Профорієнтаційні зустрічі для випускників шкіл

 

         З 8 лютого розпочався цикл профорієнтаційних зустрічей в рамках акції «В гостях у професії» для учнів старших класів на базі КНП «Центральна міська лікарня» РМР. Відбуваються ці зустрічі за ініціативи адміністрації лікарні та за підтримки заступника міського голови м. Рівне Кульчинської Г.Г., міського управління освіти. Організовуються вже третій рік поспіль. Основною їх метою є професійна орієнтація випускників шкіл м. Рівне на якісне навчання у навчальних закладах України шляхом проведення зустрічей майбутніх абітурієнтів з провідними спеціалістами нашої медичної установи. Таким чином старшокласники мають змогу в невимушеній атмосфері поспілкуватись з лікарями різних спеціальностей, ознайомитись із загальною системою функціонування лікарні, із специфікою роботи кожного відділення, дізнатись про необхідні знання, вміння та навички для професії лікаря/медичної сестри, відмітити для себе плюси та мінуси даної роботи та врешті мати більш реалістичні уявлення про ринок праці даного сегменту. Та головне – це зорієнтувати випускників, майбутніх абітурієнтів на усвідомлений вибір професії, на успішне її опанування, зважаючи на всі нюанси.
Ознайомчу екскурсію з особливостями роботи відділень лікарні розпочав Самойлик Юрій Віталійович – завідувач операційним відділенням. Він розповів школярам і про важливість командної злагодженої роботи лікарів, про постійне вдосконалення своїх навичок, про самопожертву, милосердя, про основне покликання лікаря – рятувати і допомагати. Важливі, як професійні, так і особистісні якості
Професія медика – складна і благородна, і вимагає не тільки розуму, витримки, відповідальності, а й щоденної наполегливої праці, постійного самовдосконалення, зусиль, ентузіазму, часу, співчуття та оптимізму. Важливо відчувати поклик!