Профспілка

Лор-лікар вищої категорії Приварський А.С.


Лор-лікар вищої категорії Приварський А.С.

Первинна профспілкова організація Рівненської центральної міської лікарні

У Рівненській центральній міській лікарні діє первинна профспілкова організація, яка є організаційною ланкою Всеукраїнської профспілки працівників охорони здоров’я України і територіально входить до складу Рівненської обласної організації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зустріч з профактивом Брестської клінічної лікарні

Метою діяльності первинної профспілкової організації є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових органах, у взаємовідносинах з роботодавцями та їх об’єднаннями щодо забезпечення здійснення права кожного члена профспілки на працю, гідну оплату праці, підвищення життєвого рівня, забезпечення інших прав та інтересів.

Первинна профспілкова організація самостійно організовує свою роботу, визначає напрями діяльності щодо захисту трудових та соціально – економічних прав медичних працівників з урахуванням особливостей роботи закладу, забезпечує виконання повноважень, передбачених законодавством України, Статутом Профспілки, завдань та рішень виборних органів Профспілки.

Нині первинна профспілкова організація ЦМЛ нараховує у своїх рядах 1580 членів профспілки, які структурно об’єднані у профспілкові групи, що діють у 32 стаціонарних та поліклінічному відділеннях лікарні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час семінару у НМЦ профспілок Волині

Для організації поточної роботи на профспілковій конференції обрано профспілковий комітет у складі 9 осіб і ревізійну комісію – 3 особи.

До складу профспілкового комітету обрані Приварський А.С., Дорошенко С.В., Бахарева В.П., Павленчик С.П., Романовська І.О., Михальчина О.В., Шевчук О.П., Кот Г.С.

Очолює профком лікарні Приварський Анатолій Степанович, у минулому військовий лікар, який, після завершення військової служби, з 1995 року працює на посаді лікаря-отоларинголога. У серпні 1997 року профспілковою конференцією лікарні обраний звільненим головою первинної профспілкової організації і на цій посаді працює по нинішній час. Одночасно він є членом ради і президії обласної організації галузевої профспілки, а також входить до складу координаційної ради голів первинних профспілкових організацій м.Рівне. За багаторічну сумлінну і плідну працю у профспілкових органах, активну життєву позицію по захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів членів профспілки одним із перших в області у червні 2015 року Приварський А.С. нагороджений нагрудним знаком Федерації профспілок України “Профспілкова звитяга”