05.01.2018

Нагороджені державною стипендією від Президента

    Центральна міська лікарня має ще один привід для гордості. Лікарі-анестезіологи з відділення анестезіології та інтенсивної терапії центральної міської лікарні Дейнека Ігор Вікторович та Рибак Олег Васильович отримали від Президента України Петра Порошенка дворічні державні стипендії.
Про це Президент України підписав Указ «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров’я»№457(від 29 грудня 2017р.). Серед відзначених діячів охорони здоров’я працівники низки медичних закладів в Івано-Франківській, Чернігівській, Запорізькій, Чернівецькій, Волинській, Дніпропетровський, Сумській, Житомирській, Львівській, Київській, Рівненській, Донецькій та Тернопільської областях. Довічні стипендії отримали 13 медиків, дворічні – 70 медиків.
У 2015 році Дейнека І.В. був мобілізований для проходження військової служби в зоні проведення АТО у складі 59 Військового мобільного шпиталю. Надавав першу лікарську допомогу містах: Щастя, Станиця – Луганська, Новоайдар, а також займався евакуацією та аероевакуацією поранених бійців. Рибак О.В. у тому ж році також був мобілізований для проходження військової служби в зоні проведення АТО, а саме в населеному пункті Водяне, що поблизу Донецького аеропорту, у складі медичного пункту 1 батальйону 93-ОМБ. Надавав першу медичну допомогу на полі бою та транспортував поранених в 66-й військовий госпіталь. Вивіз понад 500 поранених.
Завдяки своїй високій професійній майстерності та активній участі у громадському житті ці два лікаря мають беззаперечний авторитет у колективі та високу репутацію у медичних колах, як професіонали і як люди, яким притаманні чесність, доброта, вірність професійному обов’язку і загальній справі.
Вітаємо Ігоря Вікторовича та Олега Васильовича з таким почесним здобутком!