коштів та найголовніше –  підготовку до створення сучасного центру трансплантології. З державного бюджету на його облаштування виділять 20 млн. грн.. Олександр Ковальчук зазначив: «Це знакова подія для міста створення повноцінного відділення для трансплантації печінки, нирок та серця. Рівненська міська лікарня  одна із 40  в Україні, яка стала частиною пілотного проекту МОЗу по відкриттю трансплантаційних відділень». Головний лікар Євген Кучерук повідомив, що відділення функціонуватиме у хірургічному корпусі, сформовані 3 бригади лікарів по трьох напрямках відповідно, 8 осіб кожна. Усе відповідатиме міжнародним стандартам. Пацієнтам, які потребують трансплантації не потрібно буде шукати кошти та їхати закордон у надії на порятунок, всю необхідну допомогу можна буде отримати у нашому закладі. Медики пройшли відповідне навчання. Також між КНП «Центральна міська лікарня» РМР та інститутом Шалімова  підписана угода про співпрацю, так, що працюємо у тандемі і маємо уже перші успіхи.
    Голова комітету високо оцінив роботу лікарні у боротьбі із COVID-19, при зустрічі з журналістами зауважив, що міська лікарня його вразила і перш за все господарським підходом до боротьби з корона вірусною інфекцією та загальним рівнем розвитку надання медичних послуг у закладі.
   Згадкою про ці знакові для лікарні події, будуть липові дерева, які посадили усі разом, на знак розвитку гарних починань.