10.09.2018

Зустріч з представниками Першого добровольчого мобільного шпиталю ім.. Миколи Пирогова

 

 

    07.09.2018 року в Центральній міській лікарні відбулася зустріч з представниками Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова. На неї прибули: голова Наглядової Ради ПДМШ Геннадій Друзенко, виконавчий директор Таміла Данілевська та віце-президент з питань логістики Ігор Буйвол.
    ПДМШ ім. Миколи Пирогова є найбільшим неурядовим проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення операції Об’єднаних сил (раніше –”антитерористичній операції”) в окремих районах Донецької та Луганської областей, який реалізує Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, за підтримки Ради національної безпеки та оборони України.
ПДМШ протягом вже 3,5 років збирає кращих медиків України, які добровільно лікують пацієнтів з обох боків лінії розмежування. Щомісяця у прифронтову зону направляються 30-40 спеціалістів із потрібними для військових та цивільних спеціалізаціями, від санітарів до професорів медицини. За час свого існування в зоні проведення АТО/ООС ПДМШ надав вчасну медичну допомогу більше ніж 40 000 пацієнтів, працюючи у близько 50 локаціях ОРДЛО – містах, селах, в польових умовах, та біля КПВВ на лінії розмежування.
Зважаючи на об’єктивну гостру потребу у медичних працівниках в районах проведення АТО та ООС, медики-добровольці від самого початку конфлікту фактично надавали та надають медичну допомогу на цій території, професіонально, самовіддано, рішуче і безкорисливо.