Як знайти вантажників для перевезення меблів?

При будь-якому переїзді – будь то офісний або квартирний переїзд – основну проблему завжди представляє саме виклик вантажників. Дрібні предмети побуту, одяг, посуд, не велику побутову техніку можна, ретельно упакувавши, перевезти і самостійно на власному легковому авто. А ось з меблями так не зробиш, тому потрібні вантажники.

Правильніше за все в даній ситуації скористатися послугами фахівців з транспортної компанії. Однак таких фірм зазвичай велика кількість, як же не помилитися при виборі.

Для початку непогано б порадитися зі знайомими, які вже успішно пройшли всі тяготи переїзду. Хороші вантажники можуть порадити компанію, з якою вони мали справу. Можна почитати відгуки про всі транспортних компаніях міста на міському сайті або на спеціалізованих сайтах типу “Вантажник” або “Всі послуги”. Для того, щоб замовити вантажники Тернопіль з самовивозом з квартири найкраще шукати в Інтернеті.

Але найкраще обдзвонити досить велика кількість фірм, що займаються вантажоперевезеннями та уточнити у них такі моменти:

Чи здійснює компанія розбирання-збирання меблів при переїзді? Якщо “так”, чи є у них фахівці саме по вашому типу меблів (антикварні, імпортна, виготовлена ​​в СРСР, шафи-купе та інше). Чи забезпечені такі працівники необхідним інструментом.
Чи займається компанія наданням людей вантажників, які зможуть перенести речі, що відслужила свій вік, меблів.

Чи надає компанія послуги з пакування речей, що перевозяться. Адже при перенесенні, навантаженні, розвантаженні меблі можуть забруднитися, на ній можуть з’явитися подряпини, тріщини, відколи. Залежно від типу меблів, повинна бути і упаковка. Це може бути легка плівка стрейч для захисту від пилу, повітряно-бульбашкова плівка або упаковки з гофрованого картону для захисту скляних, дзеркальних і будь-яких інших тендітних предметів інтер’єру, м’яка повстяна тканину, що оберігає поліровані поверхні.

Який саме транспорт буде використовуватися під час перевезення. Відкритий кузов або закритий фургон, чи є в Наявності різноманітні кріплення і ремені, що забезпечують надійну фіксацію речей при русі по місту.
Чи надає транспортна компанія послуги власних вантажників або укладає разові контракти на виконання таких робіт. Автоматизовані чи роботи по підвантаження-розвантаження важких і громіздких предметів.

У підсумку, складіть зведену табличку по всіх компаніях, додайте сюди вартість робіт, а потім виберіть найоптимальнішу з вашої точки зору.