КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Історія лікарні

“Працюємо для того, щоб рятувати, лікувати, давати надію!”

 20 вересня щороку відзначається – День міської лікарні.

У 1944 році в м. Рівне по вул. Калініна 9, (нині Драгоманова) була офіційно відкрита міська лікарня, на 100 ліжок.

Відділення урології 1987
Колектив Рівненської міської лікарні 1944 рік

 

Не так давно, було віднайдено нові відомості: згідно архівної довідки,  перші відомості про Рівненську лікарню відносяться до 1830 року. В «Описи делам Волынского приказа общественного призрения по счетному столу» є заголовок справи «О Ровенской городской больнице»… Сама справа не збереглась, тому точну дату заснування лікарні встановити  не вдалось. Виявляється, нашій медичній установі уже більше 190 років!!!

 

Наша історія глибока і багата, і найбільша її цінність у людях, тих, хто присвятив себе медицині, які створювали, будували, наполегливо працювали і відновлювали, і продовжують розвивати наш медичний заклад за для надання вчасної та якісної медичної допомоги хворим.

Йосип Андрійович Галай
Клешкань Г.А.
Раєвський М.С.
Сумберг Юрій Давидович
Сюдмак М.В.
Ускова Т.Ф.
Чернова З.І.
Чумакевич В.І.
Гоц-Малікова Л.Я.
Лікар-травматолог Дейнега Ю.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З великою повагою пригадуємо сходинки будівництва та розвитку лікарні, згадуємо тих, хто стояв біля її витоків. Багато доклали зусиль для її становлення Клешкань Г.А., Квашенко Б.К., Раєвський М.С., Ускова Т.Ф., Пирогов Н.Г., Вєнніков В.М.. Колектив поступово поповнювався новими медпрацівниками, такими як: Чернова З.І., Ісаєвська З.В., Кисельова З.О., Виноградова Н.М. В 1971 році введена в дію новозбудована міська лікарня з комплексом лікувальних корпусів по вулиці Мірющенка 25-А, (Карнаухова).

Тепер з пошаною можна назвати династію головних лікарів: Пирогов Н.Г., Клешкань Г.А., Якушев О.С., Вєнніков М.В., Воробйов М.С., Хасаян С.З., Бугай Л.Й., Макарчук П.І. І нинішній головний лікар Кeчерук Євген Філімонович – людина багато років віддана своїй справі, своєму покликанню.

Квашенко Б.К. головний хірург міста у роки війни та вповоєнні роки
Завідувач урологічним відділенням Раєвський С.М.
Шапінський Олександр Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безперечно, за свої роки існування, лікарня зробила вагомий внесок у розвиток медичної служби Рівненщини. В традиціях лікарні – постійне підвищення професійної майстерності, освоєння і впровадження в практику сучасних лікувально-діагностичних технологій, новітніх досягнень медичної науки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодення ставить нові завдання, спонукаючи до чергового етапу розвитку, щоб зміцнити лікувальний потенціал, підвищити якість, збільшити обсяги медичної допомоги, яку жителі Рівненщини зможуть отримати тут.

І в свята і в будні, не зупиняючись ні на хвилину, колектив лікарні, наполегливо працюючи, стоїть на варті Вашого здоров’я.