23.01.2019

 

Допомога по мірі можливостей

 

      У житті трапляються усякі ситуації і часто непередбачувані. Особливо часто з такими ситуаціями професійного характеру стикаються медики. Звісно, вони намагаються максимально допомогти, і не тільки через професійні зобов’язання, а й через моральний поклик. А тим більше, якщо мова йде про людей, які захищають цілісність та суверенність нашої країни. Так, нещодавно, в обласне стоматологічне відділення щелепно-лицьової хірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР звернувся пацієнт, учасник АТО з травматичним ушкодженням щелепно-лицьової ділянки, враховуючи заслуги цієї людини, витрати на операцію взяло на себе відділення. Як розповів Гусар В.Т. лікар-хірург цього відділення:
– У пацієнта був перелом щелепи внаслідок травматичного ушкодження щелепно-лицевої ділянки, спостерігалось стійке зміщення у фрагменті нижньої щелепи, і тому виникла необхідність відновлення цієї ділянки. За сприяння керівництва лікарні, відділення безкоштовно надало пластини, гвинти, було проведено оперативне втручання металоостеосинтезу».
Оперативне втручання проводили професіонали своєї справи лікарі–хірурги – завідувач відділенням Солодюк В.Л. та Гусар В.Т. Отримавши необхідну допомогу, сподіваємось пацієнт швидко відновиться та одужає, чого йому щиро бажаємо!