7.11.2018

 

Відкриття відділення Інтервенційної радіології (кардіології)
та реперфузійної терапії
      7 листопада в КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради відбулась приємна подія – відкриття відділення Інтервенційної радіології (кардіології) та реперфузійної терапії на 10 ліжок з палатою інтенсивної терапії. На відкритті були присутні представники місцевої влади, а також заслужений лікар України,професор кафедри кардіології, доктор медичних наук, інтервенційний кардіолог Юрій Соколов.
Завдяки урядовій програмі співфінансування з місцевих бюджетів в лікарню було придбано стаціонарну агіографічну систему Philips Allura Xper FD 10, облаштовано нову рентгенопераційну для надання ургентної допомоги хворим на інфаркт міокарда в перші години. Основне завдання відділення – надання невідкладної допомоги хворим на гострий коронарний синдром з елевацією сегменту ST в перші години шляхом реперфузії (відкриття інфарктзалежної артерії) з використанням витратних матеріалів придбаних за державний кошт. Режим роботи 24/7/365 (24 години на добу, 7 днів на тиждень, протягом року). Також у відділенні будуть проводитись планові коронарографії та стентування.
Головний лікар подякував усім, хто допомагав у створенні та облаштуванні відділення, а завідувачу – Роману Миколайович Овсійчуку, як символ здоров’я і довголіття, подарував саджанець дуба, в надії, що колектив спеціалістів новоствореного відділення повертатиме життя та довголіття пацієнтам!