22.05.2018

 

 

Рівненський обласний лікувально-діагностичний гепатологічний центр центральної міської лікарні долучився до Всеукраїнської конференції

 

   17- 18 травня в м. Луцьк проходила науково-практична конференція «Кров’яні інфекції як загальнодержавна проблема». Головним організатором конференції виступила – Всеукраїнська Асоціація інфекціоністів. До участі запрошувались лікарі різних спеціальностей (інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини. Даний захід відвідала завідувачка Рівненського обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру центральної міської лікарні Галина Андріївна Мартинюк.
Відкривав конференцію президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НМАН України, заслужений діяч науки і техніки України проф., д-р мед. н. М.А. Андрейчин. У форумі взяли участь близько 127 лікарів та науковців з 22 областей України.
   Основними темами, які висвітлювались на конференції були: захворюваність на Лайм-Бореліоз в Україні та удосконалення діагностики; розглядалась проблема трансмісивних інфекцій в Україні;  сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні гельмінтозів; вірусні діареї у дітей, їх диференційна діагностика, підходи до лікування; хронічний гепатит С: ерадикація вірусу, можливі ризики ускладнень; вірусний гепатит у новонароджених і дітей перших трьох років життя; нові можливості лікування захворювань печінки та багато іншого.  Приділилась увага питанню підготовки з інфектології лікарів-інтернів, які готуються до роботи у різних ланках охорони здоров’я.  Розглядались клінічні випадки хворих на гепатит В, а також нововведення у Європейському протоколі лікування хронічного гепатиту В 2017р.
  Дана конференція стала платформою для спілкування лікарів-інфекціоністів, медиків та науковців про сучасні тенденції в діагностиці та лікуванні  інфекційних захворювань, шляхи  допомоги  хворим.