Участь в конференції «Мініінвазивні тенхнології у сучасній хірургії. Досягення та перспективи інтервенційної радіології»

 

 

      14-16 лютого в смт. Славське Львівської обл. на базі відпочинку «Карпатський Затишок» відбулась 17-та щорічна конференція: «Мініінвазивні тенхнології у сучасній хірургії. Досягення та перспективи інтервенційної радіології». Серед делегатів з різних міст України та медичних установ, КНП «Центральна міська лікарня» РМР представляла делегація у складі: Самойлик Ю.В., Данильчук О.М., Охмак А.В., Каплун Л.В., яка брала безпосередню участь у заході.
Юрій Віталійович Самойлик зазаначив, що їхнью командою був представлений 13-річний досвід з емболізації маткових артерій в лікуванні фіброміоми матки як ефективної органозберігаючої операції. Доповіді інших представників медичної спільноти були інформативно-цінні та надзвичайно важливі. – Зокрема, професором Огородником П.В. (Інститут хірургії і трнсплантології ім.О.О. Шалімова АМН України) був представлений практичний досвід в ендоскопічному лікуванні больового синдрому при хронічному панкреатиті шляхом балонної пластики та стентування Вірсунгової протоки. Чимало доповідей були присвячені морбітному ожирінню та бариатричній хірургії, а саме лапароскопічній «Слів-резекції (Київська школа кмн. Плегуца О.І. Калашніков О.М., та лапароскопічній гастроплікації (Львівська школа) та ускладенням після їх проведення. Результатом нашого професійного спілкуваня стали партнерські домовленості про стажування на робочому місці на базі Науково-дослідного методичного центру, котрий очолює Тодуров І.М. в м. Києві по навчанню лапароскопічній техніці, – зауважив Юрій Віталійович. Будемо сподіватись на результативну взаємодію з колегами та успіхи наших лікарів в оволодінні новими методиками лікування.