Запуск власної кисневої станції 

 

   «Киснева незалежність» для нашої КНП «Центральна міська лікарня» РМР ! Нарешті, можемо бути спокійні за наших пацієнтів.
   Киснева станція була встановлена в лікарні 16 лютого, а погодні умови того періоду, габарити та вага (понад п’ятнадцять тон) аж ніяк не сприяли, тому допомагали у її перевезенні працівники служби ДСНС. За, що їм окрема подяка!
   За цей період був проведений комплекс налагоджувальних робіт, і найголовніше – у найкоротші терміни було вирішено питання з подачею електроенергії. Запуск відбувся у заплановані терміни. Це дійсно довгоочікувана радісна подія. Це означає, що тиск у обладнаних кисневих точках буде стабільним і безперебійним, і вистачить усім потребуючим, що не може не вселяти надію в умовах наростання третьої хвилі COVID-19. Крім того, є й інші категорії пацієнтів, і без коронавірусної інфекції, які його потребують, і це великий резерв для інших медичних закладів. Та ще й до всього, значна економія коштів: доводилось постійно привозили його зі Львова щомісяця витрачаючи близько мільйона гривень.
   Представникам влади міста, керівникам структурних підрозділів, організаціям усім-усім, хто допомагав і сприяв у вирішенні цієї життєво важливої справи, величезна подяка!!