13.08.2018

 

Відкриття нових можливостей

 

   
    10 cерпня центральну міську лікарню відвідала делегація на чолі з Іллею Миколайовичем Ємцем – директором Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», професором кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика, доктором медичних наук, професором, Заслуженим лікарем України, Лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки. Гості оглянули лікарню, особливу увагу приділили кардіологічним віділенням, поспілкувались з медичними колективами. Метою зустрічі було налагодження співпраці у рамках наукового парку «КАРДІО ПЛЮС». Основна співпраця в майбутніх планах має проводитись в напрямках:
– лабораторно-діагностичних обстежень (адже в лікарні є усе необхідне для роботи на міжнародному рівні: впроваджена лабораторно-інформаційна система LIS, висококваліфікований персонал, наявні необхідні сертифікати, оснащення, реактиви);
– вирішення питань, пов’язаних з практичним медичним супроводом спортсменів, зокрема олімпійського резерву нашого регіону (між науковим парком «КАРДІО ПЛЮС» та Національним олімпійським комітетом України було підписано меморандум про співпрацю, предметом якого є встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокової, ефективної та взаємовигідної співпраці та взаємодії обох сторін);
– введення в Україну нових технологій по роботі зі стовбуровими клітинами.
Стараннями головного лікаря Є.Ф. Кучерука, – залучення ЦМЛ в такі передовий напрямки – це вихід на новий рівень медицини нашого регіону.
    Довідка: науковий парк «КАРДІО ПЛЮС» – перший науковий парк України медичного спрямування, створений з метою розвитку науково-технічної та інноваційної діяльності у сфері охорони здоров’я та підтримки високотехнологічних досліджень в області кардіології та кардіохірургії. Ініціаторами створення наукового парку «КАРДІО ПЛЮС» виступили Ємець Ілля Миколайович, директор державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», та Буряк Дмитро Аркадійович, голова ради директорів групи компанії De Vision.