26.06.2018

 

ЗАСЛУЖЕНЕ ЗВАННЯ

     14 червня 2018 року в Києві у Маріїнському палаці відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Кращих фахівців з усієї України особисто вітав та вручав державні відзнаки Президент України Петро Порошенко. Серед нагороджених – лікар-нейрохірург обласного відділення нейрохірургії центральної міської лікарні м. Рівне, кандидат медичних наук Підлісний Сергій Степанович. За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність йому присвоєно звання «Заслужений лікар України».
За 26 років роботи Сергій Степанович провів майже 5 тисяч хірургічних втручань, включаючи операції найвищого рівня складності при онкологічних захворюваннях головного та спинного мозку, вроджених вадах розвитку центральної нервової системи. Він впровадив нові методики малоінвазивних та органозберігаючих операцій при внутрішньочерепних гематомах різного генезу. Як хірург обласного центру з надання екстреної медичної консультативної допомоги він надає хірургічну допомогу в районах області.
Сергій Підлісний є координатором експертної групи управління охорони здоров’я РОДА за спеціальністю «нейрохірургія». Він автор 36 друкованих робіт, співавтор монографії «Важка черепно-мозкова травма у дітей», виданої під редакцією головного нейрохірурга Вірменії Єгуняна М.А. Впродовж 10 років займався викладацькою діяльністю на посаді доцента кафедри фізичної реабілітації РЕГІ ім. С. Дем’янчука та є автором низки методичних рекомендацій.

матеріали газети  “Медичний вісник+”