21.05.2018

 

Центральна міська лікарня отримала ще один діагностичний апарат

 

    Днями центральна міська лікарня поповнила арсенал діагностичного обладнання. Голландська Християнська місія «Надія» та Християнська медична асоціація на чолі з Гусар Галиною Йосипівною передали сучасний УЗД-апарат фірми Philips для Рівненського Обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру.
Як зазначає Галина Андріївна Мартинюк – кандидат медичних наук, лікар вищої категорії завідувач центру:
 Цей апаратна 4 різні датчики, дає можливість доплерографічного обстеження органів черевної порожнини, сучасний апарат, який був надзвичайно необхідний для лікарні. За погодженням головного лікаря ЦМЛ, його запропоновано було встановити у приймальному відділенні, де є можливість обстеження різних категорій пацієнтів, а також і пацієнтів Обласного лікувально-діагностичного гепатологічного центру, яким необхідне УЗД доплерографічне обстеження черевної порожнини.
Апарат встановлений, функціонує, пацієнти і лікарі мають можливість отримати кращу верифікацію діагнозу, а значить і призначити адекватну терапію з отриманням якісних результатів.
Хочемо висловити глибоку вдячність представникам Голландської Християнської місії «Надія» та Християнській медичній асоціації, Гусар Галині Йосипівні, які подарували нам цей апарат. 
Лікар, яка безпосередньо працює з новим УЗД-апаратом, Ірина Леонідівна Плисюк:
– Апарат має пункційний, судинний, доплерографічний та мультифункціональний датчики, зручний у роботі, дає можливість підвищити якість обстеження, з його допомогою можна навіть проводити медичні операції.        Мультифункціональний датчик дає можливість уточнювати певні нюанси. Такий апарат не стільки для масовості обстежень, скільки більш для поглибленого огляду.
Наталія Анатоліївна Михалюк – завідуюча приймальним відділенням, в якому саме і встановлений апарат, відмітила, що обстеження проводять, як для ургентних хворих, так і для хворих стаціонару. Усі, хто потребує обов’язково будуть обстежені. За день у середньому обстежується близько 30-40 пацієнтів.