КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Фінансово-економічна служба

Головний бухгалтер  Наталія Леонідівна Тхоревська

Структурним підрозділом центральної міської лікарні є бухгалтерія та планово–економічний відділ, які забезпечують бухгалтерський облік матеріальних цінностей, нарахування заробітної плати, соціальних допомог працюючим лікарні та економічну роботу установи на основі застосування сучасних прогресивних методів і форм бухгалтерського обліку, планування та аналізу на всіх етапах діяльності лікарні та ефективному використанню фінансових, матеріальних і трудових ресурсів.

Фінансову службу очолює головний бухгалтер  Наталія Леонідівна Тхоревськазаступник головного бухгалтера Світлана Петрівна Павленчик, спеціаліст з вищою економічною освітою, з великим досвідом роботи, працює в бухгалтерії з 1977 року.

Керівники фінансової і економічної служби постійно в своїй роботі використовують передові методи організації бухгалтерського обліку і економічного аналізу господарської діяльності, розробляють заходи по покращенню господарської діяльності, раціональному використання коштів, штатних посад, а також перспективних форм організації праці.

Економічну службу очолює заступник головного лікаря з економічних питань Альона Леонідівна Троцька, спеціаліст з вищою економічною освітою, працює в лікарні з 2006 року.

Бухгалтерія лікарні забезпечує контроль за правильним витрачанням бюджетних асигнувань, зберіганням матеріальних цінностей, економним використанням бюджетних коштів.

Планово-економічний відділ  забезпечує роботу по плануванню, комплексний економічний аналіз господарської діяльності, на основі якого розробляються заходи по використанню внутрішньогосподарських резервів, раціональному використанню коштів.

Крокуючи в ногу з часом, дотримуючись нових стандартів, спрямованих на економічний розвиток європейського рівня, приділяється значна увага щодо покращення матеріально – технічного стану підпорядкованих підрозділів та впроваджується новітнє програмне забезпечення фінансово-економічної служби.