25.10.2018

 

Створення алеї сакур

 

 

   Учора 25 жовтня на території КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради створювали алею сакур – висаджували саджанці японської вишні. До адміністрації, лікарів активно долучились і представники влади міста. Можливість озеленити і прикрасити лікарняну територію подарувала французька фармацевтична компанія Sanofi. Співробітники Санофі в Україні регулярно долучаються до спортивних та благодійних марафонів з метою популяризації здорового способу життя, цього разу, співробітники компанії вирішили допомогти озеленити ландшафти навколо українських лікарень. «Дерево – за кожен кілометр» – з такою мотивацією вийшла бігова команда Санофі на старт Wizz Air Kyiv City Marathon і подолали 250 км. 15 саджанців дістались нашій лікарні.
Сакура відомий символ Японії та японської культури, а для адміністрації лікарні це ще один символ, адже обрала це дерево як знак вдячності і дружби, бо лікарня отримала ще й до всього від японської фірми Toshiba безкоштовно сучасний комп’ютерний томограф.
Сподіваємось деревця благополучно переживуть зиму і заквітнуть навесні, радуватимуть своїм цвітом і пацієнтів і лікарів.