Наблизились впритул до відмітки 3000
   2983 пацієнти хворих на COVID-19 було проліковано у стінах КНП «Центральна міська лікарня» РМР на сьогоднішній день 22 січня 2021р.
З них 804 пацієнти були киснезалежні, на апаратах ШВЛ за весь період перебувало 164 хворих, померло 222 особи, серед них 182 – рівняни, показник летальності – 6,7 один із найнижчих в Україні! Проліковано і виписано 2230 міських жителів.
Середня тривалість лікування складає 10,9, майже 11 днів. Усього в лікарні для хворих на коронавірусну інфекцію було виділено 330 ліжок, обладнана 241 киснева точка (185 централізованих та 56 від кисневих концентраторів).
   Хвороба непередбачувана та підступна, але завдяки правильно організованій роботі, професіоналізму, злагодженій взаємодії інфекціоністів, спеціалістів клініко-діагностичної лабораторії, бригад відділення анестезіології та реанімації, лікуючих лікарів перепрофільованих відділень, вдається тримати ситуацію під контролем. Ми радіємо нашим успіхам, і пишаємось нашим колективом, в якому кожен на своєму місці відповідально виконує ту роботу, яку повинен. Спостерігаючи досвід боротьби з пандемією медиків інших країн, хочеться відмітити, що наші фахівці не менш компетентні, швидко вчаться, залучають усі свої уміння та досвід, активно аналізуючи та співставляючи різні клінічні випадки. Лікування максимально індивідуалізоване та враховує усі аспекти стану здоров’я пацієнта. А ще, не останнє місце займає і психологічна підтримка хворого, який залишився без близького контакту з рідними, наодинці зі своїми думками та тривогою: хто додасть віри в свої сили, наснаги до боротьби? Серйозні та добрі очі тих, хто вірний професійному обов’язку. І радіють, і співпереживають, борються за них до останнього. І кожна «виписка», як перемога: світлого розуму, наполегливої праці і самого життя!
Останнім часом кількість хворих поступово зменшується, що не може не радувати. І нехай, це буде занадто оптимістично, всупереч науковим прогнозам, сподіваємось невдовзі COVID-19 вже остаточно відступить. Ми усі чекаємо хороших новин…