КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Наша адреса:

м. Рівне, вул Мірющенка, 25а

КНП “Центральна міська лікарня” РМР

Для довідок:

(0362) 23 72 10

Денний стаціонар неврологічно-соматичного профілю

Завідувач відділенням Вашенюк Олександр Леонтійович
Ліснічук Ганна Іванівна лікар терапевт

Денний стаціонар соматичного профілю розпочав свою роботу в центральній міській лікарні м. Рівне з 1-го серпня 2012 року. Стаціонар розраховано на 40 ліжок: 27 – неврологічного, 8 –  терапевтичного та 5 – офтальмологічного профілю.

Очолює відділення невропатолог – Олександр Вашенюк та старша медсестра Валентина Левчик.

Зважаючи на специфіку у відділенні працюють: Ліснічук Г.І. – лікар терапевт, Дубинецька В.М. – невропатолог, Синюк О.П. – лікар офтальмолог. Варто  зазначити, що всі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію. Опікуються хворими 4 медсестер та 4 молодших медичних сестер.

У відділенні практикують різноманітні методи лікування. Використовують медикаментозні блокади, які дають ефект у лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату. Підбирають схеми для лікування хворих з наслідками перенесених гострих запальних захворювань нервової системи. Практикується лікування хворих спастичну кривошию, блефароспазм, контрактури м`язів після перенесених інсультів.

 

Надається медична допомога пацієнтам з патологією серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та пацієнтам з патологією легень.

У відділенні лікують пацієнтів із захворюваннями, які не потребують цілодобового перебування в стаціонарі. Важливо те, що для повноцінного, безперервного лікування і зручності хворих, стаціонар працює в суботу, неділю і святкові дні. Це єдиний такий стаціонар в нашому місті та області.